Esileht Lapse ootamine TÜK, ämmakas/arst.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: TÜK, ämmakas/arst.

Postitas:

Kui TÜK minna rasedusega arvele võtma ämmaka juurde, siis kas ka ämmakas teostab UH?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 08:07; 05.06 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline nagu oleks… mul küll TÜK kogemust pole, aga mille järgi siis muidu ämmaemand kinnitust saab? Peale vaadates ilmselt ei diagnoosi rasedust, selle suurust jne ????

ITKs igatahes teostatakse esmavisiidil vaginaalne UH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline nagu oleks… mul küll TÜK kogemust pole, aga mille järgi siis muidu ämmaemand kinnitust saab? Peale vaadates ilmselt ei diagnoosi rasedust, selle suurust jne ????

ITKs igatahes teostatakse esmavisiidil vaginaalne UH.

Qvalitases tegi ämmaemand raseduse kinnitamiseks vaid vereproovi ning pani edasi aja günekoloogi juurde, kes siis alles teostas UH, ei eeldagi, et keegi juuksekasvu vms järgi raseduse suurust määrama hakkaks????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 08:07; 05.06 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ämmakas teeb kabinetis vaginaalse UH esimesel visiidil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline nagu oleks… mul küll TÜK kogemust pole, aga mille järgi siis muidu ämmaemand kinnitust saab? Peale vaadates ilmselt ei diagnoosi rasedust, selle suurust jne ????

ITKs igatahes teostatakse esmavisiidil vaginaalne UH.

Mulle pandi nt aeg enne günekoloogi juurde ja tema saatis alles ämmaka juurde. Ämmakas ise ei teinud mitte ühtegi uh-d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline nagu oleks… mul küll TÜK kogemust pole, aga mille järgi siis muidu ämmaemand kinnitust saab? Peale vaadates ilmselt ei diagnoosi rasedust, selle suurust jne ????

ITKs igatahes teostatakse esmavisiidil vaginaalne UH.

Mulle pandi nt aeg enne günekoloogi juurde ja tema saatis alles ämmaka juurde. Ämmakas ise ei teinud mitte ühtegi uh-d

Täpselt sama kogemus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina esimest korda TÜK-i läksin ämmaemanda vastuvõtule tehti mulle küll UH ämmaemanda poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmane visiit günekoloogile, kes teostas uh. Edasi ämmakale, tema ei teinud ühtegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas teinud mul seal siiani iga kord kiire UH et vaadata kas kõik ok. Esimene uh 6.nädalal siis tegi vist 9.nädalal ja siis 12.Nädalal oli KV uuring ja nüüd lähen 16.nädalal siis ütles ka, et vaatame uh kas on ilusti kasvanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine TÜK, ämmakas/arst.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.