Esileht Ilu ja tervis Tugev tasakaaluhäire

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tugev tasakaaluhäire

Postitas:

Olen varem ka siia kirjutanud oma tasakaaluhäirest mis algas juuni 2016.
Arstidelt siiamaani abi pole saanud seoses sellega.
Täna tundsin hoopis midagi hirmuäratavamat.
Võtsin riidenagist koti kus olid sees lapse uisud ja uisukiiver. Vaatasin veel kotti, et kas teised kindad on kotis ja siis ma järsku tundsin seda tasakaaluhäiret väga tugevalt. Täpselt selline tunne nagu peale kõva massaaži. Kuskil 4-5sek kestis. Tohutult ehmatasin, käed-jalad hakkasid hirmust lausa värisema.
Olen täheldanud, et mul tekib selline tugev tasakaalutuse tunne päris kergelt, näiteks kui istun parklas autos ja minu kõrval olev auto hakkab aeglaselt targutama, tekib mul selline jube sürr moment kus ma reaalselt tunnen, et minul auto nagu vajub tahapoole kuigi tegelikult ei liigu auto millimeetritki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 12:53; 11.02 14:02; 11.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliste arstide juures oled käinud ja milliseid uuringuid on tehtud? Mingit vana teemat küll ei viitsi otsima hakata.
Praegu kirjelduse järgi ei ole tegu millegi eluohtlikuga. Ilmselt on oma osa paanikahäirel või ärevushäirel, kui kohe “käed-jalad hakkasid hirmust lausa värisema”. See ei ole normaalne reaktsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliste arstide juures oled käinud ja milliseid uuringuid on tehtud? Mingit vana teemat küll ei viitsi otsima hakata.
Praegu kirjelduse järgi ei ole tegu millegi eluohtlikuga. Ilmselt on oma osa paanikahäirel või ärevushäirel, kui kohe “käed-jalad hakkasid hirmust lausa värisema”. See ei ole normaalne reaktsioon.

Kuna peaaegu aasta peale tasakaaluhäire tekkimist avastati mul ventrikulaarne ekstrasüstoolia. On tehtud tavaline ekg 3x, ekg koormustest, tehti nädal tagasi ka Holter ekg mille vastus on veel teadmata. Samuti käisin suvel silmaarstil, neuroloogil ( sel hetkel olid kõik sümptomid kadunud muidugi ), augustis käisin ise suurt vereproovide paketti tegemas. Rahulolekus vererõhk on korras ( endal aparaat olemas ), ärevusega lööb küll sinna 145/90 kanti ja umbes nii, arstil mõõtes olnud alati üle normi. Seljavalud on ka tihti hommikul ärgates, peale sünnitusi on alaselg täiesti korrast ära, kergelt ette nõjatudes väsib alaselg meeletult ära ja ei saagi end mitu minutit sirgeks lükata. Massöörid on tunnistanud minu õla- ja seljalihased väga pinges olevateks.
Ise arvasin poolteist aastat tagasi, kui tasakaaluhäire hakkas, et äkki mul on ajus või kuskil mingi tromb või kasvaja, sest eelnevalt olin söönud beebipille 5-6 aastat. Kardan, et äkki ajus on midagi halvasti :S
Ükski arst mind sellega aidata ei oska.
Ema rääkis, et ühel ta sõbrannal oli ka selline häda olnud ja lõpuks see läks juba nii hulluks, et minestas ja kiirabiga viidi palju kordi ära ja lõpuks üks med.õde soovitas confido kliinikus ühte neuroloogi kes suuriski ema sõbrannat aidata. Pm häda oli selles, et kuklasse selgroo alguskohta oli tekkinud nagu küür ja see oli kõva ( mul on ka, arst ütles, et väike küür nagu ) ja et sealt oli vereringe kinni vms, et ilmselt ka pinges lihastest.
Ei teagi mida arvata või kuhu minna. Mõned korrad on pealael selline tugev surin ka olnud nagu elektri moodi vms ja siis ka tekib tugev tasakaalutuse tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 12:53; 11.02 14:02; 11.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vertiigo ja tegeleb sellega LOR arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, jälle see ekstrasüstoli-paanik.
see viimane lõik parklas auto liikumise kohta – see on ju täiesti normaalne. inimene tajubki liikumist ka ümbritsevate objektide järgi.

