Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tujud, mitte tunded terrassil ning Ararat

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Tujud, mitte tunded terrassil ning Ararat

Postitas:
Kägu

Täna on minu terrassil Ararati päev! Lõunaks on juba nii kopp ees nendest nõmedatest asjadest, mis ma täna tegema pean, et parim sõber on väike brändi. Peale teist lonksu tundub juba kõik täitsa ilus, pihlamari punetab ja õunad ka (tohivad need ikka koos punetada?). Floksipeenra peaks kuidagi terrassile lähemale kolima, tahaks, et nad mul silma all oleks rohkem. Ohjah, klassikuid tsiteerides: “Alles tuli suvi, korraks oli soe ja november ongi kohe käes. Tahad kuulda tõde?”. Olgu, nüüd tagasi kohustuste manu (“mulle tegelt-tegelt-tegelt-tegelt meeldib sinu õde, aga”).

+13
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mis me nüüd peale hakkame selle infoga?

Aga mina ei tea, täitsa vabad käed teil.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laku vähem!

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga soga, mis purjus peaga pähe tuleb, ei pea kohe kirja panema.

+18
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga soga, mis purjus peaga pähe tuleb, ei pea kohe kirja panema.

Õige!

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis me nüüd peale hakkame selle infoga?

No see on see igavlev alkohoolik küll veini, küll brändiga. Tutvusringkond null, seepärast siin muinasjutte treibki.
Ära pane tähele!

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
pritnispeeers

Terrass on eilne päev. Naaberkonna isakasside kusehais, siili sitt, putukad, sipelgad….kvartali tublide peremeeste ja naiste toimetamiselärm kõrva ääres.

Tõeline idüll oleks kunagise kaptenivilla elutuba tüünel pärastlõunatunnil. Korraliku valge põlle ja pika patsiga teenijanna ulatamas kaunist portselantassikest hõrgu kohviga või pokaali mustsõstraveiniga. Pitsist suur naturaalvalge laudlina, kellegi elutöö võibolla. Vaevumärgatav tuul kardinates, mis suurte akende ees aeglaselt kummub. Toatäis värsket rannakarjamaa õhku. Vaikus. Vaikus. Vaikus.

Aga kuni seda pole(ja ei saagi selles elus olema), siis muidugi terrass kusehaisu ja siilisitaga. Asi seegi’t. ; P

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Terrass on eilne päev. Naaberkonna isakasside kusehais, siili sitt, putukad, sipelgad….kvartali tublide peremeeste ja naiste toimetamiselärm kõrva ääres.

Ei ole mul siin kusest haisugi ega sitast sittagi. Putukate ja sipelgate vastu pole absoluutselt midagi. Lärmi ka pole, jahe ilm hoolitseb selle eest. Täitsa okei on, kui kuskilt ainult veidi temperatuuri saaks juurde keerata.

Tutvusringkond null, seepärast siin muinasjutte treibki.

Miks muinasjutte?

+3
-5
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Keegi nagu üldse aru saab, millest jutt? mingi soga Täiesti haige soga. Ei saba ega sarvi. Kas see on see sama, kes pidevalt mingit paska kirjutab?Kord püherdab kusagil rabas laudteel, siis joob kontoris üksinda, sest koju minna ei taha. jne. 

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi nagu üldse aru saab, millest jutt? mingi soga Täiesti haige soga. Ei saba ega sarvi. Kas see on see sama, kes pidevalt mingit paska kirjutab?Kord püherdab kusagil rabas laudteel, siis joob kontoris üksinda, sest koju minna ei taha. jne.

Ja jah, kuigi ta ise väidab “ei, ei!”.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja jah, kuigi ta ise väidab “ei, ei!”.

Eks loomulikult tead sina paremini, kes ma olen, kui mina ise 🙂
Äärmiselt loogiline.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem küsimus,kust saab veel originaal Ararati või Bely Aisti?enamus ju mingid kuskil küünis kokkusegatud asjad!

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna on minu terrassil Ararati päev! Lõunaks on juba nii kopp ees nendest nõmedatest asjadest, mis ma täna tegema pean, et parim sõber on väike brändi. Peale teist lonksu tundub juba kõik täitsa ilus, pihlamari punetab ja õunad ka (tohivad need ikka koos punetada?). Floksipeenra peaks kuidagi terrassile lähemale kolima, tahaks, et nad mul silma all oleks rohkem. Ohjah, klassikuid tsiteerides: “Alles tuli suvi, korraks oli soe ja november ongi kohe käes. Tahad kuulda tõde?”. Olgu, nüüd tagasi kohustuste manu (“mulle tegelt-tegelt-tegelt-tegelt meeldib sinu õde, aga”).

