Esileht Ilu ja tervis Tugev verejooks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Tugev verejooks

Postitas:

Kui päevade ajal on väga tugev verejooks (II päev), tuleb ka suuri limaskesta tükke, siis kas on mõistlik valvetuppa pöörduda, kui olen täna palju söönud ja joonud? Arvata võib, et sellisel juhul tehakse puhastus narkoosis. Aga nii palju, kui mina tean, siis narkoosi saab teha täiesti tühja kõhu peale.

Muidu on enesetunne ok. Kui välja arvata tuhude moodi valud ja kerge uimasus. Ilmselt kannataks kuidagi homseni ära. Või on siiski ebamõistlik oodata homset hommikut ja siis minna tühja kõhuga valvetuppa? Mida nad saaksid täna minuga teha? Kas kellelgi on sarnast kogemust? Või on siin mõni med.töötaja, kes oskab vastata?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen günekoloogiliste suurte muredega alati Pelgulinna vastuvõtu valvetoast abi saanud, kunagi pole ära aetud

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ajamist ma ei karda. Môtlen, et kas nad saavad puhastust/narkoosi teha, kui ma olen söönud?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puhastus? Mis narkoos? Ma ei saa üldse aru.
Mis on need suured limaskesta tükid? Mul tuleb ka tükke ja palju verd, aga pole iial selle peale tulnud, et seepärast peaks kuhugi puhastama minema. Pigem on vaja selgitada, miks tükid tulevad – müoom, polüüp jms.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 10:53; 22.09 13:26; 23.09 21:47; 26.09 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ka aru, miks sa ometi arvad, et need “limaskeste tükid” on? Mis puhastus??
Päevade ajal võib ikka tulla suuremaid nö klompe.
Ei näe põhjust arstile minna.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.09 11:27; 22.09 12:44; 25.09 15:55; 25.09 16:18; 25.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puhastus? Mis narkoos? Ma ei saa üldse aru.

Mis on need suured limaskesta tükid? Mul tuleb ka tükke ja palju verd, aga pole iial selle peale tulnud, et seepärast peaks kuhugi puhastama minema. Pigem on vaja selgitada, miks tükid tulevad – müoom, polüüp jms.

Kas sul tuleb ka peopesa suuruseid tükke? Kas sul on ka olnud nii, et õhtul kell 23 paned mooncupi ja suure öösideme ja kell 2 öösel tõused selle peale, et küljealune lainetab? Ja seejärel käid veel kolm korda öö jooksul mooncupi tühjendamas?

Müoomid on varasemalt diagnoositud.

Palun vastake need, kel endal on konkreetne kogemus olemas.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas sul tuleb ka peopesa suuruseid tükke? Kas sul on ka olnud nii, et õhtul kell 23 paned mooncupi ja suure öösideme ja kell 2 öösel tõused selle peale, et küljealune lainetab? Ja seejärel käid veel kolm korda öö jooksul mooncupi tühjendamas?

Kas seda kõike pidime ridade vahelt aimama sinu esimesest postitusest?
Milleks need “Kas kellelgi on veel nii?” teemad, pole ju identseid olukordasid.
Kui sul “küljealune lainetab” verest sh “peopesa suuruste tükkidega”, peaks ammu kiirabi kutsuma.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.09 11:27; 22.09 12:44; 25.09 15:55; 25.09 16:18; 25.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul tuleb ka peopesa suuruseid tükke? Kas sul on ka olnud nii, et õhtul kell 23 paned mooncupi ja suure öösideme ja kell 2 öösel tõused selle peale, et küljealune lainetab? Ja seejärel käid veel kolm korda öö jooksul mooncupi tühjendamas?

Kas seda kõike pidime ridade vahelt aimama sinu esimesest postitusest?

Milleks need “Kas kellelgi on veel nii?” teemad, pole ju identseid olukordasid.

Kui sul “küljealune lainetab” verest sh “peopesa suuruste tükkidega”, peaks ammu kiirabi kutsuma.

Ei pidanud ära aimama, kuigi pealkirjas ju kirjutan, et on tugev verejooks. Kindlasti on kellelgi midagi sarnast olnud.

