Esileht Koolilaps Tulge oma asjadele järgi!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Tulge oma asjadele järgi!

Postitas:

Siin foorumis ja muidu vanemate vahel on ikka pahaseid jutte, kuidas koolis lapse riided, jalanõud jms ära varastati. Meie tuhandepealises kooli jääb iga kevad üle sadu asju, mida keegi ei soovi. Paljud neist vägagi uued, ilusad ja kallid. Kõikvõimalikke kanaleid pidi kutsutakse lapsi ja vanemaid oma asjadele järgi. Ei tule praktiliselt keegi. OK, ei viitsi ja pole neid asju enam vaja. Aga ärge siis süüdistage teisi varguses!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 09:48; 02.05 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis on sama lugu. Lastevanemate koosolekul olen teavitanud, kus meil asub koolis leitud asjade suur kast.
Kõige kummalisem on veel riiete-jalanõudega, mis klassi seisma jäävad (kooli garderoobi meil pole). Mitte keegi ei tunnista neid enda omaks. Lastevanemad ei mäleta samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul üks tuttav vanem proua töötab koolis nö koolitädina. Ta teab täpselt, et jope selle või teise lapse oma ja ütleb, et tule võta ära oma jope, ikka keegi ei tule. Laps ju teab, et muidu ei osteta uut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mina olen nii nördinud, et koolis on sadu asju, aga just minu laste omasid ei ole!! sobrasin kõik asjad 2 korda läbi, aga võta näpust, ei ole. Kusjuures meie peres on majanduslik olukord selline, et kõik riided on tõesti loetud, lapsel kaduma läinud lühikesed püksid/dressipluus on tõsine kaotus.. nii kurvaks teeb, järelikult ikka varastatakse, tegemist adidase riietega näiteks (mis siis, et kaltsukast hangitud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 13:27; 02.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil täpselt samamoodi, minu lapse riideid lihtsalt ei ole. Kastides on tõesti väga palju ja korralikke riideid, aga vot seda mida otsima lähed, pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mina olen nii nördinud, et koolis on sadu asju, aga just minu laste omasid ei ole!! sobrasin kõik asjad 2 korda läbi, aga võta näpust, ei ole. Kusjuures meie peres on majanduslik olukord selline, et kõik riided on tõesti loetud, lapsel kaduma läinud lühikesed püksid/dressipluus on tõsine kaotus.. nii kurvaks teeb, järelikult ikka varastatakse, tegemist adidase riietega näiteks (mis siis, et kaltsukast hangitud).[/tsitaat]
saan aru, et sinu jaoks on firmamärk hirmus oluline (mis siis, et kaltsukast pärit), aga tänapäeval on adidas noortele nii olematu tähendusega märk. adi oli kuum sõna meie ajal, nii aastat 20 tagasi, tänapäeval on sootuks teised \”tegijad\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline variant võib ka olla, et keegi võttis kogemata teise asja, sarnase, kodus ka tähele ei pandud. Teine võõrast asja ei võtnud, kodus ütles, et varastatud ja see jäi kooli vedelema ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

saan aru, et sinu jaoks on firmamärk hirmus oluline (mis siis, et kaltsukast pärit), aga tänapäeval on adidas noortele nii olematu tähendusega märk. adi oli kuum sõna meie ajal, nii aastat 20 tagasi, tänapäeval on sootuks teised \”tegijad\” [/tsitaat]
Võibolla inimene on kurb hoopis korraliku dressipluusi kadumise pärast, mitte \”firmamärgi\”. Väikeste eranditega küll, aga enamasti on tuntud nimega firma asjad kvaliteetsemad kui noname.
Aga jah, olen minagi koolis kadunud asju otsimas käinud ja mitte leidnud, kuigi leitud asju on tõesti kottide kaupa. Ja kavatsen ka nüüd kevadel noorema lapse kadunud kinnast otsida, kui leitud asjade \”väljanäitus\” tehakse või vähemalt lapse üle vaatama saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

