Esileht Ilu ja tervis Tüdrukul sügeleb.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tüdrukul sügeleb.

Postitas:

Ei osanud paremat pealkirja panna, kuid probleem on selles, et laps 5 aastane ja viimasel 2 nädalat tal tussu sügeleb. No kohe koguaeg peab läbi pükste sügama. Ei oska nagu arvata milles probleem võib olla. Algul arvasime mehega, et pesupulber või loputusvahend ei sobi ja paneb alt poolt sügelema. Pesin siis lapse aluspesu käsitsi ja ilma nende vahenditeta, kuid probleem ikka alles. Nägal tagasi vaatasin peale pesu, et tussu on veidi punane ja panime õrnalt kreemi peale, et ehk leevendab. Kuid tüdruk ütles, et sellest ei ole kasu. Pidavat veel rohkem sügelema ajama. Kreemi peale seda enam ei ole kasutanud. Samamoodi mõtlesime, et ehk on lapse dushigeel see, mis tekitab mingisuguse ebameeldiva tunde, kuid ei saa selles ka kindel olla, kuna dushigeeli valik on olnud sama juba aastaid ja eelnevalt probleeme pole olnud.
Samas olen tähele pannud, et lapse aluspesu on natukene justkui määrdunud. Meenutab nagu voolust. Ei oskagi seletada.
Tahaks last aidata, kuid samas ei kujuta ette milles asi võib olla. Mees juba ütles, et kui lapsel paremaks ei lähe, siis peab arsti juurde minema, kuna see on juba imelik, et laps pidevalt end sealt altpoolt sügab.
Ehk oskab keegi anda asjalikku nõu või soovitust, et mida teha ja kuidas last aidata. Sooviks selle probleemi ikkagi lapsel kõrvaldada.
Ootan vastuseid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 16:43; 03.03 19:49; 04.03 09:57; 04.03 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui voolus ka suurenenud, siis kahtlustaksin seent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta klotrimosoli salvi ja määri sinna peale.See käsimüügis olemas ja ohutu.
Kahtlustan ka seent ja see pole mitte ainult suguelu elaval inimesel vaid võib tõesti olla ka lastel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise mõtlesin ka, et kas tõesti seen, kuid samas ei uskunud seda- kuidas saab 5 aastasel plikal seen tulla. Proovime seda salvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 16:43; 03.03 19:49; 04.03 09:57; 04.03 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalat vaatate pealt kuidas laps piinleb, ja siis mees arvab, et peaks vist arstile helistama ?!? Kahju ei ole lapsest? Proovi ise elada kui sul kaks nädalat juba sügeleb.
Ühesõnaga variante on kaks – seen või ussid. Tõenäolisem on viimane. Perearst kirjutab Vermoxit. Mõni arst tahab enne analüüse teha, aga need ei näita alati õigesti kui ussid just sel ajal liikvel ei olnud või analüüs sai halvasti võetud. Annate ühe tableti sisse ja laps saab vaevast lahti.
Ja palun hoolitsege tema eest paremini. Mul on samamoodi väike tütar, ma vaatasin ühe päeva kuidas tal sügeles ja nii hirmus kahju oli tast. Järgmine päev saime rohu ja kõik läks mööda, aga isegi üks päev lapse kannatusi vaadata oli liiast minu meelest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 22:06; 04.03 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga naaskelsabade puhul peaks ju olema see variant, et päraku ümbert sügeleb ja siis võib-olla tõesti, et liiguvad siis öösel mujale ka. Aga plika pole kordagi öelnud, et päraku ümbert oleks sügelenud. Just praegu küsisin ka üle. Tõepoolest-ainult tussu sügeleb. Kas siis võib ka ikkagi tegu olla ussidega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 16:43; 03.03 19:49; 04.03 09:57; 04.03 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll olla jah. Minu lapsel oli ka nii.
Võta nüüd ennast kokku ja mine lapsega arsti juurde. Ükskõik kumb variant on, laps vajab ju abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 22:06; 04.03 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 16:43; 03.03 19:49; 04.03 09:57; 04.03 18:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tüdrukul sügeleb.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.