Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu maksumus

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Tüdrukuteõhtu maksumus

Postitas:

Ei adu probleemi.
Kas see on kohustuslik üritus? Kas sinu käest küsitakse 250.-? Kui see üle jõu käib, siis ei lähe. Kui see tundub mõttetu rahakulutamine, siis ei lähe. Kui sellest pruudist sul nagunii sooja ega külma pole, siis ei lähe.

Kas pruut ise maksab 250.- nina pealt? Kui sulle tundub see mõttetu rahakulutamine, siis ei lähe, hoiad pruudile 250.- kokku. Kui sellest pruudist sul nagunii sooja ega külma pole, siis ei lähe.

Mina peaksin ka 250.- mingi postitantsuõpetuse või spaahoolitsuste või jahiga sõidu või milleiganes selletaolise eest liiga paljuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See 200 pole mingi summa, kui on kallis inimene. Orgunnime just ka ühele mu parimatest nn tüdrukute õhtut, mis kestab 7 ööd ???? veedame 6 naist+pruut phe nädala soojal maal. Pruut sõidab sinna meie kulu ja kirjadega, seega oma reis ca 500+sõbranna 100. Aga, me planeerime seda juba pea aasta, seega on võimalus koguda.

Aga kui oleks lihtsalt hea tuttav või 2 kategooria sõbranna, oleks ka 200 palju.

need ei ole võrreldavad. tegelikult ei ole väga vahet, kas maksad reisi eest 500 või 600 eurot.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See 200 pole mingi summa, kui on kallis inimene. Orgunnime just ka ühele mu parimatest nn tüdrukute õhtut, mis kestab 7 ööd ???? veedame 6 naist+pruut phe nädala soojal maal. Pruut sõidab sinna meie kulu ja kirjadega, seega oma reis ca 500+sõbranna 100. Aga, me planeerime seda juba pea aasta, seega on võimalus koguda.

Aga kui oleks lihtsalt hea tuttav või 2 kategooria sõbranna, oleks ka 200 palju.

Mul pole õrna aimugi, miks ma peaks kellegile reisi välja tegema, kuna too abiellub? Ja pärast seda veel pulmareisi?
Asi pole raha kogumises aasta jooksul…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:14; 23.02 16:37; 24.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole õrna aimugi, miks ma peaks kellegile reisi välja tegema, kuna too abiellub? Ja pärast seda veel pulmareisi?

Mis mõttes “pärast seda pulmareisi”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 09:15; 10.02 09:44; 11.02 09:44; 24.02 14:17; 25.02 09:54; 25.02 14:01; 25.02 15:38; 02.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest pulmakingiks küsitakse tavaliselt cashi pulmareisifondi japks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:14; 23.02 16:37; 24.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised väited, et kas parimale sõbrannale 200 eur on palju, eeldavad alati, et selliseid juubeleid-pulmi-laste reisimisi-lastelaagreid-kokkutulekuid jt samas hinnaklassis üritusi on üksikuid aasta peale. Aga tegelikult ei ole. 200 euri 700 eurose sissetuleku juures, kui sul näiteks on kolm last, on üsna arvestatav summa. See ära kingitud raha tähendab, et oma perel jääb vastava summa jagu miski tegemata.

Niisiis, olgu sõbranna kui tore tahes, üldiselt eeldan mina, et inimesed finantseerivad oma lõbustused ise, sest see annab ka mulle võimaluse omaenda pere lõbustusi ise finantseerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest pulmakingiks küsitakse tavaliselt cashi pulmareisifondi japks.

Ümbrikku mahtuva kingi palve on tavaline, aga pole küll märganud, et tingimata just pulmareisifondi jaoks seda küsitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 09:15; 10.02 09:44; 11.02 09:44; 24.02 14:17; 25.02 09:54; 25.02 14:01; 25.02 15:38; 02.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sellise papio eest ei osaleks. Seda enam, et su suhtumisesttuleb ju välja, et ta ei meeldi sulle

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ju sellest, kui oluline ja lähedane see inimene sulle on. Ma arvan, et minu tüdrukuteõhtu läks mu kõige lähedasematele ka umbes samas suurusjärgus maksma.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 13:31; 25.02 15:19; 27.02 16:06; 01.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ju sellest, kui oluline ja lähedane see inimene sulle on. Ma arvan, et minu tüdrukuteõhtu läks mu kõige lähedasematele ka umbes samas suurusjärgus maksma.

Ei olene ainult sellest. Kahju, et sa nii arvad. Mis siis, kui lähedasel lihtsalt pole võimalik ilma suuri ohverdusi era-/pereelus sellist summat panustada?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 09:15; 10.02 09:44; 11.02 09:44; 24.02 14:17; 25.02 09:54; 25.02 14:01; 25.02 15:38; 02.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ju sellest, kui oluline ja lähedane see inimene sulle on. Ma arvan, et minu tüdrukuteõhtu läks mu kõige lähedasematele ka umbes samas suurusjärgus maksma.

