Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tulevane üksikema Pärnust!!!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: tulevane üksikema Pärnust!!!

Postitas:

NB! Kallis tulevane lapsevanem, kes Sa pead saatusetahtel hakkama üksinda kasvatama väikest last, annan ära Sulle oma esimese poisslapse riided, asjad on väga hästi hoitud, kuna meie perre on seekord sündimas tütar, siis poisi riided tahan ära anda Sulle, mu poja on pooleteise aastane siis asjad on suht uued ja korralikud. Mul on ka mänguasju, millest poja välja on kasvanud. Kui Sa oled huvitatud, siis anna mulle meilile teada! Soovi korral võime saada sõpradeks ja saan ka tulevikus toetada lasteriietega jne. Mingit raha ma asjade eest ei soovi, kuna loodan, et kellegil on nendest asjades ka kasu! Minu e-mail on ef1805@gmail.com Kuna elan ise Pärnus saan asjad Sulle ise koju kohale toimetada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga üllas ettevõtmine!!! Tegelikult tahaks ka abivajajale anda ära tüdruku riideid (Tallinnas või hiljem Tartus). Kuna endal nüüd poeg sündimas ja rohkem lapsi ei planeeri ning kolimine ees, siis annaks tõesti lihtsalt ära. Kirjutada võib mesimummike24@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga armsad olete! Ma nii siiralt loodan, et mõni pettur teid tüssata ei ürita (teeskleb abivajajat, aga pärast on asjad hoopis müügis), nagu vahel juhtunud on. Et oleks rohkem selliseid üllaid inimesi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan ka, et asjad jõuavad tõepoolest abivajajale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii rõõm on lugeda, et selliseid inimesi veel on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore on selliseid teemasid avastada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tulevane üksikema Pärnust!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.