Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tuharseis ja ümberpööramine!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tuharseis ja ümberpööramine!

Postitas:

kas kellelgi on olnud laps veel 34-35 nädal tuharseisus ja siis ise ümber pööranud peaseisu. Mul oli lapsel kenasti pea ees, kuid nüüd veel lõpus mõtles end ümber pöörata. Keisrit ei tahaks kuidagi, Tartus pidi doktor füüsiliselt ümber pöörama… kas pabistan vara?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pabistad vara 🙂 Minu ämmakas ütles, et on ka juhuseid, kus laps võib enne sünnitust õigeks (ja ka valeks) keerata ja nii vara pole küll mõtet selle pärast muretseda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Läksin väliselt ümber keerama ja laps keeras end samal päeval ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas käisid UH-s, et tead seda? Endal on ühel tuttaval olnud juhus, kus arst katsudes naljatas, et oi kui prink pepu lapsel jne. Pärast tuli erakorraline keiser ja siis selgus, et laps oli hoopis tuharseisus.

Mina isiklikult kardan füüsilist ümber pööramist, sest selleks peab ju mingi põhjus olema, miks laps ennast tuharseisu keeras. Nabanöör halvasti vmt. Aga ei pruugi muidugi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas käisid UH-s, et tead seda? Endal on ühel tuttaval olnud juhus, kus arst katsudes naljatas, et oi kui prink pepu lapsel jne. Pärast tuli erakorraline keiser ja siis selgus, et laps oli hoopis tuharseisus.

Mina isiklikult kardan füüsilist ümber pööramist, sest selleks peab ju mingi põhjus olema, miks laps ennast tuharseisu keeras. Nabanöör halvasti vmt. Aga ei pruugi muidugi…[/tsitaat]

Mul keeras laps end 35-36 nädalal tuharseisu. Tuli keiser. Selgus, et nabanöör oli väga väga lühike ja arst arvas, et see võis olla ka keeramise põhjuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul keerati Tartus laps ümber, võis olla 36-37 nädal. Ei olnud hullu muud midagi, kui et arst-residendil oleksid võinud natuke lühemad küüned olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tuharseis ja ümberpööramine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.