Esileht Hobinurk Tüdrukute õhtu

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Tüdrukute õhtu

Postitas:
Kägu

Mina ka selline. Mul on lihtsalt nii piinlik selliseid saateid vaadates. Need osalejad seal on ju inimesed ja mina olen ka inimene, mul on häbi kõigi inimeste pärast.

Piinlik? Need inimesed on saates, et kuulsaks saada. Ega nad nõrgamõistuslikud pole, et keegi neid ekspluateerib.

Nõrgamõistuslikud vast mitte, aga sellegipoolest ei pruugi nad aru saada, et neid kasutatakse ära. Nad tehakse rahva naerualuseks ja kui nad ükskord sellest aru saavad, võib juba hilja olla. Kuvand kui lollist klounist on loodud ja sellest on raske, kui mitte võimatu vabaneda.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on nad sellisesse paralleelmaailma kuuluvad nagu see seltskond https://elu.ohtuleht.ee/1064189/vallatu-peogalerii-sodiaak-sulges-uksed-hullunud-fannid-nautisid-viimasel-uritusel-baariletil-hooritavat-arnold-oksmaad-ja-lambet-peoruumi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõrgamõistuslikud vast mitte, aga sellegipoolest ei pruugi nad aru saada, et neid kasutatakse ära. Nad tehakse rahva naerualuseks ja kui nad ükskord sellest aru saavad, võib juba hilja olla. Kuvand kui lollist klounist on loodud ja sellest on raske, kui mitte võimatu vabaneda.

See on nende soov endast selline kuvand luua. Milleks on vaja kaasa tunda inimestele, kes teevad oma otsused teadlikult, olles täiskasvanud ning juba lapsevanemad? Iga inimene teeb seda, mis talle meeldib ning mis tal kõige paremini välja tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas on nii palju mida vaadata. Miks peaks tölle vahtima??

Küsimus pole küll esitatud mulle, aga ma vastan. Huvitav on vaadata erinevaid inimesi, kuidas nad mingites olukordades reageerivad, mõelda juurde nt miks nad nii reageerivad, millist elu nad muidu elavad, milline on nende taust. Puhas psühholoogia.    Filmid on tehislikud, kirjaniku fantaasia. Vahelduseks on tore vaadata päris inimesi, päris reageeringuid väljaspoolt oma tutvusringkonda.

Ja nüüd miinusesadu!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõrgamõistuslikud vast mitte, aga sellegipoolest ei pruugi nad aru saada, et neid kasutatakse ära. Nad tehakse rahva naerualuseks ja kui nad ükskord sellest aru saavad, võib juba hilja olla. Kuvand kui lollist klounist on loodud ja sellest on raske, kui mitte võimatu vabaneda.

See on nende soov endast selline kuvand luua. Milleks on vaja kaasa tunda inimestele, kes teevad oma otsused teadlikult, olles täiskasvanud ning juba lapsevanemad? Iga inimene teeb seda, mis talle meeldib ning mis tal kõige paremini välja tuleb.

Inimeste võime ennast ja olukordi analüüsida on erinev. Mõnel ei ole selleks vanuseks veel aju piisavalt küps, arusaamaks, mis sobib, mis mitte. Mõni on lihtsalt peast lihtne. Ja tegelikult võiks nende tüdrukute lähedased neid siiski suunata ja selgitada, miks niimoodi teha ei tasu, nagu nad teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste võime ennast ja olukordi analüüsida on erinev. Mõnel ei ole selleks vanuseks veel aju piisavalt küps, arusaamaks, mis sobib, mis mitte. Mõni on lihtsalt peast lihtne. Ja tegelikult võiks nende tüdrukute lähedased neid siiski suunata ja selgitada, miks niimoodi teha ei tasu, nagu nad teevad.

Lähedased on uhked kuulsa lähedase üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reality’tes osalejad on ikkagi peast ühel või teisel moel lihtsakesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reality’tes osalejad on ikkagi peast ühel või teisel moel lihtsakesed.

Jah, aga lihtsatel on ka enamasti lähedased. Ja need lähedased võiksid sekkuda ja inimest suunata. Selgitustööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reality’tes osalejad on ikkagi peast ühel või teisel moel lihtsakesed.

Jah, aga lihtsatel on ka enamasti lähedased. Ja need lähedased võiksid sekkuda ja inimest suunata. Selgitustööd teha.

Lähedased samasugused lihtsakesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk Tüdrukute õhtu