Esileht Hobinurk Tüdrukute õhtu

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tüdrukute õhtu

Postitas:
Kägu

Mina ka selline. Mul on lihtsalt nii piinlik selliseid saateid vaadates. Need osalejad seal on ju inimesed ja mina olen ka inimene, mul on häbi kõigi inimeste pärast.

Piinlik? Need inimesed on saates, et kuulsaks saada. Ega nad nõrgamõistuslikud pole, et keegi neid ekspluateerib.

Nõrgamõistuslikud vast mitte, aga sellegipoolest ei pruugi nad aru saada, et neid kasutatakse ära. Nad tehakse rahva naerualuseks ja kui nad ükskord sellest aru saavad, võib juba hilja olla. Kuvand kui lollist klounist on loodud ja sellest on raske, kui mitte võimatu vabaneda.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt on nad sellisesse paralleelmaailma kuuluvad nagu see seltskond https://elu.ohtuleht.ee/1064189/vallatu-peogalerii-sodiaak-sulges-uksed-hullunud-fannid-nautisid-viimasel-uritusel-baariletil-hooritavat-arnold-oksmaad-ja-lambet-peoruumi

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõrgamõistuslikud vast mitte, aga sellegipoolest ei pruugi nad aru saada, et neid kasutatakse ära. Nad tehakse rahva naerualuseks ja kui nad ükskord sellest aru saavad, võib juba hilja olla. Kuvand kui lollist klounist on loodud ja sellest on raske, kui mitte võimatu vabaneda.

See on nende soov endast selline kuvand luua. Milleks on vaja kaasa tunda inimestele, kes teevad oma otsused teadlikult, olles täiskasvanud ning juba lapsevanemad? Iga inimene teeb seda, mis talle meeldib ning mis tal kõige paremini välja tuleb.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Hobinurk Tüdrukute õhtu