Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu maksumus

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Tüdrukuteõhtu maksumus

Postitas:
Kägu

Tehakse see ühele vägagi edevale naisele. Kogu see üritus läheb maksma üle 200 euri inimesele.
On see normaalne hind või ongi sellised üritused nii kallid?
Lihtsalt mõtlen kas minna või, sest mulle tundub see hind kuidagi liiga palju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tehakse see ühele vägagi edevale naisele. Kogu see üritus läheb maksma üle 200 euri inimesele.

Eks võta ja arvuta välja, mis selle raha eest saab. Kui tuleb kokku 10 inimest, siis teeb see 20 eurot inimese peale. Vaata, mis maksab näiteks ruumi üür ja mis võiks minna maksma joogid ja söögid. Tüdrukute õhtu idee on ju, et VIIMANE pidu, et võtame viimast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtle pigem niipidi, et kui sa sellest inimesest nii halvasti arvad, miks siis üldse minna?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks võta ja arvuta välja, mis selle raha eest saab. Kui tuleb kokku 10 inimest, siis teeb see 20 eurot inimese peale. Vaata, mis maksab näiteks ruumi üür ja mis võiks minna maksma joogid ja söögid. Tüdrukute õhtu idee on ju, et VIIMANE pidu, et võtame viimast.

Sa lugesid valesti vist. Ok, täpne summa on 250€ inimene ja inimesi läheb umbes 12 siis see teeb ju 3000€ terve see üritus. Küsisingi, et kas on normaalne, et iga inimene maksab 250€ ja hiljem ju veel pulma riided + kingitus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära siis mine, kui pärast riiete jaoks raha järgi ei jää.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole normaalne. millele see raha kulub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen osalenud kommes tüdrukuteõhtus, osavõtutasu on maksimaalselt 70€ nägu olnud. Üldiselt sinna 50€ kanti jäänud
200€ eest mingu kukele. Olgu nii edev kui tahes, aga minu sõbranna ei oleks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtle pigem niipidi, et kui sa sellest inimesest nii halvasti arvad, miks siis üldse minna?

Kui “vägagi edev” (midagi muud me selle pruudi kohta ju teada ei saanud) on sinu jaoks “inimesest nii halvasti arvamine”, siis oled sa küll ülearu tundlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole ju mingi viimane õhtu või pidu.
Loomulikult ei viitsi ma 250 eurot sellise asja peale kulutada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei osaleks sellel üritusel sellise raha eest, ükskõik kui armas pruut ka on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ot, tõdrukuteõhtu korraldatakse ju tavaliselt kõikide sõbrannade poolt, kes seal osalevad. Kas sul siis enne polnud võimalust suud lahti teha ja arvamust avaldada? 250 euro eest ma ei läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ot, tõdrukuteõhtu korraldatakse ju tavaliselt kõikide sõbrannade poolt, kes seal osalevad. Kas sul siis enne polnud võimalust suud lahti teha ja arvamust avaldada? 250 euro eest ma ei läheks.

Oled sa osalenud kunagi ürituse korraldamises, millega on seotud 10+ inimest? Kui ikka 8 arvab, et 200/nägu maksta on normaalne, siis need 2 ülejäänut võivad ju suud paotada (ja tavaliselt mainivadki), aga see on ju nagunii ajaraiskamine

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, mis selle raha eest saab ja millised on sinu võimalused. Kui nt 500 või 1000 eurot on mu kuusissetulek, siis minu jaoks on selline üritus liiga kallis, pulmakulud tulevad ju ka otsa veel. Eks muidugi oleneb muudest kuludest ka, mõni elab vanemate või mehe kulul ja kogu tema sissetulek on tema taskuraha, siis ilmselt ka pole kahju sõbranna ürituse heaks nii palju kulutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüdrukute õhtu idee on ju, et VIIMANE pidu, et võtame viimast.

Idee ta on, aga tänapäeval enam ei ole. Kihlatud (tüdrukutepeotajad on tavaliselt enne kihlatud) on oldud aastake või rohkem, inimene pole enam ammu vaba ja vallaline olnud, mida on siin viimast vaba õhtut tähistada, nagu seda algselt tehti? Tahad, kogud sõbrantsid ka peale pulmi kokku ja lähete peole, ei tule ükski normaalne mees keelama.

Tüdrukuteõhtu eest 250 mina välja ei käiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teete midagi väga ägedat, siis miks mitte. Ma kujutan ette, et see äge võiks olla mingi kuumaõhupallireis või erahelikopter või mingi eriti uhke õhtusöök ja pidu kuskile superkallis hotellis. Muidugi on sellised asjad kallid… aga võivad olla ka superägedad!

