Esileht Veebikonstaabel Tulede kasutamine valge ajal.

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Tulede kasutamine valge ajal.

Postitas:

Ma ostsin omale 2012 aasta auto.Olen tähele pannud,et kui väljas päike paistab,siis tagumised gabariidituled ei põle ja kui hakkab natuke hämarduma,siis lähevad ise automaatselt põlema.Liiklusseadus ütleb minu arust,et tagumised gabariidituled peavad ka valgel ajal põlema aga kui mu autol on tulede automaatreziim ja auto ise kustutab ja lülitab sisse tagumisi gabariiditulesid,kas see on ikkagi siis keelatud?Olen tähele pannud,et osadel autodel ka päeval tagumised tuled ei põle.Samaoodi on mul lähituledega.Valgel ajal need ei põle ja kui hakkab hämarduma,siis lähevad põlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liiklusseadus: § 40. Tulede kasutamise üldnõuded

(1) Sõidu ajal peavad mootorsõidukil põlema lähi- või kaugtuled ning ääre- ja numbrituled. Trammil peavad sõidu ajal põlema lähi- ja ääretuled. Haagisel peavad sõidu ajal põlema ääre- ja numbrituled.

(2) Valge ajal võib

lähitulede asemel kasutada päevatulesid. Päevatuled võivad põleda ilma ääre- ja numbrituledeta.

Automaatselt lülitab Teie auto sisse päevatuled, päevatulede puhul ei pea tagumised ääretuled põlema. Seega ei tee Teie auto midagi valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Tulede kasutamine valge ajal.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.