Esileht Ajaviite- ja muud jutud TUI uus reisikorraldaja- ok?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: TUI uus reisikorraldaja- ok?

Postitas:
Kägu

Kas olete reisinud Eestis uue tegutseva reisikorraldaja TUI vahendusel? Nemad kasutavad Türki lennuks Onur airi. Olete rahule jäänud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Polnud see lennuk etem midagi kui smartlynx. Korralduse koha pealt kôik suht yhesugused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

TUI on päris suur reisikorraldaja, meie käime nendega Helsinki kaudu. Hästi palju sihtkohti Vahemere ääres.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uus ta nüüd küll pole. Tõsti, Eestis vb tõesti alles tegutsema hakkanud aga eksisteerib see juba üsna pikalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

TUI on jah üks Euroopa suurematest. Täitsa huvitav et nad Eestis tegutsevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ole ju raske lennukipargi vanust ja hinnanguid googeldada?
Tripadvisor annab hinnanguks 2 tärni,enamus kommentaarid kohutavad,eesti reisijad ka mõnes facebooki grupis kogemusi jaganud.Enamus odavaid pakette ongi onuriga,vanad logud a 321 lennukid mis meie chartereid teenindavad.Soovitan freebird,pegasus,anadolujet(Turkish),airbaltic(paketikad Riiast Antalyasse,uued lennukid,Tallinnast air baltic ei lenda).
Nii palju erinevaid firmasid lendab ju,igal reisikorraldajal oma lennufirma millega lende teostavad.Enne paketi ostmist soovitan otsida lennuajad ja vedajad kuupäevaliselt välja,easy.Kui abi on vaja aitan hea meelega,ma põhimõtteliselt väldin kõiksugu sarasid-eks maitse küsimus.Tahaks ju,et reis algaks juba hea lennukogemusega.
Tailwind-kidytour jätaks ka välja,vanad ja mitte kõige paremad lennukid.
Seega sõelalt riisuks välja kenasti smartlynxi,onuri ja tailwindi-ülejäänud lennatavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline säästukas. Käisin Mehhikos nendega. Iga liigutuse eest tuleb lisaks maksta, lennuk oli ebamugav ja teenindus selline pigem mitte hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

TUI on päris suur reisikorraldaja, meie käime nendega Helsinki kaudu. Hästi palju sihtkohti Vahemere ääres.

pole mõtet võrrelda eesti frantsiisi (või tütarfirmat, ma tegel ei tea, mis alustel nad tegutsevad erin riikides) pakutavat teenust soome v rootsi v saksamaa tui kogemustega. olen ka korduvalt tui reisidel käinud, aga eestis pole neilt kahjuks midagi osta. kodulehte vaadates ei ole ka erilist lootust saada nt eestikeelset teenindust, kui see peaks kellegi jaoks määravaks osutuma.

muidu on tui korralik täisteenust pakkuv firma – oma lennukid, oma hotellid, oma kohapealsed ekskursioonid jne. kui ostad ainult lennukipiletid, siis jah muutuvad pagas, toit, transfeer automaatselt lisateenusteks ja maksad nende eest eraldi. kui ostad paketi, on asi viisakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olles pärit lennundusperekonnast ma igaks juhuks meenutan teile, et tuliuus oma teisel lennul lennuk on igal juhul kahtlasem, kui 10-15 aastat lennanud ja regulaarselt kontrollis käinud lennuk (nagu nad ka kõik on).
Ma ei räägi mugavusest ega väljanägemisest, ainult ohutusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama hästi mõni konkurent teeb siin maha, Eesti turg niigi imepisike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama hästi mõni konkurent teeb siin maha, Eesti turg niigi imepisike.

tui eestit pole küll vajadust maha teha, nad on ise piisavalt vaeva näinud, et neid ei saaks arvestatavaks reisikorraldajaks pidada – kellegi turuosa nad küll ei ohusta.

kuhu nad lendavad tsarteriga? ainult türki.

mis mõte on mul osta ryanairi pilet tui käest? või lennata kreekasse kahe erineva lennufirmaga vahemaandumisega lennuväljalt Таллин, Леннарта Мери?

kui nad eelmisel aastal oma eesti esinduse avamisest teatasid, olin samal ajal elevil ja skeptiline, sest ei suutnud uskuda, et tui hakkaks tallinnast oma lennukiga paketikaid tegema. ja no skepsis oli siiski põhjendatud, mingit lisaväärtust eesti turule ei antud, pigem peeti eestit täielikuks banaanivabariigiks, kuhu on võimalik müüa igasugust sitta ja ka seda vene keeles.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud TUI uus reisikorraldaja- ok?