Ma ei soovi väga detailidesse laskuda. Huvitas vaid see, kas puhastust tehakse, kui pöördun täiskôhuga.

Aga nüüd on teema maas, sest on aru saada, et kisub norimiseks.

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puhastus? Mis narkoos? Ma ei saa üldse aru.

Mis on need suured limaskesta tükid? Mul tuleb ka tükke ja palju verd, aga pole iial selle peale tulnud, et seepärast peaks kuhugi puhastama minema. Pigem on vaja selgitada, miks tükid tulevad – müoom, polüüp jms.

Kas sul tuleb ka peopesa suuruseid tükke? Kas sul on ka olnud nii, et õhtul kell 23 paned mooncupi ja suure öösideme ja kell 2 öösel tõused selle peale, et küljealune lainetab? Ja seejärel käid veel kolm korda öö jooksul mooncupi tühjendamas?

Müoomid on varasemalt diagnoositud.

Palun vastake need, kel endal on konkreetne kogemus olemas.

Minul võib vabalt tunniga mooncup täis saada ja üleajada. Tegelt piisab ühest tükist, et topsik täis oleks.
Puhastuses kunagi käisin aga sellest oli abi ainult korraks ja järgmine kuu olin tagasi alguses – ikka uputas. Iga kuu ju puhastust teha ei saa – seal on siiski omad riskid ja ohud. Mulle soovitas arst hormoonspiraali “raviks”. Muud lahendust väga ei pakutud.
Soovitaks minna arstile ja lasta teha uuringuid.
Ujutamise vastu on äkki veel abiks lekkekindlad aluspüksid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pidanud ära aimama, kuigi pealkirjas ju kirjutan, et on tugev verejooks. Kindlasti on kellelgi midagi sarnast olnud.

Mul on ka tugev verejooks alati nädal aega. Muunkappide osas ei oska kaasa rääkida, aga ööside on küll tihti ööga läbi vettinud ning linal-voodil plekid. Kas see ongi lainetamine, millest sa räägid, või sa ei liialdanud ja tõesti päris lainetab öösel ning magad kilel, seda ma ei tea ja tõesti, väga teemast ei selgu. Limaskest peopesasuuruste tükkidena, kuule, sa ikka vist liialdad. Mul tuleb selliseid 2×3 cm tükke mõnikord ja väiksemaid tuleb pidevalt.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 10:53; 22.09 13:26; 23.09 21:47; 26.09 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan ka enda kogemused, ehk on teemaalgatajale abiks.
Mooncup (minu oma mahutab 20 ml) olen saanud ca 2-3 tunni jooksul täis kõige kriitilisemal paaril korral ca 10 tükki. Minu eripära on see, et ega ülejäänud päevadel suurt midagi ei lisandugi. Ära ei surnud, kuid olemise võttis nõrgaks küll. 200 ml on väga palju, samas tasub meeles pidada, et doonorid annavad korraga verd 450 ml ning see on veeniveri, mitte menstruatsioon, millest suure osa moodustavad limaskesta tükid.
Mina olen kontrollitud ning müoome ega muud taolist ei olevat, mis verejooksu võivad põhjustada. Põhjus hoopis premenopausiga kaasnevates hormonaalses ebastabiilsuses. Hetkel võtan ligi aasta pille ning kogused on jäänud alla 100 ml.
Kui paneb muretsema, siis soovitaksin ikkagi valvetuppa minna. Ega siis puhastus ole ainus asi, mida sel puhul tehakse. On ka mingid tabletid, mis verejooksu seisma panevad.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 14:01; 22.09 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pidanud ära aimama, kuigi pealkirjas ju kirjutan, et on tugev verejooks. Kindlasti on kellelgi midagi sarnast olnud.

Mul on ka tugev verejooks alati nädal aega. Muunkappide osas ei oska kaasa rääkida, aga ööside on küll tihti ööga läbi vettinud ning linal-voodil plekid. Kas see ongi lainetamine, millest sa räägid, või sa ei liialdanud ja tõesti päris lainetab öösel ning magad kilel, seda ma ei tea ja tõesti, väga teemast ei selgu. Limaskest peopesasuuruste tükkidena, kuule, sa ikka vist liialdad. Mul tuleb selliseid 2×3 cm tükke mõnikord ja väiksemaid tuleb pidevalt.