Ma ei saa sellest jutust midagi aru. Mis on Ararati päev? Vallutasite mäe või? Aga terrassil? Siis räägid joomisest ja lilledest, erilist infot pole. Seejärel on suvalised laulutekstid. Kas sulle meeldib kellegi õde või?

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest jutust midagi aru. Mis on Ararati päev? Vallutasite mäe või? Aga terrassil? Siis räägid joomisest ja lilledest, erilist infot pole. Seejärel on suvalised laulutekstid. Kas sulle meeldib kellegi õde või?

kodanik joob terrassil ararati brändit ja kuulab nublut- lihtne!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Purjus pea ei tea juuste kainuse valu eales.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huh, nii diibi ütluse genereerimise peale läks vist palju brändit? Kiidan.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on kahjuks ainult SINU, kui kitsa maailmapildiga inimese tänane päev. Sest sa ei tea mismoodi üks õige terrass välja näeb või toimib. Ilmselt pole kuulnudki.
Mis kasside kusehais ja siili sitt? Putukad, sipeldad? Ära topi oma väikese inimese maailmapilti igale poole.

KATUSEterrassile pääseb vaid majast ja igaühel sinna asja ei ole.
Mis peremeeste toimetamised? Jällegi ainult mingi sinu isiklik probleem; normaalsed inimesed ei ela keset vene küla, kus igast küljest joodeldamise kogu aeg kostab.

Et sa lõpuks aru saaks, millest jutt, siis siin üks pilt algelisemat tüüpi katuseterrassist:

Algelisemast selle poolest, et päris lillepeenart ei ole ja ka puldist pealrulluv katus puudub.
Aga perekoolika ÜLIkitsa maailmapildi laienduseks on seegi juba hea.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ok, aga mis ta küsimus on? Või miks siia postitab? Ma käisin just peldikus ja kuulan raadiot.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin just peldikus ja kuulan raadiot.

Väga hea. Hakkab tulema.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks detail läks viltu – ei kuulanud Nublut. See laul taob mul lihtsalt ise peas, sest seda käiatakse ju igal pool.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tea, kuidas tal täna peakese olukord on?

Siuke ämeerika elamine ei ole minu maitse näiteks. Mingi kujuke jne. Kaptenivilla oleks.
Aga istun heameelega ka selg vastu kuuri

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tea, kuidas tal täna peakese olukord on?

Sa loed mu mõtteid! Ma minut tagasi just avasin selle teema ja mõtlesin kirjutada oma muljeid peakesest – aga siis arvasin, et milleks. Nii tore, et sa küsisid, nüüd saan rahus kirjutada. Hämmastav, mul pole midagi täna viga! Arvestades, mis kellast peale ma eile tasahilju Ararati mekkisin (ja tegin seda hiliste õhtutundideni, sest oli vaja palju ebameeldivat tööd ära teha, muidugi hoidsin kogust kogu aeg kontrolli all, et töövõime säiliks), oleks eeldanud, et täna on vähemasti öösel halb uni või hommikul mingi halb enesetunne – aga ei midagi! Igati normaalne on olla, isegi reibas!

Siuke ämeerika elamine ei ole minu maitse näiteks. Mingi kujuke jne. Kaptenivilla oleks.
Aga istun heameelega ka selg vastu kuuri

Sa pead silmas seda teemasse lisatud pilti? No minu terrass ei sarnane ka sellele mitte grammigi 😀 . Ja ainus kuju minu õuel on mu kass, kes aeg-ajalt suudab tunde ühe koha peal täpselt samas asendis istuda ja ümbrust vaadelda. See kujuke mulle täitsa meeldib 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama käekiri. https://fotokala.ee/foorum/read.php?f=2&i=107337&t=107337

