Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: tugiisik

Postitas:

Küsimus siis selles,et kas kaks tugiisikut võib kaasa võtta,on kellegil kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin ITK-s. Minul olid mu mees ja mu ema. Mina sain tänu sellele, et võtsin eraämmaemanda ja ta tundis ka mu ema. Tundsin ennast superturvaliselt- kui mees jalutas väljas siis oli ema minuga, vahepeal ema luges väljas raamatut ja mees oli minuga ja vahepeal olid mõlemad koos seal. Eraämmakas selles probleemi ei näinud aga ma ei tea, kas muidu saab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:29; 29.01 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mees kaasas ja sain ta seal oldud .kui sünnitus puhta hakkas ehks siis õiged valud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tasulises siis saad, muidu mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgu sünnituse loengus öeldi, et lubatud on ainult tugiisik, kes võib sünnituse jooksul vahetuda. Nt ema võib mehe välja vahetada vms, aga korraga ainult 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ülikooli kliinikumis võib kaks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see, kellel nii ema kui mees olid sünnituse juures ITK-s – sünnituse juures olid MÕLEMAD KORRAGA ka. Kui eraämmaka võtad siis arvan, et see on temaga läbirääkimiste küsimus… kui ei ja lähed niisama kohale kahe tugiisikuga siis arvan, et nii ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:29; 29.01 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin 3a. tagasi Kuressaares. Mina sain personali jutust aru, et nad oleksid eelistanud, et tugiisik on kaasas. Mul ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.