Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukud, kes alustavad suguelu 14-aastaselt…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Tüdrukud, kes alustavad suguelu 14-aastaselt…

Postitas:
Kägu

No muig, kui sa oma vajadusi nuku peal rahuldad, siis ehk tõesti pole nii räsitud. Aga vaata, kui kooli jaoks enam aega pole, sest ajad partnereid oma vajaduste rahuldamiseks taga, siis tuleb omale kooli asemel peagi töökoht otsida. Intiimpartneritega tekivad suhtedraamad, tülid, soovimatu rasedus jne. Kuna noorelt käib partnerite leidmine peamiselt läbi pidutsemise, siis on oht ka alkoholi ja narkootikumi sõltuvuse tekkimiseks.

Seks võtab päevast vaid 10-15 minutit. Ükski noor naine ei pea meest taga ajama, mehed tulevad ise kohale! Sa oled vanatüdruk?

Tundud kuidagi pedofiilne oma jutuga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Intiimpartneritega tekivad suhtedraamad, tülid, soovimatu rasedus jne.

Suhtedraamad ja tülid on normaalne arengu etapp. Suhtedraamad esimest korda ja sarved maha jooksmata hilises vanuses on probleem. Sedasi tulevad need petmised ja keskeakriis, ei osata partnereid valida jne. Raseduse vältimist õpetatakse juba koolis ja muidugi on vanemate ülesanne teada, kellega laps läbi käib ja kelle juures ööbib ning rääkida kondoomidest.

Kool, õppimine, koolis suhted ise on väga suur koormus teismelisele. Kui tal sinna juurde mingid armudraamad ja intiimelu lisandub, siis paraku hakkab enamasti kool kannatama. Põhikool ei ole küll see aeg, mil sarvi peaks maha jooksma. Tudengiaeg on selleks. Või sa olid 18-aastaselt juba mamma? Noor elu kestab terve 20ndad. Mis sarvi sa nii hirmsasti jooksid, rahutu hing?  Väga suur hulk inimesi jääb oma esimese või teise armastusega kokku elama. Pole nagu vajadust hirmsasti jooksta. Kaks teismelist, kes elavad vanemate kulul, ei pea küll kodu mängima ja sealt suhtest ei õpi küll midagi. Kooselu on ka koos majandamine.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No muig, kui sa oma vajadusi nuku peal rahuldad, siis ehk tõesti pole nii räsitud. Aga vaata, kui kooli jaoks enam aega pole, sest ajad partnereid oma vajaduste rahuldamiseks taga, siis tuleb omale kooli asemel peagi töökoht otsida. Intiimpartneritega tekivad suhtedraamad, tülid, soovimatu rasedus jne. Kuna noorelt käib partnerite leidmine peamiselt läbi pidutsemise, siis on oht ka alkoholi ja narkootikumi sõltuvuse tekkimiseks.

Seks võtab päevast vaid 10-15 minutit. Ükski noor naine ei pea meest taga ajama, mehed tulevad ise kohale! Sa oled vanatüdruk?

Põhikooli õpilane vajab regulaarset seksi ja mehed käivad ukse taga? Mida juttu sa siin ajad? Ju sul siis oli tõesti eriliselt kiire areng kui juba 14-aastaselt hirmus meeste himu oli.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kool, õppimine, koolis suhted ise on väga suur koormus teismelisele. Kui tal sinna juurde mingid armudraamad ja intiimelu lisandub, siis paraku hakkab enamasti kool kannatama. Põhikool ei ole küll see aeg, mil sarvi peaks maha jooksma. Tudengiaeg on selleks. Või sa olid 18-aastaselt juba mamma? Noor elu kestab terve 20ndad. Mis sarvi sa nii hirmsasti jooksid, rahutu hing?  Väga suur hulk inimesi jääb oma esimese või teise armastusega kokku elama. Pole nagu vajadust hirmsasti jooksta. Kaks teismelist, kes elavad vanemate kulul, ei pea küll kodu mängima ja sealt suhtest ei õpi küll midagi. Kooselu on ka koos majandamine

Lähenesin teise nurga alt. Inimesena,kellel puudus teismeiga ja igasugune huvi seksuaalsuse vastu, ei tekkinud hilisemas elus. Olen rahul, aga kui teised räägivad teismeeast, pole mul samastuda. Räägivad abikaasast, lastest, sama. Istun ja kuulan nagu tulnukas. Oleks kõik teised sinu mõttelaadiga, aga vaata, see on ikka erand. Nüüd on teisiti, tänapäeva noored on ehk sarnasemad meie mõttelaadile.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Põhikooli õpilane vajab regulaarset seksi ja mehed käivad ukse taga? Mida juttu sa siin ajad? Ju sul siis oli tõesti eriliselt kiire areng kui juba 14-aastaselt hirmus meeste himu oli.

