Esileht Lapse ootamine Tugiõmbluse eemaldamine.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tugiõmbluse eemaldamine.

Postitas:

Mulle paigaldati 20ndl emakakaelale tugiõmblus, nüüd nädalaid 35 kohe. Eile käisin arstil ja õmblus võetakse ära 37ndl ja nüüd selle koroona tõttu enam haiglasse ei jäeta jälgimisele. Et laps nagunii siis täiskantud ja kui peaks sünnitegevus hakkama, siis haiglasse tagasi. Mul on küsimus eemaldamise kohta, kas see on valulik protseduur, kaua kestab? Küsisin arstilt ka, ütles et valus ei pidanud olema, lihtsalt ebameeldiv. Natuke nagu pelgan seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:45; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jälle küsin, et kas õmbluse tegemine oli valus? Kuidas protseduur välja nägi ja kaua kestis? Kui küsida tohib, siis mis põhjusel see sulle tehti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 12:09; 17.04 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole valus kuna oled narkoosis. Mulle tehti õmblus, kuna juhuslikult avastati la-l lühenenud emakakael, pikkuseks oli 1,9cm. Läksin hommikul söömata haiglasse, kella 10 aeg viidi opisaali, pandi magama ja ärkasin umbes 30min hiljem. Üheks ööks jäin haiglasse jälgimisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:45; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast. Küsisin, kuna mulle tehti konisatsioon. Öeldi, et kui rasestun, siis võin tugiõmblust vajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 12:09; 17.04 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke vastik protseduur on see küll. Istud tooli, pannakse tupepeegel ja lõigatakse õmblus lahti. Lõikamist sa ei tunnegi, aga see tupepeegliga toimetamine on veidi valus. Kokkuvõttes midagi väga hullu pole ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Tugiõmbluse eemaldamine.