Ei olene ainult sellest. Kahju, et sa nii arvad. Mis siis, kui lähedasel lihtsalt pole võimalik ilma suuri ohverdusi era-/pereelus sellist summat panustada?

Püha müristus, kui raha ei ole, siis on elementaarne, et selliseid pidusid ei tehtagi ja sellist dilemmat ei saagi tekkida. Tead sa mõnd tulevast pruuti, kes ilma tüdrukute õhtuta on jätnud abiellumata? See on Eestis nii uus komme, et selle pärast halada tundub üldse väga veider.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 13:31; 25.02 15:19; 27.02 16:06; 01.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha müristus, kui raha ei ole, siis on elementaarne, et selliseid pidusid ei tehtagi ja sellist dilemmat ei saagi tekkida. Tead sa mõnd tulevast pruuti, kes ilma tüdrukute õhtuta on jätnud abiellumata? See on Eestis nii uus komme, et selle pärast halada tundub üldse väga veider.

Mina ei hala mitte millegi pärast, vaid viitasin, et veider on seostada selle summa maksmist asjaoluga, kui *lähedane* peokülaline pruudile on!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 09:15; 10.02 09:44; 11.02 09:44; 24.02 14:17; 25.02 09:54; 25.02 14:01; 25.02 15:38; 02.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole normaalne. millele see raha kulub?

Tõenäoliselt peab võimalikult ameerika olema: filmidest mahaviksitud inglitiibade ja shampusega tänaval lällamine, kinnine klubiüritus jm lollus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on Eestis nii uus komme, et selle pärast halada tundub üldse väga veider.

Kui uus? 25 aastat tagasi juba kindlasti oli.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on Eestis nii uus komme, et selle pärast halada tundub üldse väga veider.

Kui uus? 25 aastat tagasi juba kindlasti oli.

Kui ma vaatan kõrvalt neid sekeldusi, mis tüdrukute õhtuga seonduvad, siis on see päris jube värk. Küllalt palju alandust pruudile (misagi kuskil kellelegi kaubelda, mingeid imelikke mänge teha). Milleks. Tore oleks ju sõbrannadega lihtsalt jutustada, muljetada, meenutada, veini juua, ehk natuke tantsida. Imelik, et see vana rääkimise komme sõpradega on kuidagi kadumas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on Eestis nii uus komme, et selle pärast halada tundub üldse väga veider.

Kui uus? 25 aastat tagasi juba kindlasti oli.

Ei, 90ndate alguses seda kommet kindlasti Eestis ei olnud, vbl mõni erandlik abiellujate paar teadis, mis see on, aga valdav enamik mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 13:31; 25.02 15:19; 27.02 16:06; 01.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui nüüd päris vanadest kommetest rääkima hakata, siis peaks tüdrukuteõhtu välja nägema pigem selline, et kõik pruudi sõbrad ja sugulased aitavad tal veimevaka jaoks kindaid kududa.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:08; 10.02 12:09; 27.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks absurdselt suur summa. Mida te selle eest teete? Kas see mälestus, mis nende tegevustega teile kõigile jääb, on seda väärt? Üsna hoolimatu korraldajatelt, et ei arvestata kõigi osalejate võimalustega. Kõik ei taha ju 200-250 panna mingi ühe õhtu kokkusaamise peale. Lugesin teemaalgataja arvestust, et u 3000 läheb kogu üritus maksma. Nojah, meil läks pulm ise maksma u 5500 (4 aastat tagasi, külalisi oli u 50, oli bänd, oli ööbimisega poekoht jne). Selle teie tüdrukuteõhtu maksumusega saaks juba tagasihoidliku pulmapeo, nii et proportsioonid tunduvad väga paigast ära olevat.

Millegipärast arvan, et sinna kutsutud on pigem tuttavad kui sõbrad, sõbrad nii üksteisele ei tee, et kärista aga 200 välja, siis oled õige sõber.

Ma vabandaks ja ütleks, et ei saa kahjuks osaleda. Mis sest siis ikka, igast edevast kokkusaamisest ei pea ju osa võtma. See peaks ju ka pruudile endale arusaadav olema, et teistel on oma elu ja kulud, ei saa oodata, et väga grandioossest üritusest kõik osa võtta saavad.

