Esileht Koolilaps Tüdrukutevärk (tegevusi 8-a tütrega)

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tüdrukutevärk (tegevusi 8-a tütrega)

Postitas:

Mida vahvat võiks nädalavahetusel 8-aastase tütrega teha? Poeg on isaga ära ja tahaksin tütrega rohkem tegeleda. Vaja nii tegevusi õhtuks kodus kui päeval väljas. Tallinnas.

Käime kindlasti väljas söömas ja veidi poes, riideid ostmas. Aga mis ideid veel oleks? Mängutoad, muuseumid, teletorn, loomaaed on meil palju käidud, see ei oleks eriline tema jaoks.
Pühap õhtul küpsetame.

Oleksin tänulik ideede eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 19:40; 15.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tütar 11 a, aga kui on tüdrukute õhtu, siis oleme käinud nt. uisutamas ja pärast koos küpsetanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lauamänge mängida.
Koos midagi meisterdada-õmmelda-ehitada, kui teile see meeldib.
Lihtsalt juttu puhuda, aga ka näiteks koos mingit muinasjuttu välja mõelda.
Näidelda.

Nagu ikka tavaliselt lastega tehakse… peaasi, et pulli saaks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meritoni spa osa on parajalt pisike kuid tegevusega, et saab saunas käia, mullivannis istuda, basseinis hulpida.

Ma olen avastanud, et paljud lapsed ei käi raamatukogus, aga väga tahaks. Koos raamatute valimine (ja ehk nv ka toimub miskit) võib samuti olla päris huvitav mõlemale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma tahaks kindlasti uisutama minna või metsa jalutama.
Muuseumites meeldib talle muidugi ka ja kohvikutes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi mida laps ise tahaks sinuga koos teha.
Minu tüdrukule meeldiks mingi veekeskus väga, kõige toredam kui mul oleks aega temaga Pärnu Terviseparadiisi või Rakvere Aqva Spasse sõita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 8-aastasele meeldiks vist küll ükskõik mida minuga kahekesi teha, seda kahekesi-aega on lihtsalt niivõrd vähe. Sel talvel oleme igal nädalavahetusel koos Otepääl mäesuusatamist treenimas käinud. Minu lapsele meeldiks veel uisutamine väga ja eriti meisterdamine youtubeï videote järgi. Kuna ta on lugemishuviline, siis shoppamine tähendab ka raamatupoest läbi käimist ja õhtuti koos loeme.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsiksin oma lapselt konkreetselt, mida me koos teha võiksime, ja siis vastavalt sellele plaaniks tegevusi.
Mul on küll poeg ja juba teismeline, kuid just sedasi me üks-ühele aega koos planeerimegi ning mõlemad ka naudime.
Igal lapsel on erinevad huvid ja meeldimised ning sedasi ei saa päris planeerida: pärast talle see huvi ei pakugi ja on hoopis õnnetu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan ideede eest! Ilmselt lähemegi uisutama, selle peale ma ei oleks tulnud.

Uisutamine, kohvik, veidi poodlemist, õhtul kodus pop-corn ja filmiõhtu, pühapäeval küpsetame. Ja lihtsalt tore on koos veeta aega, tunnen sellest nii puudust. Poeg on 6-ne, tütar 8-ne, kui nad on koos, siis nad on nagu kaks marakratti, kisa ja möllu taevani, aga kahekesi olles on nii tore oma tütart avastada, milline tore ja huvitav inimene! Seega ilmselt see fun ja action polegi homme-ülehomme kõige olulisem, lihtsalt omas tempos koos aega veeta on tore.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 19:40; 15.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me käime kinos, kohvikus. vahest teeme pikniku elutoa põrandale. tütar nimetab neid naistekateks. lihtsalt koos jalutamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme suurema tütrega (7a) teinud spa nädalavahetusi. Ujume, käime jalutamas, söömas, ostame mõne uue lauamängu, mida õhtul hotellis mängida. Ostame igast nänni ja teeme õhtul hotellis filmiõhtu. Kõige olulisem on, et saame rahulikult päevad läbi jutustada ja arutada, ilma, et peaks vahepeal süüa tegema, koristma, väiksema lapsega tegelema jne. Meie oleme veel koos maniküüris ja pediküüris käinud, lapsele väga meeldib. Vastupidi teeme ka, et isa läheb suuremaga kuskile või mina siis väiksemaga, nii saavad mõlemad lapsed segamatult mõlema vanemaga aega veeta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spa, kino koos väljas söömisega, shopamine, istume maskid peas vaatame midagi netflixist, pusime sushit teha, küpsetame vms. Oleme ka ronimas käinud, meeldis väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie 7ne piiga soovib meiega koos käia uisutamas, kinos, mängida lauamänge, vaadata kodus koos mõnd koguperefilmi. uisutamine meeldib nii väga, et käiks kas või iga õhtu.

muide, küsiks mis häid lauamänge teie 7-8-aastased eelistavad?
Meil praegu populaarsed dobble, jump in (Hüppa sisse) ja viimane soov piigal oli mäng Pingviinid jääl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Tüdrukutevärk (tegevusi 8-a tütrega)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.