Huvitav, sul läheb esimese asjana mõte meeste peale. Enamus teismelisi valivad siiski partneriks omavanuse vastassoost isiku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alustasin 14aastaselt. Tõsi, mul ei olnud kuigi hea perekond. Suurema osa koolivälisest ajast veetsin kodust väljaspool. Jõime alkoholi, suitsetasime ja pidevalt käis mingi pidu. Koolis olid ka hinded halvad, kuna ma ei viitsinud õppida. Mul oli/on hea pea ja üldiselt ei pidanud ma kuigi palju ka süvenema, et õpitavastbteemastbarubsaada.
Põhikooli lõpetasin ära õigel ajal, aga hinded olid nii halvad, et mul erilist valikut polnud edasise koolivaliku suhtes. Alustasin 10. klassi 3x. Siis tutvusin oma praeguse abikaasaga, saime lapse ja kool jäi tahaplaanile.

Aga mul oli kohutavalt piinlik, et ma olin ainult põhiharidusega ja täiskasvanuna juba teadsin, et ma tegelikult ei ole ju selline inimene ja ma tahan rohkemat. Kui esimene laps veidi suurem oli, läksin täiskasvanute gümnaasiumisse e-õppesse, vahepeal sain ka teise lapse. Lõpetasin medaliga. Minu jaoks oli koolis käimine lihtne. Sealt edasi läksin ülikooli, selle kõrvalt tööle ja siin ma nüüd olen.

Pereema kahe lapsega, teen tööd, mida armastan ja üritan oma lastele olla hooliv ka tähelepanelik ema, kes ei jäta neid saatuse hoolde.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No muig, kui sa oma vajadusi nuku peal rahuldad, siis ehk tõesti pole nii räsitud. Aga vaata, kui kooli jaoks enam aega pole, sest ajad partnereid oma vajaduste rahuldamiseks taga, siis tuleb omale kooli asemel peagi töökoht otsida. Intiimpartneritega tekivad suhtedraamad, tülid, soovimatu rasedus jne. Kuna noorelt käib partnerite leidmine peamiselt läbi pidutsemise, siis on oht ka alkoholi ja narkootikumi sõltuvuse tekkimiseks.

Seks võtab päevast vaid 10-15 minutit. Ükski noor naine ei pea meest taga ajama, mehed tulevad ise kohale! Sa oled vanatüdruk?

10 min ei ole seks. See ongi pedofiilist mehe vajaduste kiire rahuldamine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alustasin 14aastaselt. Tõsi, mul ei olnud kuigi hea perekond. Suurema osa koolivälisest ajast veetsin kodust väljaspool. Jõime alkoholi, suitsetasime ja pidevalt käis mingi pidu. Koolis olid ka hinded halvad, kuna ma ei viitsinud õppida

Ilmselt paljud noorelt seksiga alustajad elavad samasugust elu. Kuskil suvalise peo käigus “sätitakse” noorele neiule ära. Õige aeg “jonksu” tegema hakata on ikka 18-20 aastaselt. Siis on natuke mõistust juba peas, aga pole ka hullu kui alustatakse 25 aastaselt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenutades oma klassikaaslasi, siis kõige varem alustasid seksuaaleluga just need hallid hiired, kellest keegi poleks seda oodanud. Keskisest veidi paremad õpilased, aga mitte olivikud. Omaettehoidjad. Kuna neil klassis väga häid sõpru polnud (kiusamist meil ka polnud), siis suhtlesid nad rohkem inimestega oma trennidest või naabruskonnast. Käisid 15-aastaselt tudengipidudel jne. Meie klassis oli neid neli, kele puhul asi tuli ilmsiks, kui neist kaks olid lõpueksamiteks viimast vinti rasedad. Minu ajal lõpetati kool 11. klassiga ja siis oldi kevadel enamasti veel 17. Ja kaks tükki “vahetasid kooli”, st tegelikult jäid rasedatena koju ja hiljem läksid kas õhtukooli või kaugõppekeskkooli.
Aususe jaoks pean ütlema, et neist neljast üht tabad karm elusaatus. Sadistist mees, kes pidas teda töölooma eest. 5 lihttöölisest last, mitte et need ametid halvad oleksid olnud, aga laste isa ei lubanud lapsi sageli kooligi, et kodus vaja mingeid töid teha jne.
Ülejäänud kolmega on veidi teised lood. Kaks neist on oma esimeste laste isadega seni abielus (me oleme 50+), ühes peres on 2, teises 3 täiskasvanud last, mõlemal on kõrgharidus. Üks on õpetaja ja teine on arst. Neljas teismeliselt rasestunu on lahutatud, elanud veel kahes vabaabielus, ühe või kahe lapse ema ja professor, mainekas teadlane omal alal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aususe huvides, siis minu koolides, põhi-ja keskkoolis küik need seksijad ja rasetujad akadeemiliselt ebaõnnestusid. Keskkooli ei lõpetanud keegi.