saan aru, et sinu jaoks on firmamärk hirmus oluline (mis siis, et kaltsukast pärit), aga tänapäeval on adidas noortele nii olematu tähendusega märk. adi oli kuum sõna meie ajal, nii aastat 20 tagasi, tänapäeval on sootuks teised \”tegijad\” [/tsitaat]
egas ma firmamärki taga nuta. seda ma ju räägingi, et meie pere jaoks on ka kasutatud dressipluusi kadumine suur kaotus. kurb tõdeda, aga mul on kolm last ja loetud arv pluuse/pükse/sellikuid. Ei ole nii, et ei märka nende kadumist, ja alati püüame üles leida. lapsest on kahju ja endast on kahju, sest selga pole midagi panna siis. olgu ta mistahes nimeline või nimeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 13:27; 02.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis on ka kuhjas \”varastatud\” asju. Ja nagu kiuste mitte ühtegi meie asja. Tigedaks teeb, kuhu need asjad siis kadusid. Eriti tigedaks läksin siis kui ühes kuus haihtus 3 komplekti võimlemisriideid koos tossudega, tagasi saime ühe ja sellegi poole aasta pärast kui tossud olid juba väiksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis tehakse 2x aastas kaotatud asjade väljapanekut.
Asjad laotatakse saalis laudadele ja kahel päeval järjest saab siis ajavahemikul 8:00 – 18:00 asju tsekata.
Väga hea idee minu arust sest olgem ausad, nendest kadunud asjade kappidest lihtsalt ei leia selle massi seest ülesse.
Olen minagi rõõmsa üllatuse osaliseks saanud – läksin sellele kadunud asjade väljapanekule otsima konkreetset dressikad ja üllatusena leidsin veel 3 oma lapse dressikat. Kui meenutama hakkasin, siis tõepoolest ei olnud ma neid ammu kodus näinud.
Mul käivad 3 poega koolis ja 1 neist on krooniline riiete/asjade unustaja. A la trennist tulles ühe tossu pistab kotti, teise jätab pingi alla vedelema. Läheb trenni dressikaga, koju läheb särgiväel. On ka talvel unustanud sisejalanõud saabaste vastu vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:35; 03.05 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie koolis tehakse 2x aastas kaotatud asjade väljapanekut.
Asjad laotatakse saalis laudadele ja kahel päeval järjest saab siis ajavahemikul 8:00 – 18:00 asju tsekata.
Väga hea idee minu arust sest olgem ausad, nendest kadunud asjade kappidest lihtsalt ei leia selle massi seest ülesse.
Olen minagi rõõmsa üllatuse osaliseks saanud – läksin sellele kadunud asjade väljapanekule otsima konkreetset dressikad ja üllatusena leidsin veel 3 oma lapse dressikat. Kui meenutama hakkasin, siis tõepoolest ei olnud ma neid ammu kodus näinud.
Mul käivad 3 poega koolis ja 1 neist on krooniline riiete/asjade unustaja. A la trennist tulles ühe tossu pistab kotti, teise jätab pingi alla vedelema. Läheb trenni dressikaga, koju läheb särgiväel. On ka talvel unustanud sisejalanõud saabaste vastu vahetada.[/tsitaat]

Pärast neid ülevaatusi võiks siis soovijad lihtsalt ülejäänud asjad endale võtta või näiteks 1¤ eest osta. Ära visata on ju ka kahju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 09:48; 02.05 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olen käinud koolis korduvalt oma laste asju otsimas ja mõningad asjad on jäänud igavesti kaduma st pole leidnud. Esiteks on üsna keeruline otsida neid viiest erinevast kohast, sest need kadunud asjade kastid on üle garderoobi erinevates paikades laiali, lisaks on paar kasti kehalise kasvatuse õpetajate ruumis ning erinevatesse klassidesse unustatud asjad jäävad sageli klassi riiulitele omanikku ootama. Tegemist suure kooliga ja neid kaotatud asju liigagi palju – ei kujuta ka ette, et need sajad esemed kõik ühel päeval kusagile eksponeerimiseks üldse mahuksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Megakoolides, kus palju lapsi ja palju kadunud asju, võiksid õpilased ise arvutiõpetuse tunni või mingi projekti raames teha virtuaalse leiubüroo. Tänapäeval ei ole keeruline kasvõi telefoniga pilte klõpsida ja neid määratud ajaks ajaks kuhugi üles riputada ning kord nädalas või kord kuus uuendada. Oma laps ei ole õnneks veel asju kaotanud kuid lastevanemate listis on ikka aeg-ajalt asjade \”tagaotsimiskuulutusi\” ning hiljem teateid, et neid erinevatest paikadest leitud on (üks kets prügikastist, teine võimlaruumist; prillid ujulast ja lestad raamatukogust jms) – mõni ime, kui asju, nende leidjaid ja kogumiskohti mitu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pärast neid ülevaatusi võiks siis soovijad lihtsalt ülejäänud asjad endale võtta või näiteks 1¤ eest osta. Ära visata on ju ka kahju![/tsitaat]

Asjad, mis omanikku ei leia, lähevad kooliaasta lõpus lastekodule.
Kusjuures rõivad/jalatsid veel, kuid omanikku ei leia ka jalgrattad, tõukerattad, rooliga kelgud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:35; 03.05 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli vanasti koolis riidehoius klaasustega kapp, kust sai leitud asjade hulgast omi otsida. Kool oli suur, üle tuhande lapse, kapp oli alati asju täis. Aga ei olnud kunagi probleemi, otsi ise või võta vanem või koolitädi appi. Minu lapsel on nüüd aga leitud asjad kastiga õpetajate toas, omanik saab asja kätte märkuse vastu päevikus. Minu laps teab, et tal on seal nii mõndagi aga ei julge uurima minna. Korra oli laps juba poolel teel koju, kui klassiõde helistas, et midagi on koolis ripakile jäänud. Laps tormas oma asju päästma. Nõme hirmutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele-

aga mine ise st lapsevanem asjadele järgi, vaevalt sulle märkus kirjutatakse 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Tulge oma asjadele järgi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.