Täna toitun ma peaasjalikult šokolaadist, teest ja energiajoogist, väga lihtne menüü, iseasi kas just tervislik. Nagu näha on mul siis vabapäev, und öösel sain lausa kaksteist tundi, magasin peaaegu kella kolmeni märkamatult ja sügavalt. Eile sattusin ühe huvitava blogi peale, blogi kaudu, mis mulle oli juba teada, oli kaks head artiklit, rääkis sellest mida mulle on paar inimest rääkinud, et vaimuhaigaus kaasaarvatud nagu skisofreenia on märk ülitundlikust inimesest kes on ühenduses vaimolenditega, kui õigesti asi lahendada võib inimesest saada ravitseja. Tore on sarnast mõtet lugeda, no ravitseja tahtsin mina kunagi olla, sai ju seetõttu isegi Sassi juures käidud, mis nüüd tagantjärgi on tulnud, on see, et jah ma sain infot, ta andis mulle edasi mingeid teadmisi kuigi esialgu tundus, et see kõik oli nii mõtetu, ainuke praktilinbe oskus mille õppisin oli ütlema teistele inimestele päikest ja muud ei miskit. Kooli ju ma tagasi ei läinud kuigi ta soovitas ja üleüldse tudub mulle nüüd, et minu kooliskäimised olid nii mõttetud ettevõtmised, enam nagu ei tunnista ka seda kokaharidust kuigi tööd nagu püüaks alal teha. Mis siis oli selle Vigala Sassiga, vaimuhaige inimene nagu minagi. Inimesed käisid tema juures ja vahel tehti seal idiootseid asju, nüüd mõistan, et need idiootsused olid ainult vaid väline muster rakendus, et aega koos veeta, tegelikult toimus kõige selle taustal tihe infovahetus, vaadake meil on vaja mingeid põhjuseid ja rituaale selleks, et ühisenergiat tekitada koos olla ja infot vahetada asja edasi arendada. Sassil oli omad meetodit, omad viisid, nüüd on ajad teised ja me peame uut moodi toimima. Leidma paremad mustrid, välimised toimimisviisid, ja ma oleksin tõesti inimene kes metsas rituaale korraldab, aga mulle ei ole seda teed antud ja see ka veel, et kest mängib olulist rolli, kui portselan vaas on katkine, mõranbe siis ei püsi seal vesi, selleks peab see väline toiming olema võimalikulkt pehme, leebe ja inimesi austav arvestav mitte kahjustav….tõsi rituaal võib käima lükata toimingu kus inimesed saavad kahjustada, aga tegevus ise see detonaator ei tohiks olla ohtlik. Mida siis öelda tahan, igasugused taimsed uimastid ja mürgid, seksiga liialdamine ja muud säärast, ei, ei mida tervislikum on riitus seda parem, mida pehmem ja inimest hoidev see on seda parem. Seksuaalsed veidrused ei kuulu asja juurde ideaalis.

Kuhu mina nüüd jõudnud olen, sinna, et kui vaistlikult nooruses, noorukieas mulle meeldis idee olla loodussäästlik, tervislike eluviisidega siis nüüd vaatamata minu vastupidisele käitumisele ma ellujäämise pärast, konkreetse vajaduse tõttu pean hakkama sedasi käituma. Vahet ei olegi kas ma elan linnas või maal, aga tarvis on vastavalt häälestada oma mentaalne muster ja üheltpoolt vaatamata minu enesehävituslikule käitumisele ma nii püüangi elada. Kõik algab enese ja ennast ümbritseva armastamisest hoolimisest. . Ennekõike on tegu vaimse arenguga ja siis füüsilise, vaadake füüsiline maailm on üsna robuste ja selleks, et asdjad järgi jõuaksid läheb aega vahel väga palju aega, just seepärast on oluline igasugune jätkyusuutlik areng, et me suudaksime viljeleda rahukultuuri ja võimalikult pikalt, mingil hetkel hakkavad inimkonnas muutused toimuma ja olukord muutub paremaks. See on minu väikese inimese väike kogemus, samalaajal kui tõesti mul on päevi kui olen nii põhjas kui vähegi annab olla.

Enese puhul näen seda, et tarbimist tuleks tagasi tõmmata ja sama on ühiskonnaga, aga ma tõersti ei tea kuidas nii kaugele jõuda, kõik on tegelikult jutt mida te olete kuulnud ja tuttav, ei midagi uut, lihtsalt mina tundisn vajadust praegu sellest kirjutada, erinevalt teist kes te sarnaseid mõtteid ehk väga harva avaldate. Minul on see vajadus, reaalne vajadus trippida ja kirjutada asjadest, mõnikord õnnestub paremini mõnikord tuleb välja ainult sisemist heitlust ja soppa mingit keerulist jama ja fustratsiooni.

Et varem ma tahtsin ja püüdsin kuigi otsest isiklikku vajadust ei olnud, nüüd on tekkinud eneses säilitamise vajaduse tõttu reaalne põhjus, olgu kas ma tahan või ei taha, aga ma pean kui soovin oma eksisteerimist planeedil maa jätkama. Nii on ka kirjutamisega praegu, tahan või ei taha, aga selleks, et mitte lõplikult hulluda ma pean neid energiaid väljendama mingil moel ja hetkel tundub lihtsalt mõistlikum pildistamise asemel midagi vahel öelda ootamata niiväöga vastukaja, mis oli ülioluline fotode puhul kuigi see jäi saamata.

