Esileht Pereelu ja suhted Tüli sisustuse pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Tüli sisustuse pärast

Postitas:

Tere!

Suhe 5 a, abielu 4 a. Juba suhte alguses ilmnesid märgid, et mees on vaimselt ebastabiilne, agressiivne, tahtsin suhet lõpetada, aga ta vandus, et armastab jne. Probleemid jätkusid, hiljem käis paar korda psühholoogil ja tema ise arvab, et tal Asperger, sest tehti mingid testid kus ilmnes, et tal puudub empaatiavõime.

Ärge küsige miks, aga ma olin väga armunud ja arvasin inimesest vaid head. Pühendusin, uskusin, lootsin, et armastab ja hoolib, aga kõik märgid näitavad midagi muud. Täna olen mina see, kes mitmeid aastaid kappab psühholoogide ja psühhiaatri vahet, unehäired, deprekas jms. Mh kohtusin ka tema psühholoogiga, kes ütles, et Asperger pole tal kinnitatud, aga on isiksushäired kindlasti, kuid ilmselgelt vaimne vägivaldsus, mis Aspide puhul kaheldav.

Viimane teema:
Elab ta minu korteris, mida ma sisustan juba üle 10 a hoole ja armastusega (oma vaevaga teenitud rahade eest), nö antiikne, konkreetne stiil. Jah, minu jaoks on oluline stiilipuhtus ja esteetika. Tahan enda ümber luua ilu, sest ma väga kodukeskne inimene. Nädal tagasi teatas, et ta tahab elutoa seina värvida 1*1 m2 tahvlivärviga, et sinna kirjutada endale ToDo listi. Ütlesin, et see ju absoluutselt ei sobi stiiliga, mille peale vihastas ja valmis lahku minema, sest ma “pole mõistev ja ei anna talle pinda”. No mida! Kas mina olen idioot, et ma ei soovi, et keegi rikuks mu sisustustöö ja no tõesti, kritseldused antiikmööbli kõrvale ju ei sobi? Kas ma olen halb ja mõistmatu partner, kes ei anna ruutmeetrit seinast? Kuidas suhtute? Mida ise sellises olukorras teeksite?

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 20:10; 05.10 05:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on eelkõige probleemid ja raskused, tasuks ikkagi mõelda, kas see suhe on ikka jätkusuutlik.

Muidugi ei tasu ühe tahvlivärvi ruudu pärast kohe lahku minema tormata, aga seda varianti ei tasuks siiski välistada. Soovitan minna suhteterapeudi juurde ja läbi neutraalse inimese saada suheldud ja oma soovides selgust. Et kas on mõtet koos jätkata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobiv hetk endale kindlaks jääda ja loota, et ka tema jääb endale kindlaks ja tõesti lahkub.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise arvan, et kui ma oleks sarnases situatsioonis, siis poleks see tahvlivärv probleemiks. Kui meest armastad, siis sead ta ikka seinavärvist ettepoole ja lisaks veel laseks tal kodus end ka koduselt tunda. Praegu on teil küll olukord, kus “laps” peab “emalt” luba küsima, kui iseoma kodus midagi muuta soovib, kuulugu elamine siis kellele tahes. Ju sa teda ei armasta ja tal oleks targem sind maha jätta. Tegelikult ka.

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle koolitahvel & kriit, riputa seina & las sikerdab. Nagunii tydineb nädala või paariga, siis võtad maha, riputad ajastukohase maali asemele.

Aspergeri syndroom tekitab pigem oskamatust reageerida kui empaatiavõimetust. St tal on ikka mingi muu probla usutavasti.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui olukord oleks vastupidine?
Nt elad mehe korteris, mida mees on oma maitse ja hoolega kujundanud ja siis sa soovid oma nurka miskit, mis mehele ei meeldi? Mõlemat pidi oleks nõme lugu. Tulevikku vaadates mõtleks sügavalt järele, kas tahaks iķka vaimselt vägivaldse mehega koos olla.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas see mehe poolt võiks paista? kõik on sisustatud naise maitse järgi. kui ta nüüd tahaks midagi mis talle meeldib, siis on suur tüli, diagnoosid.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle koolitahvel & kriit, riputa seina & las sikerdab. Nagunii tydineb nädala või paariga, siis võtad maha, riputad ajastukohase maali asemele.

Aspergeri syndroom tekitab pigem oskamatust reageerida kui empaatiavõimetust. St tal on ikka mingi muu probla usutavasti.

