Esileht Pereelu ja suhted Tüli hügieeni pärast

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Tüli hügieeni pärast

Postitas:

Sama mure, mis teemaalgatajal paraku. Pole nagu spetsiaalselt alguses(2a koos) jälginud sellist asja aga koroona tõi selle kuidagi välja. Poest tuleme, tuletan alati meelde, et palun pese käed ka. On tulnud ja oma käed nina alla mulle toppinud ja öelnud, et näe, puhtad on ju. Tema jaoks mõiste mustad käed on siis kui seal nähtav soga peal. Ütleb, et olen bakterifoobik ja tõmblen üle. Lahku vast ei hakka minema selle pärast kuna see ainus asi, mis tema puhul nö valesti minu jaoks. Olen siis vingats ja tuletangi kogu aeg meelde, mis teha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 09:29; 28.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me pidime mehega praegu metsa sõitma ja jätsin kaasa minemata, sest nii vihastasin, kui mees teatas lapse ees, et enne sõidame bensiinijaama, sest tal on KOHE vaja üks jäätis ära süüa. Ja et ostame lapsele ka ja sööme. Autos. Mina kannatlikult selgitan, et käed ei ole ju puhtad, kui sa oled seal bensukas käinud, laps on majast väljudes katsunud uksi ja liftinuppe jne. Et osta pärast ja sööge kodus. Tema konkreetselt raiub, et tema tahab nüüd ja kohe. Krdi lasteaed. Inimene on 50, mitme tervisehädaga ise. Tõesti, viimane aeg lahutada sellistest soojadest meestest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil räpameeste naistel seksi jm lähedusega on? Suudlete neid haisvaid suid? Lasete räpastel kätel ja muudel kehaosadel oma intiimpiirkonda katsuda? Teete ikka talle suuseksi kuigi eesnaha alt pole mees arvatavasti kunagi pesnud ja naabruses ka metsistunud urruauk kinnikleepunud pabulatega?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil räpameeste naistel seksi jm lähedusega on? Suudlete neid haisvaid suid? Lasete räpastel kätel ja muudel kehaosadel oma intiimpiirkonda katsuda? Teete ikka talle suuseksi kuigi eesnaha alt pole mees arvatavasti kunagi pesnud ja naabruses ka metsistunud urruauk kinnikleepunud pabulatega?

Vot kummalisel kombel meheau eest hoolitseb ideaalselt, olen pesule kogemata peale sattunud ja tean, tunnen ka ju. Et võib ka jah lihtsalt olla selline mees, kes kätepesust konkreetselt midagi ei pea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 09:29; 28.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli sakslasest kavaler, kes tavatses kingapaelu siduda trepikojas, istudes trepile. Mind see jubedalt ärritas. Ma ei istu kunagi teadlikult kohtadesse, kus jalgadega trambitaks. Ja siis selle sama püksitagumikuga tuleb minu diivanile.

Jah? Ma olen eluaeg istunud tänava äärekivile või muudele äärtele, kui vaja. Hulluks ka ei ole mõtet minna.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 20:01; 28.03 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli sakslasest kavaler, kes tavatses kingapaelu siduda trepikojas, istudes trepile. Mind see jubedalt ärritas.

Mingi saksa ornugiga harjunud, et iga päev käiakse see trepikoda üle?

Aga teatud perioodidel, nagu praegu, ei saa enam korrutada seda eestlaste vanasõna, et “sitasurma pole keegi surnud”.
Varsti ikka on ja päris paljud juba. Heal ajal ei juhtu, jah, midagi.

Ma ei usu ka, et ameeriklased endiselt oma välisjalatsitega praegu oma vooditesse ronivad.
Aga vblla isegi ronivad, suur maa ja idioote väga palju, mine neid tea…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli sakslasest kavaler, kes tavatses kingapaelu siduda trepikojas, istudes trepile. Mind see jubedalt ärritas. Ma ei istu kunagi teadlikult kohtadesse, kus jalgadega trambitaks. Ja siis selle sama püksitagumikuga tuleb minu diivanile.