See ei tähenda, et nad muidu õnnetud oleks. Lihtsalt mina ei saa aru, miks nii kiirelt täiskasvanuelu elada. Saad j6 veel 60 a vastutada ja olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks võtab päevast vaid 10-15 minutit.

14-aastasel vist küll 🙂 või on siis suured pidamisprobleemid, enneaegne ejakulatsioon on suht halvasti ravitav.

Ühesõnaga haige teema algatusest peale. 14a on laps ja seks on suurte inimeste asi, ta ei ole võimeline võtma kogu vastutust ja võimalikke probleeme, mis selle “10-15 minutit” mõnuga kaasub.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aususe huvides, siis minu koolides, põhi-ja keskkoolis küik need seksijad ja rasetujad akadeemiliselt ebaõnnestusid. Keskkooli ei lõpetanud keegi.

See ei tähenda, et nad muidu õnnetud oleks. Lihtsalt mina ei saa aru, miks nii kiirelt täiskasvanuelu elada. Saad j6 veel 60 a vastutada ja olla.

Siin on paar inimest põhjendanud, miks alustatakse nii vara.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole nagu vajadust hirmsasti jooksta. Kaks teismelist, kes elavad vanemate kulul, ei pea küll kodu mängima ja sealt suhtest ei õpi küll midagi. Kooselu on ka koos majandamine.

Lähenesin teise nurga alt. Inimesena,kellel puudus teismeiga ja igasugune huvi seksuaalsuse vastu, ei tekkinud hilisemas elus. Olen rahul, aga kui teised räägivad teismeeast, pole mul samastuda. Räägivad abikaasast, lastest, sama. Istun ja kuulan nagu tulnukas. Oleks kõik teised sinu mõttelaadiga, aga vaata, see on ikka erand. Nüüd on teisiti, tänapäeva noored on ehk sarnasemad meie mõttelaadile.

Mina olin ka gümnaasiumi ajal (ja ka hiljem) sama nagu selle teise lõigu kirjutanud käol – mis poisid, mis suhted, millest te üldse räägite. Samal ajal minu pinginaaber elas gümnaasiumis õppides ema majas koos noormehega. Ema oli tal nagu vanem sõbranna ega olnud sellele vastu, et tütrel on elukaaslane. Ehk siis tüüpiline “teismeline elab eraelu vanema(te) pinnal ja kulul” – variant. Nii erinevad olid sattunud ühte pinki istuma 8tegelikult tal parimad sõbrannad olid teised, aga ümber istuma ei hakanud). Ju siis osati kasutada, mida vaja, igatahes koolis käis pinginaaber korralikult ja gümnaasiumi lõpetasime täpselt samal ajal. Kuid tean ka neid, kes oma esimese suhtega jõudsid niikaugele, et gümnaasiumi ajal või kohe selle järel sündis esimene laps. Muu elu lükkus neil siis pisut edasi.

Minu hinded olid paremad, kuid majanduslikult edukamad olid… need teised. Kuna nemad, millal iganes nad siis edasi õppima jõudsid,  spetsialiseerusid sellistele aladele, kus paremini teenib. Mina aga olin tagasihoidlik “tulnukas” ja läksin õppima mõtetega, et õpin midagi, mis vähegi südamelähedane on ja kui päris töötuks ei jää sellega, on hästi. Suuremat ambitsiooni mul ei olnud (ega pole). Kuigi pereelu minul ka tekkis 30+.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 min ei ole seks. See ongi pedofiilist mehe vajaduste kiire rahuldamine.