Ole hea, loe Aspergeri sündroomi kohta enne kui siia väitlema tuled.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 21:41; 05.10 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa eriti aru, kuidas 4 aastat abielus paaril võiksid veel olla kasutusel laused “elame minu korteris”?! Abielu möte ju ongi see, et kodu on ühine ja see tähendab ka seda, et see on ühist nägu, mitte et üks peab teise stiili 100% järgima.
Ma saan aru, et kodus võivad olla erinevad toad, mis on vastava stiili järgi kujundatud, aga et terve kodu vastab vaid ühe osapoole stiilile, siis teine seda küll ju koduks nimetada ei saa. Ehk on teil seal piisavalt ruumi-tube, et mees saaks oma elutoa endale ise kujundada. Või muretsege endale lõppude lõpuks üks ühine kodu.
Iseenesest on see äge sisustuslahendus – kas just kohe elutoas, aga köögis või kontoris on sellised nimekirjad seinal ju väga asjalikud…

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 22:13; 05.10 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei näe küll, kuidas käsitsi kirjutatud märkmed ei peaks antiikmööbliga sobima. Vanasti kirjutatigi käsitsi. Väga hästi ju sobib.
Kui sa ei taha seina värvida, hangi antiikses stiilis kriiditahvel, jalgadega.
Aga tõsi ta on, et kui mees on sinu kodus pidevalt võõras, siis ta tunnebki ennast halvasti. Ja tal polegi sinu kodus ühtegi sellist nurka, kus ta saaks ennast koduselt tunda. Kas sa ise elaksid samadel tingimustel mehe korteris?
Eralda talle mingi nurk või tuba või minge lahku või soetage ühine kodu, kus mõlemal on sõnaõigust. Praegu oled sa tõesti oma kaaslase vastu ülekohtune. Ja ma pigem ütleks, et empaatiavõimetu oled sa hetkel ise.

Ja sama kehtiks ka juhul, kui mehe ja naise roll selles loos oleks vahetuses.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 22:21; 14.10 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul abikaasa ütles ükspäev, et ta tahab garaaži ühe seina punaseks värvida. Mul käis hetkeks silme eest juba kõik läbi, kui jube see võib tulla, aga võib ka mitte, seega ütlesin, et tehku aga. Ja mõtlen seda täie veendumusega, see on meie mõlema kodu, selles on nii minu kui tema maitseid. Sellest ei pea saama kolmandate isikute heakskiidule pretendeeriv muuseum.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine vastaja, see mingi nali või, tuua võrdluseks garaazhiseina värvimine?
Tegelikult mind üllatab, et siin nii mehe poole hoitakse. Minul on ka mehega ühine kodu, aga meie jaoks tähendab mõlemaga arvestamine seda, et ei suruta peale ideed, mis teisele on vastuvõetamatu, leiame kompromissi. Igatahes on lihtsam mingist muudatusest loobuda kui teha seda teades, et teine on vastu.
Ehk siis äkki teete selle tahvli kööki või esikusse.
Või panete seinale koosolekutel kasutatava suurte lehtedega bloki, kust saab täidetud lehed ära tõmmata. Lisaks olemas to do listi võimalus mobiilis või “post it” paberil.
Lisaks – kui mehel mingi isiksushäire, näiteks psühhopaadi tunnused, siis tea et sellised omadused ajaga ainult võimenduvad.
Minu 5agasihoidlik seisukoht on muidu, et kui suhtes on suured probleemid, pidevad lahkhelid, teraapias ja psühholoogide juures käimised. Siis see suhe võiks ka olemata olla. Suhtesse minnakse ju ikka selleks, et oleks kellegagi väga hea olla.
Mul endal on mõlemad kogemused ja ei kirjuta alla seisukohale “hea suhte nimel peab kõvasti vaeva nägema, suhtega tööd tegema”. Minu hea suhe toimib iseenest, kütuseks kahe inimese omavaheline sobivus.
Halb suhe oli kohutav, ei toiminud see ka “tööd tehes”.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kurja, käod, te tõmbate endale praegu vee peale selle tänitamisega. Öhöh, vaene mees, omas kodus võõras…
Inimene kirjutas, et on oma korterit sisustanud juba 10 a, mees ilmus 5 a tagasi. Kas ta oli ehk enne pime, et ei näinud, millisesse korterisse elama kolib? Kui ikka antiigi-entusiast ei sobi, siis polnud vaja abielluda ju. Kui naised siin foorumis meeste üle kaebavad, laksitakse kohe vastu, et a mis sa võtsid endale vägivaldse/ossi/joodiku/naistemehe/memmeka, miks sa sihukesega 3 last said jne jne. Nüüd on mees võtnud endale antiigitädi, oioi, miks sa ometi ei tema soovidele vastu ei tule, tahvlivärv sobib ju nii hästi, jajah, see on tuntud antiikaja leiutis ju!
Kui naine kaebab, et lahku minna tahaks, korter on mehe oma, vastatakse, et muidugi pead sina välja kolima, parasiit, mine tööle! Nüüd on korter naise oma, oioi, mis mõttes, abielus on ikka kõik ühine ju.
Irvadi irv, noh, tõesti.