Mõtlesin, et ma väga üksikasjalikult ei kirjelda, aga siiski selgitan. Nagu ütlesin, “pakkisin” end korralikult ära õhtul magama heites. Suurema mahutavusega mooncup+ööside. Lisaks panin tagumiku alla kaks paksu froteerätikut. Kolme tunni pärast ärkasin tugev surve peale. Sain aru, et nüüd hakkab tulema. Üritasin end voodist välja veeretada, sest püsti tõustes oleks kõik kohad täis. Sellegipoolest oli mul rada järel. Kui voodi äärde püsti sain, tuli nagu kosest. Ja jooksis tükk aega nii, et korralik lomp oli põrandal, ümberringi kõik pritsmeid täis. Õnneks tuli peaaegu kõik parketile ja vaip jäi peaaegu puutumata. Kui suurem sadu lõppes läksin vetsu, vererada järel. Poti kohal jooksis veel tükk aega. Tegin end puhtaks ja pakkisin sisse. Jälle mooncup ja seekord püksmähkmed. Kahe tunni pärast hakkas kõik otsast. Õnneks seekord jõudsin vetsu varem. Kui potile istusin, kukkus mooncup ise välja, koos suure tükiga. Tegin end jälle puhtaks ja niimoodi kordus kõik iga paari tunni tagant.

Ma olen 51-aastane ning tean päris kindlalt, millised on normaalsed päevad ja millal on midagi valesti (minu enda puhul). Tõsi, müoomide pärast on mul koguaeg olnud ülivererohked päevad ja tükid ka. Aga seekord on kuidagi teistmoodi ja võimendunud. Tavaliselt on mul väga tugev verejooks mõni tund. Seekord on olnud eile õhtust alates kuni praeguse hetkeni. Ja väga suuri tükke (just, peopesa suuruseid) väga palju.

Minu arust ei ole siiski õige kiirabi kutsuda seni, kuni suudan ise liikuda, metsikuid valusid (valud on, aga mitte meeletud) pole ja pea on selge. Kiirabi jäägu ikka muudeks juhtudeks. Valvetuppa läheksin ikka ise, omal jalal.

Arsti juures käin regulaarselt. Viimati jaanuaris. Müoomid on jälgimisel.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paneb muretsema, siis soovitaksin ikkagi valvetuppa minna. Ega siis puhastus ole ainus asi, mida sel puhul tehakse. On ka mingid tabletid, mis verejooksu seisma panevad.

Ma arvan, et väga paksu limaskesta puhul tehakse ikka puhastus. Mul on seda varem tehtud. Ja võimalik, et mul on polüüp. Kunagi on ka see olnud.

Täna ei hakka enam minema. Kardan, et panevad mu niisama hommikut ootama, et siis homme protseduur teha. Kui paremaks ei lähe, siis lähen homme hommikul.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on selline suur verejooks seotud vanusega. Eks arsti juures võib ikka käia ning ka tihedamini kasvõi südamerahu saamiseks sellises kriitilises menopausi eelses eas. Kui olemine enam-vähem ok, siis võib ju ka valvetoaga hommikuni oodata. Loodetavasti jääb ikka ise seisma ja suur osa juba välja ära tulnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 14:01; 22.09 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Premenopausis võivadki tekkida ju enneolematult suured verejooksud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan helistada valvetuppa. Miks sa peaksid kannatama ja nii palju verd kaotama. Või saad äkki oma arstile helistada?

Mul oli 40-ndates polüüp ja arsti ütles, et see on selles vanuses tavaline probleem ja põhjustab suuri verejookse ja kui see leitakse, siis alati eemaldatakse. Arstid kardavad, et verejooks läheb kontrolli alt välja.

Ma ei usu, et täis kõht takistuseks on, kui vaja narkoosi teha vms. Sina ära selle pärast muretse, las seda otsustavad arstid.

Seega ära oota homseni, helista kohe!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ajamist ma ei karda. Môtlen, et kas nad saavad puhastust/narkoosi teha, kui ma olen söönud?