10-minutiga saab vabalt orgasmi kätte. Isegi kiiremini saab. Kui kaua sa, õnnetu inimene, nühkima pead?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nagu vajadust hirmsasti jooksta. Kaks teismelist, kes elavad vanemate kulul, ei pea küll kodu mängima ja sealt suhtest ei õpi küll midagi. Kooselu on ka koos majandamine.

Lähenesin teise nurga alt. Inimesena,kellel puudus teismeiga ja igasugune huvi seksuaalsuse vastu, ei tekkinud hilisemas elus. Olen rahul, aga kui teised räägivad teismeeast, pole mul samastuda. Räägivad abikaasast, lastest, sama. Istun ja kuulan nagu tulnukas. Oleks kõik teised sinu mõttelaadiga, aga vaata, see on ikka erand. Nüüd on teisiti, tänapäeva noored on ehk sarnasemad meie mõttelaadile.

Mina olin ka gümnaasiumi ajal (ja ka hiljem) sama nagu selle teise lõigu kirjutanud käol – mis poisid, mis suhted, millest te üldse räägite. Samal ajal minu pinginaaber elas gümnaasiumis õppides ema majas koos noormehega. Ema oli tal nagu vanem sõbranna ega olnud sellele vastu, et tütrel on elukaaslane. Ehk siis tüüpiline “teismeline elab eraelu vanema(te) pinnal ja kulul” – variant. Nii erinevad olid sattunud ühte pinki istuma 8tegelikult tal parimad sõbrannad olid teised, aga ümber istuma ei hakanud). Ju siis osati kasutada, mida vaja, igatahes koolis käis pinginaaber korralikult ja gümnaasiumi lõpetasime täpselt samal ajal. Kuid tean ka neid, kes oma esimese suhtega jõudsid niikaugele, et gümnaasiumi ajal või kohe selle järel sündis esimene laps. Muu elu lükkus neil siis pisut edasi.

Minu hinded olid paremad, kuid majanduslikult edukamad olid… need teised. Kuna nemad, millal iganes nad siis edasi õppima jõudsid, spetsialiseerusid sellistele aladele, kus paremini teenib. Mina aga olin tagasihoidlik “tulnukas” ja läksin õppima mõtetega, et õpin midagi, mis vähegi südamelähedane on ja kui päris töötuks ei jää sellega, on hästi. Suuremat ambitsiooni mul ei olnud (ega pole). Kuigi pereelu minul ka tekkis 30+.

Täpselt need mõtted, mis siinpool. Neil kõigil täiskasvanu elu elavatel kooli- ja klassikaaslastel on täisväärtuslik elu. Mitte keegi ei saanud last kooli ajal, kes meelde tuleks. Suhtun positiivselt, kui alaealisel on eakaaslasest kallim, aga ise ei suhestu üleüldse ja vaatan rahulikult omas tempos, ühiskonna surveta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina alustasin 13 aastaselt. Ka minu kodune elu oli kehv. Palju vägivalda, alandamist ja 0 armastust. Kui ma olin 13, siis mu ema otsustas, et ta ei taha mind enam peksuga karistada. Ta ilmselt kartis, et ma hakkan talle füüsiliselt vastu. Ta otsustas mind karistada kodust välja viskamisega või mitte tuppa lubamisega. Mul isegi puudusid koduvõtmed. Kuna ma olin sisuliselt kodutu, siis ma otsisin endale ööbimiskohta. Ma magasin palju oma trepikojas kuid talvel oli see võimatu. Vahel kui mul vedas, viis politsei mind kongi(nad leidsid mu tänavalt, kui ma seal uitasin), aga vahel läksin peolt mõne poisiga koju, et ma saaks lihtsalt kuskil magada. Loomulikult pidin ma ka seksima. Seksi ma ei nautinud kunagi, mitte kunagi, ainus asi mida ma nautisin, oli see lähedus ja kallistamine. Aga see oli loogiline, mul puudus igasugune turvatunne, ma ei saanud seda sealt, kust üks laps seda saama oleks pidanud. Mul ei olnud mitte kedagi, ma olin täiesti üksi. Isegi politseid ja lastekaitset ei huvitanud, miks ma kodus ei ööbi. Lisan siia ka selle, et ma ei elanud Tallinnas, ma elasin väike linnas.
Loomulikult oli mul sellel ajal teatav maine ja loomulikult ei teadnud mitte keegi minu sõpradest/tuttavatest, et mul tegelikult ei olnud kuskile minna. Ma käisin palju pidudel, sest siis ma ei pidanud külma käes olema. Ma tarbisin ka palju alkoholi, sest see lihtsalt käis sellega kaasas. Ka koolis läks mul halvasti, sest mul puudusid õppimiseks võimalused.
Rasedaks ma ei jäänud ja suguhaiguseid ma ei saanud – Jumal tänatud.
Oma elu sain ma korda alles 20 aastaselt.
Elu ei ole must-valge nagu mõni arvab. Mind peeti suureks pidutsejaks ja lihtsalt lõdvaks tüdrukuks, kellele meeldis väga seks. Aga tegelikult ma olin tihti nälgas ja ilma koduta tüdruk, kes vajas ainult turvalist paika, et öö mööda saata ja hommikul ehk mõni võileib süüa. See võileib võiski olla minu ainus toidukord päevas. Natuke nagu laps prostituut.
Mu elu hakkas taastuma 18 aastaselt ja psühholoogilist ravi hakkasin ma saama alles 24 aastaselt. Ma ise pöördusin kliinilise psühholoogi poole ja ma ka ise tasusin selle eest. Mul oli tõsine lähisuhte trauma.
Täna ma olen 30, stabiilne(varem oli aastaid suitsiidne), hea töökoha peal, abielus politseinikuga ja kuu aega rase. Ma tulin välja sellest august.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viimane lugu on nii kohutav! Ma lugesin kunagi tänavalastest, mis oli poiste kohta ja see siin oleks nagu tänavalapsest, kes oli lihtsalt tüdruk.
Ma ausalt öeldes ei kujuta ette sellist elu. Karm.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna ma olen 30, stabiilne(varem oli aastaid suitsiidne), hea töökoha peal, abielus politseinikuga ja kuu aega rase. Ma tulin välja sellest august.