Minusuguse elu, õlu ja tööpõlguri arusaam on see, et olukord on sitt, inimestel puudub kontroll selle üle kuidas nad käituvad, olen jõudnud arusaamani, et mina kannatan tugevate erinevate valude all ja ma ei taha neid valusid teistele põhjustada just sellepärast kuna tean kui raske on juba eneselgi ja kui raske on kuhugile jõuda, Inimesed minu ümber käituvad nagu idioodid sellpärast, et neile on kõik nii lihtsalt kätte tulnud, nii on ja nii mõtlen, see on tõsi. Kui nimene näeb väga vaeva siis see vaev tekitab valusid, see on töö, on see siis lihastes või peas, aga see on teatud valu, peale seda valu sa ei soovi enam midagi sarnaste teistele tahtlikult tekitada, ometi nii need inimesed teevad ja aina siis räägivad minu tulemused on tulnud läbi raske töö, jep,jep kallid doktorandid ja teadurid, vaadake mina gi teen tööd ja kuitahes ma ka ei pingutaks ma ei suudaks selles süpsteemis edukalt liikuda, aga väga valus oleks, teie räägite raskest tööst, omti teete teiste elu niisageli veel raskemaks, milleks, sest enesel on veel suhtkoht mugav olemine, vaadake valude käes kannatav inimene ei taha ennast liigutada sest see on nii sitt tunne, teie liigutate end palju ja kõvasti seda põhjusel, et töötegemise valu lihtsalt ei ole. Töö tööks, ma ei räägi lihtsalt pankoogipraadimisest, räägin vaimsetest asjadest, sellest, mida me enda ümber loome ja kuidas käitume. Lihtne. Kas nüüd on arusaadav miks osa inimesi armastab teistele haiget teha. Valu käes kannatav inimene ei taha haiget teha, ehk siis töövalu käes kannatav inimene. Te tünnite omadustega salvestama ja edasikandma koodi. Mina ei sündinud nii, ma sündisin haigena, väeti ja tõbisena, sotsiaalimbetsillina, asotsiaalina. Ma ei suuda sellel karussellil istuda sest see on ebamugv, süda läheb pahaks, teie aga keerutate aina hoogu juurde nagu juba vähe oleks, hoo jaoks on vaja kütust, need on ressursid mida võtme sest kari on tugev.

Etetet mis värk siis, see värk, et ideaalis on rituaal igapäevatoiming, pankoogipraadimine ja ei ole suva kuidas me pankooke praeme, portselan vaas, selle olukord on ülitähtis.

Praegu lõpetan.

Innustust kirjutada leidsin väljas terassil istudes, šokolaadi ja energiajoogiga, enesehävituslik õhtuoode maole füüsisele, aga mõte, iva oli hea, tunne hea.

Et saaks ma selle vaasi korda, loodan, et teiegi mingilviisil üritategi, kuigi vahel mulle tundub hoopis vastupidi ja see on nii valus.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama käekiri. https://fotokala.ee/foorum/read.php?f=2&i=107337&t=107337

Oh taevas. Jälle uus Sherlock. Leidke mingit asjalikku tegevust, midagi, mida te oskate.
Neetud, tulin teemat vaatama, et äkki on mõni tore vastus, aga siin selline kräpp hoopis.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See juba psüühikahäire ju.
Et olgu kasvõi negatiivne tähelepanu, peaasi, et tähelepanu on.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle sa meeldid. Floksid lõhnavad hästi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaikus. Vaikus. Vaikus.

Aga kuni seda pole(ja ei saagi selles elus olema), siis muidugi terrass kusehaisu ja siilisitaga. Asi seegi’t. ; P

Tervitused vaiksest metsarüpest!

Mis sul siilide vastu on? Oled näinud üldse okaskera väljaheidet? Selline maisikepikesekujuline ja õhuline. Kui pooleks murda, näeb, millest loom toitub…justkui sitikatest kokku pressitud.
Ei haise ega kaasne midagi muud ebameeldivat siili külastuskäiguga. Nii armas tegelane 🙂

Teisisõnu- ma just rõõmustan, kui mõnda siili junni terrassil silman 😀 Tegelast ennast näeb harva, aga saab teadmise, et on vähemalt elus ja terve.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nublut ta tunneb, aga Tättet mitte. Seetõttu oleks küll piinlik, isegi purjuspäiselt.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nublut ta tunneb, aga Tättet mitte. Seetõttu oleks küll piinlik, isegi purjuspäiselt.

Sorri, ma ei teadnud, et on mingi reeglistik, keda tundma peab ja keda mitte. Muidu oleks kindlasti isegi vastu tahtmist Tätte kolmeduuri üminaid Nublu mõminate asemel pähe õppinud …

0
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tujud, mitte tunded terrassil ning Ararat