Esileht Lapse ootamine Tuharseis

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tuharseis

Postitas:

Rasedust hetkel 36 nädalat. Käisin arstil korralises kontrollis ja selgus, et beebi tuharseisus. Tegi ultraheli ja pööras beebi õigesse asendisse. Protseduur oli natuke valulik aga ei midagi hullu.
Nüüd seda protseduuri uurides sain aru, et tehakse hoopis haiglas, lisaks veel enne süst emaka nö. lõdvestamiseks. Mulle aga tegi arst selle nii muuseas ära.
Nüüd olen mures, kuna praegu beebi on väga aktiivne kõhus. Enne oli üsna rahulik, ei tea kas on ikka kõik korras.
Kellel on kogemusi loote ümberpööramisega? Kuidas siis seda tehakse? Olen ikka väga mures 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti käi erakorralises. Kui laps liigutab tavapärasest erinevalt, arvestades ka eelnenud protseduuri, siis tuleb minna igaksjuhuks kontrolli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti pööramist ettemääratud plaanilise protseduurina. Ennem manustati mingit emakat lõdvestavat rohtu. Tehti kaks katset, aga kumbki ei õnnestunud ja pandi kirja olaaniline keiser. Ma arvan isiklikult, et, kui arst nägi uh s, et vett piisavalt ja laps ei ole väga suur, siis otsustas protseduuri kasuks. Minul oli vett vähe ja laps juba 4 kg pööramise hetkeks 36 ndal nädalal. Polnud väga ruumi enam seal kõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, tavavisiidil siis tehti või?! Mul tehti haiglas, manustati gyniprali veeni ja kuna ebaõnnestus, siis viidi otse keisrile, et lapse elu päästa. Otse tähendab 2 minutiga laps välja!
Sul lapse tavapäratu liigutamine näitab, et ta ei tunne ennast hästi.
Mine kindlasti erakorralisse!! Ja esinesel võimalusel!
Olen meedik ja intensiivravis Tööl.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa seda üldse teha lubasid?
Seda ei tehta ju vastu tahtmist.Enne ikka kaalutakse riske jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisid erakorralises?
Mis sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samutibkogemus beebi pööramisega.
Olin siis Soomes arvel ja tõesti ennem pandi vastavad seadmed kõhule, et konttollida beebi südametööd keeramise ajal, 2 arsti tegelesid minuga. Väevõimuga loomulikult ei pööratud ja lõpptulemus oli, et beebi jäi samasse aeendisse.
Kindlasti peab olema ptotseduur planeeritud , mitte juhukäigu korras tehtav.
Väga hirmutav lugeda teemaalgatust.
Loodan, et kõik ikka hästi! Mitu päeva pole vastanud …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui niimoodi lihtsalt sai ümber pöörata, siis tõenäoliselt on kõik ok.
Looted võivad ka ilma välise abita ennast pöörata – eriti kui on korduvrasedus, väike kasv, piisavalt vett.
Ma läksin oma teise rasedusega 36.nädalal hambaarstile. Arst pani toolile lamama ja lasi korraks tooli kaldesse. Tundsin, kuidas kõht järsku lainetama hakkas ja nagu pahupidi keeras. Hiljem ämmaka juures selgus, et seni alati eeskujulikult peaseisus olnud poisslaps oli hoopis tuharseisus. Sündis kolm nädalat hiljem keiserlõikega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jube;((( mul laps sünnitusel keeras end ise kuidagi. 10 minutit hiljem juba tehti erakorraline keiser. Loodan, et teemaalgatajal ikka kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Tuharseis