Sinu ema poleks pidanud lapsi saama, aga sina pole selles süüdi. Olen kindel, et sinust saab hea ema.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 min ei ole seks. See ongi pedofiilist mehe vajaduste kiire rahuldamine.

10-minutiga saab vabalt orgasmi kätte. Isegi kiiremini saab. Kui kaua sa, õnnetu inimene, nühkima pead?

Mis teha, kui sinule sobib “3-minutit koos pesuga”-seks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 min ei ole seks. See ongi pedofiilist mehe vajaduste kiire rahuldamine.

10-minutiga saab vabalt orgasmi kätte. Isegi kiiremini saab. Kui kaua sa, õnnetu inimene, nühkima pead?

Mis teha, kui sinule sobib “3-minutit koos pesuga”-seks.

Mõnel naisel on nii madal liibido, et temal kulub tõesti poolteist tundi tõsist tööd, kuni üldse niiskekski läheb ja sealt veel tund oskustehnikat, et orgasmi saaks. Mõnel aga piisab oma mehe vaatamisest, kui on juba valmisolek number üks ja piisab kallima nappidestku liigutustest, et 15-20-minutilise seksi jooksul saada 3 orgasmi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd jõudsime siis selleni, et iga päev kümne minutiga 3 orgasmi.

Sa vist ei tea, mis orgasm on. Natuke hea ei ole veel orgasm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 min ei ole seks. See ongi pedofiilist mehe vajaduste kiire rahuldamine.

10-minutiga saab vabalt orgasmi kätte. Isegi kiiremini saab. Kui kaua sa, õnnetu inimene, nühkima pead?

Mis teha, kui sinule sobib “3-minutit koos pesuga”-seks.

Mõnel naisel on nii madal liibido, et temal kulub tõesti poolteist tundi tõsist tööd, kuni üldse niiskekski läheb ja sealt veel tund oskustehnikat, et orgasmi saaks. Mõnel aga piisab oma mehe vaatamisest, kui on juba valmisolek number üks ja piisab kallima nappidestku liigutustest, et 15-20-minutilise seksi jooksul saada 3 orgasmi.

Inimesed ongi erinevad, ja ilma selliste teemadeta peaks iga täiskasvanud inimene aru saama, et ka lapsepõlv ja noorus on erinevad. Mitte keegi pole teistest ei parem ega halvem selle valmisoleku ja orgasmide saamise või mittesaamise ja nende sageduse tõttu.  Jama on see, kui keegi selle pärast teisi halvustab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd jõudsime siis selleni, et iga päev kümne minutiga 3 orgasmi.

