Esileht Ilu ja tervis Tuikav valu alakõhus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Tuikav valu alakõhus

Postitas:

Tere,

Olen 29.a naine, sünnitanud ei ole, viimased aastad kasutan Nuvaringi.
Probleem siis järgmine. Nimelt on mul juba ligi 1 aasta alakõhus vahepeal tuikavad valud (võrdleks ka päevade eelse valuga, või siis pigem ebamugavustundega vms). Pool aastat tagasi käisin ka naistearstil, küsisin pool-naljatledes munasarjavähi kohta, selle ta aga välistas (ei mäleta täpselt seda jutuajamist). Käisin ka ultrahelis, mida iganes nad seal vaatavad – kõik oli korras. Mingid vereproovid mida perearst võttis olid ka korras. Ühesõnaga jäi see uurimine tol hetkel pooleli. Tean, et mul on ainevahetus aeglane, tihti on gaasid ning kõht pigem kinnisem kui lahtisem nö. Hakkasin mõtlema endometrioosi peale, aga päevade valu on selline tavaline (aga ehk on see Nuvaringi kasutamisest?). Kas kellelgi on oma kogemusi jagada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib erinevaid põhjuseid olla ja ega tihti vist leitagi põhjust, aga minul tekitas näiteks pidevaid kõhuvalusid erinevates kõhu piirkondades ning kõhupuhitusi-gaase laktoositalumatus. Kui vastava testiga selle diagnoosi sain ja siis laktoosi sisaldavatest toodetest täielikult loobusin, sain kõhuvaludest lahti. Ise kahtlustasin enne ka küll munasarjade probleeme, küll muid hirmsaid haigusi. Aeg-ajalt võib muidugi alakõhus ilma mingi olulise põhjuseta ka veidi torkida-valutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Tuikav valu alakõhus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.