Esileht Sünnitus Tuimestav geel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tuimestav geel

Postitas:

Tere!

Minu esimene laps sündis Hollandis ning seal andis ämmaemand mulle peale sünnitust tuimestavat geeli, mida vajadusel enne vetsuminekut kasutada. Minu jaoks oli see väga tänuväärt asi ja aitas mind palju.

Kas Eestis ka midagi sellist antakse? Või saab osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis lastakse dušiga vetsuskäimise ajal vett sinna. See suht hea nipp.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:11; 25.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis lastakse dušiga vetsuskäimise ajal vett sinna. See suht hea nipp.

Miks nii kuri vastus? Pesemine on elementaarne nagunii.
Mul on 3 last, aga sellist geeli pole Eestis kahjuks pakutud. Müügil on sellised asjad küll. Mu tuttava laps vajab haiguse tõttu tihedat süstimist ja tema juures olen seda tuimestavat kreemi/geeli näinud. Pole muidugi kindel, kas sama toode ka intiimpiirkonda sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis lastakse dušiga vetsuskäimise ajal vett sinna. See suht hea nipp.

Miks nii kuri vastus? Pesemine on elementaarne nagunii.

Mul on 3 last, aga sellist geeli pole Eestis kahjuks pakutud. Müügil on sellised asjad küll. Mu tuttava laps vajab haiguse tõttu tihedat süstimist ja tema juures olen seda tuimestavat kreemi/geeli näinud. Pole muidugi kindel, kas sama toode ka intiimpiirkonda sobib.

Kuri? Ma küll kurjust välja ei loe. Soomes soovitavad ka seda juba haiglas. Siin on käsidušš 99%-l kodus ka olemas.

Aga Eestis on müügil Silversprei.
https://www.apotheka.ee/bionect-silversprei-50ml-pmm0102192ee

Ise kasutanud ei ole aga väga palju kiidetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll kuri vastus polnud vastaja poolt.
Mina lasin ka haiglas külmemat vett peale, kui WCs käisin, leevendas valu ja puhastas nii öelda verest natukene ära. Kui hell piirkond on, siis on hea kui WCpaberiga ei pühi.
Kodus on ka soovitatav näiteka dušši all käia või siis kellel võimalus on, siis kasutada WCs vett otsikust (mõni on koju pannud sellise WC).
Kui hell on, siis hoida diivanil pigem jalad rohkem harkia, mitte jalg üle põlve või ainult ühe külje peal, pikali imetaded padi jalge vahele, kanda seelikuid või lohvakamaid pükse, mitte liiga ümber.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, vabandust, ma ei mõelnud üldse kurjalt. Eestis öeldaksegi kohe, et wc-s hakata nii käima, et käsidušiga samal ajal vett lasta ja sünnitusmajas on need käsidušid ka igas tualetis olemas. See on siin tavaline ja hästitoimiv praktika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:11; 25.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis 3 last sünnitanud, aga pole kuulnudki sellisest geelist.
Peale sünnitust soovitatakse õhuvanne ka teha – eriti neil, kel on õmblused.
Ja vetsus käies tõesti on käsidušid kasutusel – päris külma vett mina küll ei soovitaks, alumine piirkond on ikka väga hell.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 2 last Eestis sünnitanud, ei ole seda geeli pakutud. Aga ei mäleta ka, et oleksin pärast sünnitust millegi sellise järele vajadust tundnud. Esimese lapse sünnitusel sain palju sisemisi rebendeid (tupes, emakakaelal), tehti lahklihalõige. Kartsin väga sünnitusjärgset vetsuskäimist, aga tegelikult ei olnud midagi hullu. Teise lapsega oli sünnitus kerge, ei olnud õmblemist pärast vaja, ei olnud ka paistes või hella tunnet pärast.

Aga usun, et kui küsid midagi sarnast, siis oskavad ämmaemandad kindlasti kasvõi mingit käsimüügitoodet soovitada, nii et saad ise endale osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Tuimestav geel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.