Esileht Koolilaps Tüdrukule riideid kaubanduses 146/152 ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tüdrukule riideid kaubanduses 146/152 ?

Postitas:

Juhe täitsa koos, laps pikkust visanud ja ka selline veidi trullakam. Poodides avastasin, et sellises suuruses on vaid (enamuses) mustad jubedate piltidega t-särgid ja retuusid… Kus te normaalseid riideid ostate tüdrukutele? Laps visanud pikkust, kuid vanus alles 9, seega teismeliste ööklubide riietus ei sobi kohe mitte (või siis need lötakad t-särgid ja retuusid)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste osakonnast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdruk 8-aastane ja 146cm pikk, riided 146/152, osad ka 158. Kannab Nexti, Okaidi, Debenhams, Marks&Spenceri asju ja normaalsemaid Lindex ja H&M asju. Leiab ka lastepäraseid ja ilusaid ning mugavaid, otsimiseks peab aega olema lihtsalt. Viimati ostsin eile isegi lausa Rimist kolm puuvillast mõnusat ja mugavat pikkade varrukatega pluusi, kus lapse lemmikpildid (Monster High) peal. Kuna kõik lasteriided olid -40%, siis tuli pluusi hinnaks 4,5 euro ringis. Reservedist olen ka ilusaid ja lastepäraseid asju saanud. Pükse peab küll enne ostmist alati proovima, aga siiani päris hätta pole küll jäänud, ikka oleme rõivad selga saanud. Kooliseelikud tellisin just Nexti netipoest, kuna Tallinna poes oli meie suurus paari päevaga läbi müüdud. Koolis käibki ta tumesinises, hallis või mustas mugavas lihtsas kooliseelikus, sukkpükstes ja puuvillase pikkade varrukatega pluusiga. Neutraalseid kooli sobivaid pluuse olen saanud veel Stockmannist (Global, Esprit ja Benetton).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest oli see suurus, kus järsku rõivad oluliseks muutusid. Käisime ühistel ostureisidel ja riideid sai meeletu kogus. Valik oli mu meelest just rikkalik ja rõõmsavärviline. Nüüd on need väikseks jäänud ja suuruses 158-164 ja naiste xs ja s on mu meelest just see bling-bling ja retuuside valik.
Sobrasin väikseks jäänud asjade kotis ja leidsin sealt peamiselt kaubamärke h&m, kappahl, seppälä, amisu, ginatricot, pieces, desigual. Mõnekaupa ka muudelt tootjatelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps tegi oma tuppa väikeseks jäänud riiete hunniku. Nüüd tal käivad sõbrantsid külas, igaüks viib miskit vähemaks. Ta ise on kõige pikem omas klassis, sõbrannad kõik väiksemad. Ära viiakse esmajoones just jubedad riided ja alles on jäänud korralikumad asjad. See vist ongi sellest, et emad pole nõus jubedaid asju ostma. Mina ka pole nõus, laps on enda raha eest ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea meel sellist teemat näha, mul ka laps 8-aastane ja riided kõik 146/152 cm. Väike kõhuke on ka ees, pükstega on täitsa jama, kõik kipuvad ju skinnyd olema.

Ma ise olin lapsena samasugune, pubekana kadus mingil perioodil trullakus ära, aga laiapuusaline olen kogu aeg olnud. Ma natuke kardan narrimist ka, tõenäoliselt ta esimene või üks esimesi, kel rinnad kasvama hakkavad, aga ehk läheb valutult.

Riided on ka põhiliselt Lindex, H&M, KappAhl, Cubus jms.
Just täna sorteerisime hunniku suvejooksul väikseks jäänud riideid välja ja üks suurem ostureis tuleb ette votta, dresse, teksasid ja sukapükse vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Tüdrukule riideid kaubanduses 146/152 ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.