Teemaalgataja, ma saan aru, et te elate kahekesi. Mis paganama imepärast listi see mees peab, mida on vaja kirjutada seinale? Eriti jabur on võrrelda mingi ettevõtte kontoriga. Ma saaks aru, et 3 lapsega pere kirjutab seinakalendrisse, kes millal mida kus ja kuidas, muidu ei saa koordineerida. Aga tema tahab teha mingit oma tegevuste nimekirja elutoa seinale? Kuidas see ühiseluga kokku sobib, et tema personaalne list elutoa seinal ilutseb? Kas teil külalisi ei käi kunagi? Tulevad sõbrad ja elutoa seinale on mees kriidiga (soovitavalt siis kalligraafiliselt) kirjutanud: osta vetsupaberit!

Mul kodus muidugi antiiki ei ole, aga kui keegi tahaks seinale kritseldama hakata, ma vist muigaks natuke ja kingiks märkmiku. Jeerum, loomulikult sa ei pea sellist tahtmist täitma.
Kui ikka häda selle listi pärast suureks läheb, võib mees ju muretseda endale oma kinnisvara, värvida selle maast laeni tahvlivärviga ja siis kirjutada sinna kasvõi poeeme.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Mõtlen samuti nii, nagu viimane kägu kirjutas. Korter on muide vaid 35 m2, avatud köögiga jne – seega ei ole võimalik mingit oma tuba või kontorinurka talle eraldada. Mul poleks ometigi kahju! Pakkusingi välja, et saab märkmeid jätta näiteks külmiku uksele või minugipoolest post-it paberid kasvõi elutoa seinale. Aga ei sobinud see lahendus. Kuskile tahvlit riputada pole lihtsalt ruumi. Küsimus pole selles, et ma lihtsalt heast peast “ei luba” vaid REAALSELT see näeks rõve välja.

Ja ei ole tavapärane abielu klassikalises mõttes, kus mõlemad panustavad, loovad ühise kodu jne. Lahusvara on. Kogu kodu sisustamine, remondid jms on 100% minu teema. Ta maksab vaid pool kommunaalidest, isegi toidud on sendi pealt pooleks, aga see on muidugi juba hoopis teine teema.

Küsite, kuidas ise käituksin. Noh, ma arvan, et ma saaksin kalendermärkmikuga hakkama ja ei solvuks oma partneri peale 😀

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 20:10; 05.10 05:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa lahku ei lähe? Saan aru, et varem olid armunud jne, aga nüüd käid (suhte pärast?) teraapiates, on depressioon jne. Milleks oma elu nii keeruliseks elada?

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ei sobinud see lahendus.

See vast tal ongi rohkem põhimõtteline jonni küsimus, mitte niivõrd märkmete tegemise koht. (mida ju tegelikult ka saab väga edukalt märkmikku teha)
Kuna ka mees enam ei “vannu” (nagu ta alul tegi), siis pigem üritab mingil kombel saagi käima tõmmata.
Viimane aeg teil see kodumängimine lõpetada ja las hakkab üürikat otsima.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.10 07:16; 05.10 18:45; 06.10 08:01; 06.10 16:15; 06.10 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahvel oleks välistatud. Pakk paberit ja pastakas. Või kirjurab telefoni.
Või kannab ta seda tahvlil päev otsa kaasas?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on vaimselt ebastabiilne, agressiivne? Noh, kasuta ometi juhust, et ta on valmis välja kolima ja las ta läheb. Seinale kirjutamine või mittekirjutamine ei ole üldse oluline selles kontekstis. Oluline on, et agressiivse mehega pole mõtet mingit pikemat pereelu aretada. Kui ta hetkel selle seinale kiirjutada mittelubamise argumendiga tahab ise välja kolida, siis koligu. Lihtne lahendus, kaks kärbest ühe hoobiga: saad lahti agressiivsest ebastabiilsest mehest ja saad oma antiikset avatud köögiga 35 ruutmeetrist kaasaegset kodu ise ja üksi kujundada kellegi teisega arvestamata.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja olen.

Mõtlen samuti nii, nagu viimane kägu kirjutas. Korter on muide vaid 35 m2, avatud köögiga jne – seega ei ole võimalik mingit oma tuba või kontorinurka talle eraldada. Mul poleks ometigi kahju! Pakkusingi välja, et saab märkmeid jätta näiteks külmiku uksele või minugipoolest post-it paberid kasvõi elutoa seinale. Aga ei sobinud see lahendus. Kuskile tahvlit riputada pole lihtsalt ruumi. Küsimus pole selles, et ma lihtsalt heast peast “ei luba” vaid REAALSELT see näeks rõve välja.

