Esileht Pereelu ja suhted Tujutsev mees?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tujutsev mees?

Postitas:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 08:51; 03.05 08:56; 03.05 10:29; 03.05 12:12; 03.05 12:14; 03.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annan sulle head nõu – ma ei soovita jääda vaikselt kannatama seda. Mul on kogemusi, sellistele asjadele, mis häirivad, tuleb kohe tähelepanu juhtida ja välja öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma annan sulle head nõu – ma ei soovita jääda vaikselt kannatama seda. Mul on kogemusi, sellistele asjadele, mis häirivad, tuleb kohe tähelepanu juhtida ja välja öelda.[/tsitaat]

Olengi öelnud, aga ikka kordub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 08:51; 03.05 08:56; 03.05 10:29; 03.05 12:12; 03.05 12:14; 03.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla aasta ja sa juba tead, kuidas ta tavaliselt käitub ? Tegemist on ju sisuliselt tutvumisega, mille jooksul inimene suudab näidata end heast küljest. Umbes 2 aastat peaks olema see aeg, kus inimene ei suuda enam pingutada nn hea pildi nimel. Pigem hakkab väljatulema mehe tõeline iseloom.
Sa ei peaks küsima mitte kuidas käituda, vaid seda mida sa tahad. Ja seda mida sa mehelt ootad, see tuleb selgelt väljaöelda. Muidu kui hakkad käitumisega selgekstegema, siis näeb mees hoopis sinus tujukat tegelast. Ja seda ta ilmselt ka näeb, kuna lause \”nojah, kui prouat segan\” peaks sellele tema nägemusele otseselt vihjama. Kui te mõlemad näete teise tujutsemist, pole muud lahendust, kui rääkida. Loodan südamest et tegemist pole variandiga mehest, kelle puhul kehtib ainult 1 soovitus \” jookse, ilma tagasi vaatamata ja väga kiiresti\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alla aasta ja sa juba tead, kuidas ta tavaliselt käitub ? Tegemist on ju sisuliselt tutvumisega, mille jooksul inimene suudab näidata end heast küljest. Umbes 2 aastat peaks olema see aeg, kus inimene ei suuda enam pingutada nn hea pildi nimel. Pigem hakkab väljatulema mehe tõeline iseloom.
Sa ei peaks küsima mitte kuidas käituda, vaid seda mida sa tahad. Ja seda mida sa mehelt ootad, see tuleb selgelt väljaöelda. Muidu kui hakkad käitumisega selgekstegema, siis näeb mees hoopis sinus tujukat tegelast. Ja seda ta ilmselt ka näeb, kuna lause \”nojah, kui prouat segan\” peaks sellele tema nägemusele otseselt vihjama. Kui te mõlemad näete teise tujutsemist, pole muud lahendust, kui rääkida. Loodan südamest et tegemist pole variandiga mehest, kelle puhul kehtib ainult 1 soovitus \” jookse, ilma tagasi vaatamata ja väga kiiresti\”. [/tsitaat]
Seda, kui naine juhib mehe tähelepanu asjadele, mis teda häirivad, nimetatakse meeste poolt ju NÄÄGUTAMISEKS, VIRISEMISEKS ja VINGUMISEKS.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama ka vastupidi: kui mees juhib tähelepanu sellele, mis teda häirib….. ega see mulle ka ei meeldi, noh näägutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mees on see, kes käib tööl. Nujah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsega on sul palju suuremad probleemid- tahan õuna, ei taha õuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hea mees on see, kes käib tööl. Nujah. [/tsitaat]

Nii tore on sõnu kontekstist välja kiskuda. Loomulikult on töökus ja vastutustunne perekonna ees üheks hea mehe tunnuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 08:51; 03.05 08:56; 03.05 10:29; 03.05 12:12; 03.05 12:14; 03.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisite just kokku, akki on kohanemisraskused? Tujukat meest on raske taluda, see v6ib minna hullemaks aga v6ib ajaga ja teineteisega kohanemisega ka tagasi minna. Ma ise olen naiteks olnud selline raske kohaneja, et esimesed kaks aastat olin tujukas sest elu ei olnud veel \”valja kujunenud\”, ja pidin partneriga harjuma. Meie suurimad tylid jaavad just sinna, ja ka selline tujutsemine… M6lemalt poolt… Ehk 6pite teineteist tundma ja laheb normaalseks?

