Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu/poissmeesteõhtu mõttest või mõttetusest

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Tüdrukuteõhtu/poissmeesteõhtu mõttest või mõttetusest

Postitas:

huvitavad arvamused siin osadel kirjutajatel… kes on öelnud, et tüdrukuteõhtu on eelmisel
päeval? pole eriti kuulnud sellisest asjast. samuti pole see kohustuslik. olen ise korraldanud ja mulle on ka korraldatud ja on alati olnud väga tore! mind viidi näiteks purjekaga lahele, paari sõbrannaga jutustasime, sõime ja jõime vahuveini päikseloojangus, vaba vesi ja õhk ümberringi.
pulmapäevale eelneval õhtul olime lähemate inimestega juba pulmakohas (turismitalu) ja tegime ettevalmistusi, näiteks pakkisime lastele tegeluspakikesi, mõtlesime, mis soengut teha jne. vaikne ja väga mõnus istumine oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veetsin nelja sõbrannadega päeva. Käisime rannas, jalutasime linnapeal ja ööbisime kõik samas hotellitoas. Kuna meil sel ajal oli juba igaühel oma elu ja ega kohtuda polnud eriti, siis oli tore. Alkoholi ei joonud, niisama lobisesime ja meenutasime ülikooliaega. Ja toimus see nädal enne pulmi. Ise poleks hakkanud midagi organiseerima, aga sõbrannad kutsusid ja nii ta läks. Sõbrannad teavad mind piisavalt, et mitte mingit hullu möllu teha. Mehel poismeesteõhtut ei olnud, ta ei tahtnud.

Iga abielluja ise teab, kuidas talle meeldib. Veidi võiks küll ümbritsevate inimestega ka arvestada. No et kui sõbrannad tahavad kokku saada enne, siis võib ju seda teha, kui tegevused ka pruudile meeldivad. Ja ei tasu karta teistmoodi teha, kui traditsioonid ette näevad. Ümbritsevatel inimestel, kes pruutpaarist hoolivad, on ka põnev ja tahavad lihtsalt osa saada sellest sündmusest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüdrukuteõhtu/poissmeesteõhtu mõttest või mõttetusest