Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu eri vanusest “tüdrukutega” – ideid?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tüdrukuteõhtu eri vanusest “tüdrukutega” – ideid?

Postitas:

Pirita ürgoru vaateplatvorm pani päris kukalt kratsima ja veel, et ringraja äärest pääseb. Mis imeline koht see on?

tekkis täpselt samasugune seis, kuigi ise terve elu pirital või pirita-kose elanud

Hahaa, mina Pirita-Kose elanikuna tean vist seda kohta. On jah selline pooleldi isetekkeline parkla kus lasnamäelased armastavad aega veeta, autodest tümps või estraad kostumas.
Lisaks kaunile vaatele alla jõele leiab sealt parklast ka ohtralt kasutatud kondoome, lisaks muidugi muud prügi 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pirita ürgoru vaateplatvorm pani päris kukalt kratsima ja veel, et ringraja äärest pääseb. Mis imeline koht see on?

Seal pole mingit vaateplatvormi, kui sa ei mõtle poolenisti pehkinud lattaeda-piiret! Seal pole märtsikuus küll midagi teha muud, kui vahtida vettinud kulu. Aga me saime, aru “põlistallinlanna” tahtis lihtsalt mõnitada. Ja sinu Trummi teel pole ka midagi teha. Tervitused Piritalt!

Tüdrukuteõhtu võiks olla ikka natuke pruudi näoga, mis talle meeldiks teha- spa või restoran või hoopis ekskursioon kuskil või mõni kontsert. KuMu+ restoran kõlab just parasjagu hästi nt mulle. No ei saa 80aastasega midagi ekstreemset ette võtta 😀 ei hakka nagu jänkukõrvadega tänaval kondoome jagama, ma väga loodan.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tartlasena tundub kõrvalt, natuke Tallinnat mehepoolse suguvõsa varal tundes, et see teisi osatav tallinlanna on ise paras “kadakas”.

(Kadakas – see, kes soovib olla enamat, kui ta on, püüab olla keegi, kes ta tegelikult pole)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu eri vanusest “tüdrukutega” – ideid?