Samas k6rvalt vaadates teisi paare vahel kyll imestan et kuidas naine v6i mees laseb oma kaaslasel enesega kaituda. Loodetavasti tunnetad ara piiri, kust l6pevad \”kohanemisraskused\” ja algab t6esti \”halb iseloom\”…

Minu arust *tujukus ilma kurjuseta* on palju parem kui *kurjus ilma tujukuseta*…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nii tore on sõnu kontekstist välja kiskuda. Loomulikult on töökus ja vastutustunne perekonna ees üheks hea mehe tunnuseks. [/tsitaat]

See peaks täiskasvanud inimese juures olema sama elementaarne kui söömine-magamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga seleta täpsemalt MIKS su mees üldse ei joo?

mina arvan, et see mees on nn endine alkohoolik.
te olete nii lühikest aega tuttavad ja ta püüdis oma elu muuta, jättes joomise maha. need inimesed on närvilised ja tujukad, sest ei saa juua. üldiselt 7 kuud peale \”lõpetamist\” tuleb tagasilöök ja esimesel võimalusel ka ennast täis tõmmatakse. ja täpselt nii ju sinu mees tegigi.
ta püüdis joomarlusest omalkäel jagu saada, kuid libastus taas. ja nii jääbki see korduma muideks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga seleta täpsemalt MIKS su mees üldse ei joo?

mina arvan, et see mees on nn endine alkohoolik.
te olete nii lühikest aega tuttavad ja ta püüdis oma elu muuta, jättes joomise maha. need inimesed on närvilised ja tujukad, sest ei saa juua. üldiselt 7 kuud peale \”lõpetamist\” tuleb tagasilöök ja esimesel võimalusel ka ennast täis tõmmatakse. ja täpselt nii ju sinu mees tegigi.
ta püüdis joomarlusest omalkäel jagu saada, kuid libastus taas. ja nii jääbki see korduma muideks.

[/tsitaat]

Ma ei saa öelda, et üldse ei joo- kui ostan veini või siidrit, siis joome selle enam-vähem pooleks ära. No ehk kord kuus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 08:51; 03.05 08:56; 03.05 10:29; 03.05 12:12; 03.05 12:14; 03.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga seleta täpsemalt MIKS su mees üldse ei joo?

mina arvan, et see mees on nn endine alkohoolik.
te olete nii lühikest aega tuttavad ja ta püüdis oma elu muuta, jättes joomise maha. need inimesed on närvilised ja tujukad, sest ei saa juua. üldiselt 7 kuud peale \”lõpetamist\” tuleb tagasilöök ja esimesel võimalusel ka ennast täis tõmmatakse. ja täpselt nii ju sinu mees tegigi.
ta püüdis joomarlusest omalkäel jagu saada, kuid libastus taas. ja nii jääbki see korduma muideks.

[/tsitaat]

Aga okei, oletades, et Sinu jutt vastab tõele- siis kas saab inimest kuidagi aidata? Ma ei pea silmas \”vaese joodiku päästmist\”, kes aastaid ja aastaid purjutab. Vaid antud juhul oli tegemist siiski ju 1 ainsa korraga, mees jäi täiesti adekvaatseks jne. Et kas on lootust Sinu arvates sellest närvilisusest üle saamiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 08:51; 03.05 08:56; 03.05 10:29; 03.05 12:12; 03.05 12:14; 03.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on mure mehe käitumisega. Oleme suhtes olnud suhteliselt lühikest aega- alla aasta, kuid elame koos. Peres ka laps minu eelmisest kooselust. Tegemist on muidu suurepärase mehega- aitab kodutöödes, mängib lapsega, käib tööl, toob lilli jne, aga mehel on 1 viga- ta on väga tujukas. No näiteks küsin midagi, võib ilma mingi põhjusteta vastuseks tulla \” A mis siis!?!?!?\”(No kui küsisin, et kaua ta veel netis on või mida süüa teeme). Või näiteks laps palub õuna koorida, ta läheb koorib, siis laps teatab, et ah, ta ei tahagi ja mees virutab õuna prügikasti, selle asemel, et panna nt. kilesse ja külmkappi.

Praegu on mees komandeeringus ja helistas mulle kell 4 öösel(helistab muidugi ka muidu sageli), et tema tunnistab ausalt üles, et on täis kui tinavile(muidu alkoholi praktiliselt ei tarbi, vahel klaas veini, vist 1 kord on veel suhte jooksul purjus olnud, aga ikka adekvaatne). Ja et tema lihtsalt tahtis ausalt ära räkida. No lobisesime siis veidi ja kui ütlesin, et tahaks magada, siis ütles \”nojah, kui prouat segan\” ja visati toru ära. Ühesõnaga, jälle turtsuv kõneviis. Kuidas Teie käituksite minu olukorras?[/tsitaat]

raudpolt sõnn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

raudpolt sõnn[/tsitaat]

Ei ole 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 08:51; 03.05 08:56; 03.05 10:29; 03.05 12:12; 03.05 12:14; 03.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

raudpolt sõnn[/tsitaat]

minumeelest lihtsalt paras oinas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda, kui naine juhib mehe tähelepanu asjadele, mis teda häirivad, nimetatakse meeste poolt ju NÄÄGUTAMISEKS, VIRISEMISEKS ja VINGUMISEKS. [/tsitaat]
Kõik sõltub sellest, kuidas juhtida tähelepanu.
Virisemise, vingumise alla liigitub see siis, kui stiil on selline: jälle sa…, alati sa…, miks sa selline oled? jne.
Virisemise, vingumise ala ei liigitu: mulle ei meeldi, kui sa…,ma ei taha, kui sa…

ehk ütled välj enda seisukoha ja seda ENDAST lähtuvat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Tujutsev mees?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.