Sa vist ei tea, mis orgasm on. Natuke hea ei ole veel orgasm.

Ei, ma ei taha iga päev. 3 x nädalas on piisav ja alati 2-3 orgasmi. Sa vist ei ole õnnistatud teadmisega, et on olemas multiorgasm, seepärast lähebki tunde nühklemist. Madala liibido asi, mis pole muidugi häbiväärne, lihtsalt mees peab jubedalt võimlema, kaua, kaua.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sellise megalibiidoga naine ei ole küll kerge olla. Sul nagu jänesel kogu aeg tuur peal. Äkki läheb kontrollid oma hormoone, midagi on korrast ära. Mehelikud hormoonid on sul kõvas ülekaalus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu 10min nugiseseks, kus ja kuna ja mispidi ei olnud teemaks (välja arvatud juhul kui oledki 14, sel juhul soovitan vaadata teemaalgatuse videot uuesti).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakad on inimesed, kes iga suva teema juures kukuvad jahvatama “aga võt MINA….!” Jääb mulje, et reaalelus neid keegi ei kuula ega kedagi ei huvita, seega peab igast teemast pikalt-laialt iseendast rääkima. Mine tee paar orgasmi, saab 10 minutit rahu sust! 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääb mulje, et reaalelus neid keegi ei kuula ega kedagi ei huvita,

Vastupidine oleks täiesti kummaline. Kenasti hakkama saav inimene eelistab endast internetis rääkida, selle asemel, et seda aega sotsiaalselt ära kasutada?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõde võib ka selles olla -meie klassis sellised varajase sugueluga tüdrukud ei olnud just kõige targemad, tunnistusel olid kolmed ja ega nüüd teab, mis karjääri teinud ei ole, lõid ruttu pere kohe peale kooli (nüüdseks oma enamik teisel/kolmandal ringil).

Tagasihoidlikumad õppisid paremini, läksid ülikooli, leidsid seal endale kaaslased, tegid karjääri ja nüüd on palju edukamad.

Mina olin esimest korda vahekorras 14a, hinded alati neljad-viied olnud nii koolis kui muusikakoolis. Peale esimest partnerit olnud vaid kolm inimes, kellega voodis olen olnud. Viimane on mu abikaasa juba 23a ja kõigi laste isa. Karjääri üle ka ei kurda. Lõpetasin enda soovitud eriala heade tulemustega, teisel kursusel käisin juba sel erialal tööl, tänaseks päevaks on magistrikraad ka kaitstud ning kogemust erialal kogunenud aastaid. Lisaks sellele tuleb välja, et valisin suuna, mis mulle ka aastaid hiljem tõesti meeldib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tänapäeval 14-aastasel jagub oidu oskab ennast kaitsta soovimatu raseduse ja suguhaiguste eest, seks on “oma poisiga”, siis muidugi ei pruugi ollagi midagi hullu lahti. Praegu on (ja olid juba paarkümmend aastat tagasi) noortekabinetid jne. Teemaalgatuse video on Issanda Aastast 1987, kui polnud tõsiseltvõetavaid vahendeid (ja nt selle aja pillid olid sellised, et neid kohe kindlasti arenev 14a sisse süüa ei tohiks! ja kondoomid olid nagu tänapäeva kummikinnas) raseduse ärahoidmiseks, oli enamasti naisele seks=laps (või abort). Kõige kindlam vahend oligi spi odin. Need, kes siin viimasena räägivad, on vist 20-30a vahel, mitte palju vanemad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd jõudsime siis selleni, et iga päev kümne minutiga 3 orgasmi.

Sa vist ei tea, mis orgasm on. Natuke hea ei ole veel orgasm.

Ei, ma ei taha iga päev. 3 x nädalas on piisav ja alati 2-3 orgasmi. Sa vist ei ole õnnistatud teadmisega, et on olemas multiorgasm, seepärast lähebki tunde nühklemist. Madala liibido asi, mis pole muidugi häbiväärne, lihtsalt mees peab jubedalt võimlema, kaua, kaua.

Mis kõrgest libiidost sa räägid, kui on paar korda nädalas paar tõuget. Ma saaks siis juba unes orgasme ilma igasuguse mehe puudutuseta.

Kõrge libiidoga on iga päev kolm korda päevas. Sul on koduperenaiseseks. Masendav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukud, kes alustavad suguelu 14-aastaselt…