Kardan, et äkki ajus on midagi halvasti :S
Ükski arst mind sellega aidata ei oska.

sul on õigus, pole mõtet arste sellega tüüdata. tee sporti, söö tervislikult ja maga piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen varem ka siia kirjutanud oma tasakaaluhäirest mis algas juuni 2016.
Arstidelt siiamaani abi pole saanud seoses sellega.
Täna tundsin hoopis midagi hirmuäratavamat.
Võtsin riidenagist koti kus olid sees lapse uisud ja uisukiiver. Vaatasin veel kotti, et kas teised kindad on kotis ja siis ma järsku tundsin seda tasakaaluhäiret väga tugevalt. Täpselt selline tunne nagu peale kõva massaaži. Kuskil 4-5sek kestis. Tohutult ehmatasin, käed-jalad hakkasid hirmust lausa värisema.
Olen täheldanud, et mul tekib selline tugev tasakaalutuse tunne päris kergelt, näiteks kui istun parklas autos ja minu kõrval olev auto hakkab aeglaselt targutama, tekib mul selline jube sürr moment kus ma reaalselt tunnen, et minul auto nagu vajub tahapoole kuigi tegelikult ei liigu auto millimeetritki.

Kui sa oled see südamekloppimisega hädas olev tädi, siis sul võib olla Sclerosis Multiplex. Mu emal on see. Ja temal oli ka kunagi südame rütmiga mingi jama. Ja tasakaaluhäired olid ka Multiplexiga. Ega sul silmadega jama ei ole?

Otseselt mitte, juulikuus kui silmaarstil käisin siis ta tegi igasuguseid teste ja midagi ei olnud korrast ära. Läksin sinna, sest soovisin uut prilliretsepti. Aga päris tihti ma t’heldan sellist asja, et silmanurka nagu tekkib valgusmull ja see nagu paisub ja kaob. Nagu mingi mull-sähvatus vms. Kas vereproovidega saab seda sclerosis multiplexi kuidagi diagnoosida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 12:53; 11.02 14:02; 11.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vertiigo e tasakaalukeskuse häire arvatavasti. Ja ärevus on selle kaasnäht. Uuringud on sul tehtud ja vähemalt mulle on arstid öelnud, et ega 60% juhtudel põhjust ei leitagi, miks tekib. Ravi pole, saab leevendada ja lõpuks õpid selle jamaga elama. Endal tekkis 29 aastasena ja esimene hoog oli nii tugev, et topiti ka kompuutrist läbi, et välistada ajukasvajat. Siis oli kümmekond aastat vaikus ja siis asus uuesti kummitama, nüüd juba koos ärevusega. Vähemalt mul on nii, et kuna see tasakaalutuse tunne on üsna jäle, siis on kohe keha paanikas- süda klopib, pidev värisemine. Betaserc aitab sisekòrvas rõhku tasakaalustada ja väga palju on abi tasakaaluharjutustest, mida tuleb iga päev teha ( arst ikka andis sulle voldiku)? Jah, algul on räme ja tundub hullemaks tegevat, kuid just see võimlemine harjutab sisekõrva erinevate asenditega leppima. Ärevusest sain lahti kõva mõttetöö ja taimse Nervostrongiga. Hullemateks hetkedeks kirjutas perearst Diazepeksi, kuid kuna see omakorda põhjustab kõrvaltoimena tasakaaluhäiret, siis pärast paari tabletti see lendas kappi ja sinna jäi. On helgemaid hetki ja hullemaid päevi. Väga tugev seos on hoo tekkel kaela lihaspingel ja minu puhul ka vaimsel väsimusel (stressirohke töö). Ühesõnaga- jaksu sulle! Läheb kergemaks, isegi kui kõige hullematel hetkedel tundub, et seda ei juhtu….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täheldanud, et mul tekib selline tugev tasakaalutuse tunne päris kergelt, näiteks kui istun parklas autos ja minu kõrval olev auto hakkab aeglaselt targutama, tekib mul selline jube sürr moment kus ma reaalselt tunnen, et minul auto nagu vajub tahapoole kuigi tegelikult ei liigu auto millimeetritki.

Kui sinu kõrval seisev auto hakkab TARGUTAMA (sry, sa tahtsid ilmselt kirjutada tagurdama), siis ei saa sul tekkida tunnet, et sinu auto vajub tahapoole, vaid peaks tekkima tunne, et sina liigud ettepoole. Seda juhul, kui teie ninad on ühele poole. Nii et otsusta ära. Ja muide, see on absoluutselt normaalne tunne.

Ise arvasin poolteist aastat tagasi, kui tasakaaluhäire hakkas, et äkki mul on ajus või kuskil mingi tromb või kasvaja, sest eelnevalt olin söönud beebipille 5-6 aastat. Kardan, et äkki ajus on midagi halvasti :S
Ükski arst mind sellega aidata ei oska.

Ära demagoogitse, proua rütmihäire-viirpuu. Kõik arstid OSKAVAD sind aidata, suunates sind psühhiaatri juurde. Mitte arstid pole lollid, vaid sina oled hull. Ma olen kindel, et sa oled seesama rütmihäire-troll, kes siin portaali risustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tugev tasakaaluhäire

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.