Jah? Ma olen eluaeg istunud tänava äärekivile või muudele äärtele, kui vaja. Hulluks ka ei ole mõtet minna.

No koju tulles võtad vast need püksid/seeliku ju ikka enne seljast kui diivanile istud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:10; 29.03 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No koju tulles võtad vast need püksid/seeliku ju ikka enne seljast kui diivanile istud.

No koju tulles on elementaarne, et kõigepealt vahetatakse riided.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 20:01; 28.03 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tuleb riigist, kus tuppa minnakse välisjalatsites. Külalisele oleks lausa alandav nõuda jalatsite ära võtmist. Aga siin pole tal küll probleemi esikus ära võtta ja sokkis ringi lasta. Aga oma vanemate juures mitte kunagi.

Need on jah kaks täiesti eri maailma. Meie mõtleme ilmselt – 1. Põrandad/vaibad lähevad ju mustaks
2. Kas endal ebameeldiv ja umbne pole jalanõudes???
Ja et millal need kingad siis eemaldatakse? Enne duši alla minekut, enne magamaminekut? Kas hommikul ärgates kohe välisjalanõud jalga? 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:10; 29.03 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei suuda istuda ka istumiseks ettenähtud kohtadele. Mitte kunagi ei istu ma bussioote pinkidele. Ma olen tihtipeale näinud, et nendel magavad/ööbivad asotsiaalid. Mõnikord on sinna kõrvale kustud või oksendatud. Samuti on mul piin istuda linnaliini ühiskondliku transpordi istmele. Ikka seesama, et tõenäoliselt on seal istunud mõni asotsiaal või keegi on toetanud enad kotti istmele, mida enne oli kuskil tänaval toetatud.

Ka mitte linnaliini ühiskondliku transpordi istmel on ebameeldiv istuda, ehkki seal ilmselt kodutud pole istunud. Küll aga on seal ilmselt istunud keegi, kelle püksitagumik enne on kuskil mujal “vales” kohas istunud.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 09:26; 17.03 12:37; 29.03 11:33; 29.03 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei suuda istuda ka istumiseks ettenähtud kohtadele. Mitte kunagi ei istu ma bussioote pinkidele. Ma olen tihtipeale näinud, et nendel magavad/ööbivad asotsiaalid. Mõnikord on sinna kõrvale kustud või oksendatud. Samuti on mul piin istuda linnaliini ühiskondliku transpordi istmele. Ikka seesama, et tõenäoliselt on seal istunud mõni asotsiaal või keegi on toetanud enad kotti istmele, mida enne oli kuskil tänaval toetatud.

Ka mitte linnaliini ühiskondliku transpordi istmel on ebameeldiv istuda, ehkki seal ilmselt kodutud pole istunud. Küll aga on seal ilmselt istunud keegi, kelle püksitagumik enne on kuskil mujal “vales” kohas istunud.

OCD

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei suuda istuda ka istumiseks ettenähtud kohtadele. Mitte kunagi ei istu ma bussioote pinkidele. Ma olen tihtipeale näinud, et nendel magavad/ööbivad asotsiaalid. Mõnikord on sinna kõrvale kustud või oksendatud. Samuti on mul piin istuda linnaliini ühiskondliku transpordi istmele. Ikka seesama, et tõenäoliselt on seal istunud mõni asotsiaal või keegi on toetanud enad kotti istmele, mida enne oli kuskil tänaval toetatud.

Ka mitte linnaliini ühiskondliku transpordi istmel on ebameeldiv istuda, ehkki seal ilmselt kodutud pole istunud. Küll aga on seal ilmselt istunud keegi, kelle püksitagumik enne on kuskil mujal “vales” kohas istunud.

OCD

Võimalik, aga ma tõesti ei taha enda külge saada ja oma koju viia asotsiaalide küljest pärinevat materjali.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 09:26; 17.03 12:37; 29.03 11:33; 29.03 12:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüli hügieeni pärast