Esileht Koolilaps Tüdrukule raamat murdeea muutuste kohta

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tüdrukule raamat murdeea muutuste kohta

Postitas:
Kägu

Tahan osta tütrele raamatu murdeea muutuste kohta, päevad jne. Mina tema vanusena lugesin “Tüdruku usaldusraamatut”, seda aga enam ei müüda, otsin nüüd midagi sarnast. Oskab keegi midagi soovitada?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/raamat-mul-algasid-paevad/

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtke siis raamatukogust. Neid raamatuid tüdrukutele on nii mõnigi.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahan osta tütrele raamatu murdeea muutuste kohta, päevad jne. Mina tema vanusena lugesin “Tüdruku usaldusraamatut”, seda aga enam ei müüda, otsin nüüd midagi sarnast. Oskab keegi midagi soovitada?

Palun räägi ise.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vanast tüdrukust räägime??

Mina räägin koolis viienda klassi lastega murdeea st ja väga hämmastav on neidude suhtumine hügieeni tarvetesse.  Nad kardavad pakist võetud sidemeid.  No selles vanuses tüdrukud võiks ammu teada mis on mis.

Ja noh  päris tore on ka kuulata,  mis värvi ja suuruses vibraatorid emadel padja juures on aga neist räägivad rohkem poisid,  kes vist loodavad mind šokeerida.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

1. Jurmani raamat ei sobi, see on romaan, ma otsin midagi terviseõpetuse valdkonnast.

2. Nagu öeldud, soovin selle raamatu osta. Apollost koha pealt ei leidnud midagi taolist, kui netipoest vaadata, siis tervise kategoorias on 2479 raamatut, ma ei jaksa neid kõiki läbi vaadata, sellepärast küsin soovitusi, et teaks nime järgi otsida.

3. Tüdruk on 10, ma olen talle ise põhiasjad juba ammu selgeks teinud, sidemeid ta kindlasti ei karda 😀 Lihtsalt ma mäletan, et minu jaoks oli tema vanuses see “Tüdruku usaldusraamat” väga põnev, me ikka palju sõbrannaga koos uurisime seda ja itsitasime.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajad on pisut muutunud. Tänapäeva tüdrukud saavad kogu info kätte netist, ja tõtt öelda koolist ka.

Mul endal on ka kodus teismelised tütred, ja olen püüdnud neilegi neid raamatuid ette sokutada. Vestluses aga selgub, et nende teadmised ületavad tublisti raamatus olevat. Tänapäeval on päevade teema jms palju avalikum, mistõttu tüdrukud ei häbene sellest omavahel palju rohkem rääkida ja arutada kui meie ajal. Seetõttu liigub info paremini kui enne. Omavahel arutletakse, missuguse brändi sidemed paremad on, soovitatakse mugavamaid tampoone jne.

Tõsi, vahel võib selline tüdrukute omavaheline infovahetus sisaldada ka väärinfot, palju on folklooriainest (a la pakist võetavad sidemed on ohtlikud). Õnneks aga on ka kool viimasel ajal selles osas üllatavalt head tööd teinud, palju on noortele suunatud õppeprogramme, klass viidi tervisemuuseumi loengutele jne. Tänu sellele kõigele teavad nad ikka päris palju ja üllatavad oma faktidega kohati mindki.

Nii et vestle oma tütrega ja püüa vestluse käigus välja selgitada, mida ja kui palju ta teab. Väga võimalik, et ta teab juba piisavalt palju. Raamatu võid ka raamatukogust laenutada, seal töötaja oskab kindlasti soovitada.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Surfamise alustuseks äkki see?see?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Surfamise alustuseks äkki see?

No mida hekki. “Tüdrukute raamat. Murdeea teejuht”.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://rahvaraamat.ee/p/t%C3%BCdrukute-raamat-murdeea-teejuht/1437967/et?isbn=9789985350164

see on normaalne, ma olen seda sirvinud ja lugenud, täitsa mõistlik. enamvähem kõik teemad on kaetud ja siis veel mõned teemad, mille peale ehk ise ei tulekski. ei ole ainult hormoonidest, on ka aju muutustest, vaimsest tervisest, armumisest, lähedusest, alastipiltidest, lõpus eraldi veel esile toodud, kust võib probleemide puhul abi saada või küsimustele vastuseid leida (Eesti toimivad foorumid, telefoninumbrid)

+1
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Koolilaps Tüdrukule raamat murdeea muutuste kohta