Olen 41 a ja minu tutvusringkonnas pole tüdrukuteõhtuid eriti korraldatud, kui ka on, siis see on pigem selline 4-5 väga hea sõbrannaga koos kuskil istumine, et pokaal veini ja juturääkimine, pole mingeid selliseid kulusid, mille pärast enne peaks raha koguma vmt. Ma ise käisin ka lihtsalt mõne sõbrannaga väljas ühel õhtul, ei tahtnud keegi neist ka mingit sellist malevanalja stiilis asja, et tänavadl pruudi musidega kaubelda vmt. Käisime koos lihtsalt ühel kontserdil, pärast tiksusime veidi baaris, aga väga lõbus oli, meenutasime vanu aegu, ühiseid lollusi ja nalju.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:16; 01.03 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse see ühele vägagi edevale naisele. Kogu see üritus läheb maksma üle 200 euri inimesele.

On see normaalne hind või ongi sellised üritused nii kallid?

Lihtsalt mõtlen kas minna või, sest mulle tundub see hind kuidagi liiga palju.

Eks võta ja arvuta välja, mis selle raha eest saab. Kui tuleb kokku 10 inimest, siis teeb see 20 eurot inimese peale. Vaata, mis maksab näiteks ruumi üür ja mis võiks minna maksma joogid ja söögid. Tüdrukute õhtu idee on ju, et VIIMANE pidu, et võtame viimast.

Sa lugesid valesti vist. Ok, täpne summa on 250€ inimene ja inimesi läheb umbes 12 siis see teeb ju 3000€ terve see üritus. Küsisingi, et kas on normaalne, et iga inimene maksab 250€ ja hiljem ju veel pulma riided + kingitus.

Mille peale see 250 eur kulutatakse? Kas igaühele tellitakse eraldi meesstrippar või? Alkoholi ja jooki saab selle summa eest peaaegu kogu seltskonnale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse see ühele vägagi edevale naisele. Kogu see üritus läheb maksma üle 200 euri inimesele.

On see normaalne hind või ongi sellised üritused nii kallid?

Lihtsalt mõtlen kas minna või, sest mulle tundub see hind kuidagi liiga palju.

Eks võta ja arvuta välja, mis selle raha eest saab. Kui tuleb kokku 10 inimest, siis teeb see 20 eurot inimese peale. Vaata, mis maksab näiteks ruumi üür ja mis võiks minna maksma joogid ja söögid. Tüdrukute õhtu idee on ju, et VIIMANE pidu, et võtame viimast.

Sa lugesid valesti vist. Ok, täpne summa on 250€ inimene ja inimesi läheb umbes 12 siis see teeb ju 3000€ terve see üritus. Küsisingi, et kas on normaalne, et iga inimene maksab 250€ ja hiljem ju veel pulma riided + kingitus.

Mille peale see 250 eur kulutatakse? Kas igaühele tellitakse eraldi meesstrippar või? Alkoholi ja jooki saab selle summa eest peaaegu kogu seltskonnale.

No minu tüdrukuteõhtul kulus see summa ühe kungliku õhtusöögi peale heas restoranis, kinokülastusele kogu seltskonnaga, sekspoes šoppamisele ja lõpetuseks kahele erinevale baarikülastusele, kus joogid ja suupisted olid lauda tellitud. Samuti ehiti mind põnevate aksessuaaridega. Loomulikult oli selle summa hulgas ka kõigi osavõtjate enda osalus, “tüdrukuid” oli alla kümne. Minul kui bride-to-bel on sellest õhtust ikka kustumatud mälestused, mõned ootamatud juhuslikud seigad tegid selle veel eriti meeldejäävaks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 13:31; 25.02 15:19; 27.02 16:06; 01.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal ühel oma elu – mis te halvustate ja irisete!

Kui korraldatakse pidu, mis asjaosalisetele rahaliselt üle jõu käib, siis ei saa ju öelda, et igaühel oma elu, maksa ja ära irise. Oma elu küll, aga sõber ikkagi arvestab teiste sõpradega selle oma elu ürituste korraldamisel.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:16; 01.03 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisingi, et kas on normaalne, et iga inimene maksab 250€

No minu tüdrukuteõhtul kulus see summa ühe kungliku õhtusöögi peale heas restoranis, kinokülastusele kogu seltskonnaga, sekspoes šoppamisele ja lõpetuseks kahele erinevale baarikülastusele, kus joogid ja suupisted olid lauda tellitud. Samuti ehiti mind põnevate aksessuaaridega. Loomulikult oli selle summa hulgas ka kõigi osavõtjate enda osalus, “tüdrukuid” oli alla kümne. Minul kui bride-to-bel on sellest õhtust ikka kustumatud mälestused, mõned ootamatud juhuslikud seigad tegid selle veel eriti meeldejäävaks.

(Umbes) 8-kesi lõite ühe õhtuga 2000 EUR laiaks??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 09:15; 10.02 09:44; 11.02 09:44; 24.02 14:17; 25.02 09:54; 25.02 14:01; 25.02 15:38; 02.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu maksumus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.