Aga kui sulle selline edevus ei istu ja sa selle planeerimise juures pole olnud, siis ära muidugi osale. Sõbranna saab kindlasti aru, sest õige sõbranna teab, et sa ise nii edev pole ja tunneksid end väga ebamugavalt.
Parem panusta pulmapeole ja mingile eriti ägedale kingitusele.

Ja selle abielluva sõbranna võid ju ka “tudrukuteõhtuks” ise teinekord välja või külla kutsuda, kui tahad kudagi tähistada ikkagi seda. Üks-ühele üritused on väga ägedad, siis on aega omavahel suhelda ka ja päriselt ning sügavutti elumuutustest (abielu, pereplaneerimine jne) rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Normaalne on see, mis kõigile sobib. Kui teistele see 200 eurot ok on, siis ongi see normaalne ja jäta lihtsalt minemata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Normaalne on see, mis kõigile sobib. Kui teistele see 200 eurot ok on, siis ongi see normaalne ja jäta lihtsalt minemata.

Sinu jutus on ju vastuolu – kui teemaalgatajale ei sobi, siis see ei ole ju miski, mis kõigile sobib ja seega ei ole see sinu esimese lause põhjal normaalne, kuid teises lauses väidad, et on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea sellist summat normaalseks ühe õhtu ürituse eest. Sellise summaga eeldaks 3-päevast spa-nädalavahetust või välisreisi vms. Tavapärase üheõhtuse ürituse (peoruum, fotosessioon, söögid-joogid, klubipiletid jne) eest oleks nõus panustama 50-70€. Eriti kuna pulmakülaline niikuinii kulutab pulmapeoks enda välimusele (mõni uus riie, soeng, meik…), kingiraha ümbrikusse, võimalik, et ka transport ja ööbimine. Saan aru, et pruut on lähedane ja kallis inimene aga see on ikka suur summa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lasin mõttes oma sõbrannad läbi, et kelle jaoks mul poleks 250.- eurist kahju. Ja vastus on, et päris mitmele annaks, AGA mitte peo jaoks üheks õhtuks. See oleks minu mõistes arulage ja tean, et enamus mu sõpruskonda arvaks nii. Minu lagi oleks ka ca 70 kanti (oleneks, kui hea ja lähedasega tegu). Olen käinud üritusel, kus kõige lähedasemad ja innukamad maksid rohkem, kui teised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

200 on minu jaoks liiga suur summa ja välja ei saaks käia. Olen käinud elus ühel tüdrukuteõhtul ja see maksis mu mäletamist mööda 20 eur nägu ja sellist vahvat õhtut mäletame me veel siiani ( 7 aastat tagasi toimus ). Ei olnud küll fotograafi ja spa-sid, hotellitube ja muud sellist aga naerda sai korralikult, kõigil oli lõbus. Samas olen kuulnud tüdrukuteõhtust mis maksis ka 100 eur nägu ja nii mõnedki asjaosalised ootasid millal ometi koju saaks. Tähtis on mu meelest, et kokku saaks pruudi omainimesed, kellega saaks lõbusalt koos aega veeta, ilma suuri summasid kulutamata. Aga see ainult minu arvamus.Ma ei tahaks ,et minu tüdrukuteõhtu mu sõbrannadel taskud tühjaks teeks või koguni sunniks neid tulemata jätma, sest seltskond on kõige olulisem, siis saab tasuta ka mõnusalt aega veeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See 200 pole mingi summa, kui on kallis inimene. Orgunnime just ka ühele mu parimatest nn tüdrukute õhtut, mis kestab 7 ööd 😁 veedame 6 naist+pruut phe nädala soojal maal. Pruut sõidab sinna meie kulu ja kirjadega, seega oma reis ca 500+sõbranna 100. Aga, me planeerime seda juba pea aasta, seega on võimalus koguda.
Aga kui oleks lihtsalt hea tuttav või 2 kategooria sõbranna, oleks ka 200 palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See 200 pole mingi summa, kui on kallis inimene. Orgunnime just ka ühele mu parimatest nn tüdrukute õhtut, mis kestab 7 ööd 😁 veedame 6 naist+pruut phe nädala soojal maal. Pruut sõidab sinna meie kulu ja kirjadega, seega oma reis ca 500+sõbranna 100. Aga, me planeerime seda juba pea aasta, seega on võimalus koguda.

Aga kui oleks lihtsalt hea tuttav või 2 kategooria sõbranna, oleks ka 200 palju.

Üks asi on nädalane reis, teine ühe õhtu pidu (nagu ma aru sain). Siin pole midagi võrrelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüdrukute õhtu idee on ju, et VIIMANE pidu, et võtame viimast.

