Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tulemus-piiripealne

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tulemus-piiripealne

Postitas:
Kägu

Süda ei anna rahu.

Oli lähikontakt ca 10 päeva tagasi, kus mina kandsin  maski aga teine inimene mitte. Päeva hiljem andis ta teada, et ta sai positiivse tulemuse. Mina käisin testimas 6 päeva hiljem ja tulemus oli negatiivne. Üleeile aga saatis perearst mind uuesti testima ja selle tulemus piiripealne. Saan homme uue testi anda, aga kirjuta ka siia, et äkki kellelgi on kogemusi selle “piiripealse tulemusega?”

Tänan.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue testi tulemus võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue testi tulemus võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.

Võib ka olla piiripealne, ja siis on elu eriti lõbus. Võeti siis veel vereanalüüse, k.a antikehade oma, aga kuna inimene oli nagunii vaktsineeritud, siis ei osatud selle põhjalt ka midagi arvata, lõpuks saadeti tööle tagasi, põdemist haiguslukku kirja ei läinud. Ükski kokkupuutunu teadaolevalt ei haigestunud ka.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus. Arst ütles, et 90% tõenäosusega on kordustest positiivne ja nii oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka piiripealse tulemuse saanud, kordustest oli negatiivne. Ma saan kirjeldusest nii aru, et olen koroona kunagi läbi põdenud aga positiivset testitulfmust pole ja tõendit uuendada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süda ei anna rahu.

Oli lähikontakt ca 10 päeva tagasi, kus mina kandsin maski aga teine inimene mitte. Päeva hiljem andis ta teada, et ta sai positiivse tulemuse. Mina käisin testimas 6 päeva hiljem ja tulemus oli negatiivne. Üleeile aga saatis perearst mind uuesti testima ja selle tulemus piiripealne. Saan homme uue testi anda, aga kirjuta ka siia, et äkki kellelgi on kogemusi selle “piiripealse tulemusega?”

Tänan.

mul tütrel piiripealne osutus hiljem negatiivseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel oli piiripealne. 2 päeva hiljem negatiivne. Tegime antikehad…olemas. Järelikult põdes läbi, aga praegust tähtsat paberit selle piiripealsega ei saa ju☹️ Testile läks klassi lähikontakti pärast.  Peres keegi teine ei jäänud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tulemus-piiripealne