Inimestele tehakse erakorralisi operatsioone ja suurem osa neist on samal päeval söönud. Söömine- joomine küll narkoosi tegemist ei mõjuta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul tuleb ka peopesa suuruseid tükke? Kas sul on ka olnud nii, et õhtul kell 23 paned mooncupi ja suure öösideme ja kell 2 öösel tõused selle peale, et küljealune lainetab? Ja seejärel käid veel kolm korda öö jooksul mooncupi tühjendamas?

Müoomid on varasemalt diagnoositud.

Rõve. Su arst pole sulle selgitanud, et selle vastu aitab hormoonspiraal? Müoomi pärast sa uputadki. Õnneks käin ainult tasulistel visiitidel, seepärast ilmselt hoolivam lähenemine.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 21:21; 22.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul tuleb ka peopesa suuruseid tükke? Kas sul on ka olnud nii, et õhtul kell 23 paned mooncupi ja suure öösideme ja kell 2 öösel tõused selle peale, et küljealune lainetab? Ja seejärel käid veel kolm korda öö jooksul mooncupi tühjendamas?

Müoomid on varasemalt diagnoositud.

Rõve. Su arst pole sulle selgitanud, et selle vastu aitab hormoonspiraal? Müoomi pärast sa upitadki. Õnneks käin ainult tasulistel visiitidel, seepärast ilmselt hoolivam lähenemine.

On jah rõve! Sellepärast ma ei tahtnudki väga detailselt olukorda kirjeldada.

Mul on väga hea ja hooliv arst. Ja Mirena on mul olnud 2 korda. Aga kui emakas selle 2 korda välja tõukas, siis kolmandat korda ta keeldus seda panemast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 ml on väga palju

Siis, kui mul veel minu mõistes normaalsed päevad olid, siis mul tuli kokku 240 ml 7 päeva jooksul. Umbes aasta tagasi kord mõõtsin ära (mooncupiga). Seda, mis praegu on, ei taha teadagi.

Huvi pärast googeldasin. Normaalne hulk 3-7 päeva jooksul on 50-150 ml.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tehta narkoosi, kui oled just söönud, peaks olema mingi 6h vahet.
Sellise verejooksuga peaks siiski erakorraliselt pöörduma esimesel võimalusel. Esiteks on olemas vahendid verejooksu peatamiseks, teiseks saab analüüsi põhjal otsustada, kas vajad vereülekannet. Selliste verejooksudega on vahest nii, et verekott tilgub veeni ja teisest otsast jälle soriseb välja. Kui elad üksi, võid jääda verekaotusest nii nõrgaks, et ei jaksa enam ise kiirabigi kutsuda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 22:03; 23.09 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea ja hooliv arst. Ja Mirena on mul olnud 2 korda. Aga kui emakas selle 2 korda välja tõukas, siis kolmandat korda ta keeldus seda panemast.

Tabletid ka ei võta vereeritust ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 21:21; 22.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea ja hooliv arst. Ja Mirena on mul olnud 2 korda. Aga kui emakas selle 2 korda välja tõukas, siis kolmandat korda ta keeldus seda panemast.

Tabletid ka ei võta vereeritust ära?

Tavalisi pille ma enam teatud põhjusel ei tohi tarvitada. Kunagi olen neid võtnud ja siis toimisid küll väga hästi verehulga koha pealt. Muus osas (kõrvaltoimed) mitte nii hästi.

Minipille ma ei ole lasknud välja kirjutada, ehkki arst on pakkunud. Esiteks, mul ei ole nagunii partnerit. Teiseks, mõtlesin, et kuna üleminekuiga on kätte jõudmas, siis ehk kannatan veel natukene ära.

Eks see olukord ongi tingitud müoomist, ealistest iseärasusest ja võimatu pole ka ehk polüüp, mis mul on ka varem olnud.

Täna öö oli oluliselt parem. Nii et valvetuppa ma ei lähe. Panen oma arsti juurde aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.09 10:09; 22.09 10:40; 22.09 11:55; 22.09 13:06; 22.09 15:23; 22.09 15:26; 22.09 21:54; 22.09 22:00; 23.09 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea ja hooliv arst. Ja Mirena on mul olnud 2 korda. Aga kui emakas selle 2 korda välja tõukas, siis kolmandat korda ta keeldus seda panemast.