Idee ta on, aga tänapäeval enam ei ole. Kihlatud (tüdrukutepeotajad on tavaliselt enne kihlatud) on oldud aastake või rohkem, inimene pole enam ammu vaba ja vallaline olnud, mida on siin viimast vaba õhtut tähistada, nagu seda algselt tehti? Tahad, kogud sõbrantsid ka peale pulmi kokku ja lähete peole, ei tule ükski normaalne mees keelama.

Tüdrukuteõhtu eest 250 mina välja ei käiks.

Kusjuures Eestis oli see tüdrukute- ja poissmeesteõhtute tava ikka enne käesolevat sajandit täiesti tundmatu asi. Kusjuures abielluti palju sagedamini nii, et poldud koos elatud ja abiellumisega kaasnes tõesti totaalne elumuutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid asju lugedes mõtlen, et ma ei ole ikka vist üldse hea sõbranna või siis ei ole minul häid sõbrannasid. Ei raatsiks ühegi oma sõbranna peale sellist summat heast peast kulutada (hädas sõbranna aitamine on mõistagi sootuks teine teema) ja ausalt öeldes ka mitte nii palju energiat, mis aastapikkust planeerimist nõuab. Olen kindel, et ükski minu sõbranna ei kulutaks minu peale ka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie oleme alati planeerimist alustanud eelarvest. Esmalt lepime kokku, kui palju maksame ja siis vaatame, mida selle raha eest saab.

kahjuks tihti planeerijad ei mõista, et kui üritus on ühe jaoks liiga kallis ja ta ei osale, siis peavad ju teised rohkem maksma.

Minuarust on igasugustest plaanilistest eeskavadest olulisem lihtsalt lõbus ajaviitmine – see unustatakse ära.

Viimati, sel suvel toimunud tüdrukute õhtu läks meil maksma 70 euri näkku (lisaks oma söögid-joogid restoranis) ja nii suure summaga olin nõus seetõttu, et meid oli vähe ja väikse seltskonnaga ongi raskem (eeskava hind ei sõltu osalejate arvust).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled sa osalenud kunagi ürituse korraldamises, millega on seotud 10+ inimest? Kui ikka 8 arvab, et 200/nägu maksta on normaalne, siis need 2 ülejäänut võivad ju suud paotada (ja tavaliselt mainivadki), aga see on ju nagunii ajaraiskamine

Mina olen siis lihtsalt öelnud, et mina maksan vot sellise summa, võtku või jätku. Kui need teised on sõbrannad päriselt, siis nad saavad aru,e t pruut soovib mind ka sinna ja lepivad sellega. Kui neile ei sobi, et paar inimest maksab vähem, siis vaadatakse eelarve üle, et ka sikka on vaja jahiga merele minna või saab kuival maal ka asjad aetud

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kõik oleneb. Üldiselt on hea toon, et pidu tehakse selle järgi, et kellelgi ebamugav ei oleks. Kui ongi kamp keskmisest rikkamaid naisi ja nt mingi väga hea restoran, jahiga sõitmine, šampanja jne, siis pole selline 200-300 eurot ju midagi erakordset.
Enda sõprade seas oleme teinud pigem väga lihtsalt asjad, seda just seetõttu, et inimesed teenivad erinevalt ja kui kambas on ka nt lasteaiaõpetaja, siis me ei pane peo maksumust selle järgi paika, et mingi finantsjuht arvab, et alla 200 midagi normaalset ei saa. Meie sõpruskonnas muidugi ei tuleks selline “probleem” ka teemaks. Oleme käinud hoopis matkamas, ratsutamas, teinud ise õhtusöögi ja nautinud üksteise seltskonda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enda sõprade seas oleme teinud pigem väga lihtsalt asjad, seda just seetõttu, et inimesed teenivad erinevalt ja kui kambas on ka nt lasteaiaõpetaja, siis me ei pane peo maksumust selle järgi paika, et mingi finantsjuht arvab, et alla 200 midagi normaalset ei saa. Meie sõpruskonnas muidugi ei tuleks selline “probleem” ka teemaks. Oleme käinud hoopis matkamas, ratsutamas, teinud ise õhtusöögi ja nautinud üksteise seltskonda.

Kui see on ühe (muidu ka) sõpruskonna pidu, siis tavaliselt selliseid probleeme ei tekigi. Üksteist tuntakse, arvestatakse jne Aga valdavalt ei ole ju need õhtud sellise seltskonna peod, kokku kutsutakse kõik pruudi (ja vahel ka peigmehe) naissoost sõbrad-tuttavad, mingi tuumik, kes enda arvates “pruuti kõige paremini tunneb” hakkab planeerima ja nii need asjaolud tekivad

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu maksumus