Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tugev pearinglus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tugev pearinglus

Postitas:

Täna poes käies, ostu sooritades läks aega ja pidin mõndaaega seisma. Pea hakkas jubedalt ringi käima, pilt hakkas ära kaduma, nii et istusin täitsa maha.
Üldiselt on ka tunne nõrk, jõudu eriti pole.
Ise arvan et kas vererõhk või hemoglobiin-raud liiga madal.
Rasedust on 8 nädalat, arstivisiit esmaspäeval. Küsimus kas peaksin ikkagi enne erakorralisse pöörduma, või laboris käima mingid analüüsid juba ära andma?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 22:46; 07.12 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viga, ei saagi nädalavahetusel minna tasudes verd andma. Ainuke võimalus oleks siis EMOSSE pöörduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 22:46; 07.12 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad et EMO su vererõhku mõõdaks? Või hemoglobiini?
Jesus.
Tee oma jopenööbid poes lahti ja võta sööm vett.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt vererõhk madal, sellist enesetunnet toetab tõesti ka vähene vedeliku tarbimine.
Olen praeguse rasedusega tundnud pearinglust ja äkilist nõrkushoogu päris sageli. Ringlust eriti esimestel paaril kuul.
Aitab tõesti vee joomine, maha istumine (pikali heitmine veelgi parem) ja värske õhk. Ca 10 min jooksun enesetunne paraneb.
Vererõhk mul madalapoolne ja raud samuti.
Emosse ma vererõhku mõõtma minna ei näe küll mõtet, kui just pikema aja jooksul turgutades olukord ei parane. Suure tõenäosusega emosse jõudes on meeled ärevad ja rõhk tõusnud ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad vererõhku mõõta, aga endal aparaati ei ole, siis mine apteeki. Enamikes apteekides mõõdetakse vererõhku kas tasuta või paari euro eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vererõhk 90\62. Lugesin tunnuseid madala vererõhu kohta ja pearinglus ja nõrkus on ühed neist.
Vererõhku mine mõõda ikka apteegis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka 8 nädalat ja esineb pearinglust ja nõrkust. Pearinglus tekib praegu eriti asendi muutmisel ja järsul püsti tõusmisel, normaalselt on olnud kogu aeg normist madalam vererõhk. Mul on praegu ka hgb 115 ainult, kuigi raseda vitamiine võtan ja foolhapet ja ettevalmistavaid vitamiine ka juba pool aastat varem hakanud võtma. Aga no nii hull pole olnud, et oleks vaja olnud poes maha istuda…aga see pearinglus on üsna ebameeldiv küll ja ajab ärevaks ja iiveldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tugev pearinglus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.