Tabletid ka ei võta vereeritust ära?

Tavalisi pille ma enam teatud põhjusel ei tohi tarvitada. Kunagi olen neid võtnud ja siis toimisid küll väga hästi verehulga koha pealt. Muus osas (kõrvaltoimed) mitte nii hästi.

Minipille ma ei ole lasknud välja kirjutada, ehkki arst on pakkunud. Esiteks, mul ei ole nagunii partnerit. Teiseks, mõtlesin, et kuna üleminekuiga on kätte jõudmas, siis ehk kannatan veel natukene ära.

Eks see olukord ongi tingitud müoomist, ealistest iseärasusest ja võimatu pole ka ehk polüüp, mis mul on ka varem olnud.

Täna öö oli oluliselt parem. Nii et valvetuppa ma ei lähe. Panen oma arsti juurde aja.

Mine perearsti juurde ja tee kliinilise vere analüüs hemoglobiini määramiseks.

Pillid sellise verejooksu korral ei ole eesmärgiga “rasedusest hoidumiseks”, vaid vereerituse vähendamiseks. Kui sellisel hulgal verd lahmab ja mirena ei sobi ning pillid ei maitse, on valikus veel opp.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 22:03; 23.09 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ajamist ma ei karda. Môtlen, et kas nad saavad puhastust/narkoosi teha, kui ma olen söönud?

Inimestele tehakse erakorralisi operatsioone ja suurem osa neist on samal päeval söönud. Söömine- joomine küll narkoosi tegemist ei mõjuta.

Erakorraliste oppide puhul on opi tegemata jätmine ilmselt suurem risk kui täis kõhuga narkoosi tegemise risk, eks siin see vastus ongi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 10:53; 22.09 13:26; 23.09 21:47; 26.09 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe põhjust arstile minna.

Väga huvitab. Mille järgi otsustasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.09 15:51; 25.09 16:03; 25.09 17:35; 25.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe põhjust arstile minna.

Väga huvitab. Mille järgi otsustasid?

Sest selleks hetkeks oli inimene kirjutanud ainult, et tal on päevade teisel päeval suur, tükkidega verejooks ja natuke kõht tuikab. Mis on täiesti normaalne teise päeva kohta.
Kogu veres ujumine ja peopesa suurused tükid jm med.ajalugu tuli hiljem.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.09 11:27; 22.09 12:44; 25.09 15:55; 25.09 16:18; 25.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe põhjust arstile minna.

Väga huvitab. Mille järgi otsustasid?

Sest selleks hetkeks oli inimene kirjutanud ainult, et tal on päevade teisel päeval suur, tükkidega verejooks ja natuke kõht tuikab. Mis on täiesti normaalne teise päeva kohta.

Kogu veres ujumine ja peopesa suurused tükid jm med.ajalugu tuli hiljem.

Kas ta nagu küsis, et milline on väga suur verejooks? Või küsis seda, kas tasub minna valvetuppa, ilmselt opile, kui kõht on just täis söödud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.09 15:51; 25.09 16:03; 25.09 17:35; 25.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta nagu küsis, et milline on väga suur verejooks? Või küsis seda, kas tasub minna valvetuppa, ilmselt opile, kui kõht on just täis söödud?

Mis sa nüüd minu vastusest kinni hakkasid?
Keegi ei saanud aru, miks üldse mingi opi ja puhastuse jutt seal oli.
Ta küsis üsna segaselt, muuhulgas tõesti ka seda, kas on mõtet minna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.09 11:27; 22.09 12:44; 25.09 15:55; 25.09 16:18; 25.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelegi on naistearst kirjutanud suurte verejooksude korral ravimit cyklokapron? Millised on tulemused? See ei ole hormoonravim, vaid just tarvitamiseks kõige vererohkematel päevadel 3-4 järjestikusel päeval. Küsin, sest mulle naistearst kirjutas, kuid pole veel tarvitanud. Põhjuseks samuti müoomist tingitud väga vererohked päevad ning madal hemoglobiinitase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Tugev verejooks