Esileht Tööelu, raha ja seadused. tuleudeklaratsioon ei ole eeltäidetud, kas ma siis ei peagi esitama kuna palgasummat ei ole?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: tuleudeklaratsioon ei ole eeltäidetud, kas ma siis ei peagi esitama kuna palgasummat ei ole?

Postitas:

juunis lõppes vanemahüvitis ja sellest alates sain ainult lapseraha. Seda summat palga real ei kajastu. Eelmine aasta kui sain vanemapalka oli see summa palgasumma real ja juba oli arvestatud ka summa mis ma tagasi sain tulumaksuna. Ise ei pidanud kuhugi mingeid andmeid panema, kas enam ei oelgi tuludeklratsioonid eeltäidetud või ma ei saa midagi enam aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VH lõppedes sa tööle ei läinud st 6k said VH ja edasi ei saanud midagi tulumaksustatavat(palka, puhkusetasu, dekreediraha uue lapsega?).
Lapsetoetus ei peagi tuludeklaris kajastuma, see pole tulumaksustatav.
Ja peretoetused kohe kindlasti ei olnud ka eelmisel aastal seal kirjas.
Äkki said eelmisel aastal hoopis tööandjalt midagi(preemia, sünnitoetus, puhkusetasu)?

Kindlasti tasub teha tuludeklar, kuna sa ei saanud kogu aasta Vh.
Nende kuude eest kui sa VH ei saanud saad tulumaksu tagasi (seda tulumaksu mis VH-lt ära võeti).

Kui VH on kirjas ja sealt maha läinud tulumaks ka, siis ongi eeltäidetud deklar.

Kinnita ja saada ära kui lapsi on vaid 1.

Kui rohkem lapsi siis tasub kalkuleerida, kas sinult ära võetut piisab, et enda poole aasta ja lapse(laste) eest tagasi saada või on mõistlik lapsed mehe deklarisse kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. tuleudeklaratsioon ei ole eeltäidetud, kas ma siis ei peagi esitama kuna palgasummat ei ole?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.