Ja ei ole tavapärane abielu klassikalises mõttes, kus mõlemad panustavad, loovad ühise kodu jne. Lahusvara on. Kogu kodu sisustamine, remondid jms on 100% minu teema. Ta maksab vaid pool kommunaalidest, isegi toidud on sendi pealt pooleks, aga see on muidugi juba hoopis teine teema.

Küsite, kuidas ise käituksin. Noh, ma arvan, et ma saaksin kalendermärkmikuga hakkama ja ei solvuks oma partneri peale ????

See peab olema järjekordne libateema.
35m2 avatud köögiga antiik??
Isikliku arvamuse kohaselt see ruutmeeter tahvlivärvi (muide tahvlivärv ei ole tänapäeval ainult must, võib ja valge või mis iganes olla) on 10x parem kui post-it’id elutoa seinal!

MIna värvisin ka ühe toa seina ja kasutan seda pidevalt märkmete jaoks. Arvuti/telefoni kalendrit ei viitsi täita, ja märkmikusse unustan vaadata. Sein on vähemalt silma ees.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle koolitahvel & kriit, riputa seina & las sikerdab. Nagunii tydineb nädala või paariga, siis võtad maha, riputad ajastukohase maali asemele.

Aspergeri syndroom tekitab pigem oskamatust reageerida kui empaatiavõimetust. St tal on ikka mingi muu probla usutavasti.

Ole hea, loe Aspergeri sündroomi kohta enne kui siia väitlema tuled.

Ole hea, ela ise pool sajandit selle syndroomiga & kasvata sama diagnoosiga laps täisealisex enne, kui mulle lektyyri soovitama tuled.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle koolitahvel & kriit, riputa seina & las sikerdab. Nagunii tydineb nädala või paariga, siis võtad maha, riputad ajastukohase maali asemele.

Aspergeri syndroom tekitab pigem oskamatust reageerida kui empaatiavõimetust. St tal on ikka mingi muu probla usutavasti.

Ole hea, loe Aspergeri sündroomi kohta enne kui siia väitlema tuled.

Ole hea, ela ise pool sajandit selle syndroomiga & kasvata sama diagnoosiga laps täisealisex enne, kui mulle lektyyri soovitama tuled.

Elan ja kasvatan.
Lektüüri konkreetselt ei soovita, küll aga julgustan lisaks eestikeelsele (tõlke)kirjandusele tutvuma ka muudes keeltes ilmunud uurimustega.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 21:41; 05.10 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub olevat tavaline ruumipuuduse probleem, kahe mitte kokkusobiva inimese vahel. Sellele probleemile on ainult üks lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kuidas suudate üldse meheks pidada äbarikku, kes ei ole suutnud elu jooksul pakkuda oma perele elamispinda, vaid elab naise rahade eest????? See pole mitte mees, vaid õhk. Ammugi mitte pole sellisel tolgusel õigust midagi kobiseda sisekujunduse teemadel… hankigu endale tasuv töö ja mehelikkus enne!!! Uskumatu…

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:18; 05.10 16:45; 05.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, ma tean mida sa tunned!
Meil on pidevalt sellelaadsed tülid. Meil ka korter minu oma, minu rahade eest ise sisustanud. Mees sissekolides tahtis vannitoa seiname seda koledat suurt kãterätikukuivatajat. See S kujuline rõve mòlakas. Ei lubanud. Tuli tüli. Siis thtis elutuppa seinale monteerida kodukino kõlareid. Siis vibu esikusse. Mingi vaiba sai emalt mida tahtis samuti elutuppa. Köòki tõi mikrolaineahju. Valgest plastmassist! Mul kõik kòögimasinad terasest nö.
Näiteid on lõputult ja tülisi nii palju ja nii tihti, et meeletult siiber on.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kui kodu kuulub algselt mehele (nagu väga tavaline olukord), siis ei tekki selliseid tülisid. Naistelt pigem oodatakse, et nad kodu sisustamisel kaasa räägivad. Ma ei kujuta ette, et ma elaks koos inimesega, kes iga mu idee maha kannab põhjendusega, et aga see korter on ju MINU oma. Ja ma ei kujuta ette, et ma elaks kohas, mis kuulub mu perele (olgugi et kaaslase ainuomandis), kus mul ei lubata mitte midagi oma maitsele vastavaks muuta. Elaks nagu hotellis? Isegi tavalises üürikorteris oleks lihtsam siis kui abikaasa elamispinnal.

Teemaalgataja, kui teil ebatradisiooniline abielu, lahusvara ja kõiki asju eraldi arvestate, siis ehk oleks teil ka mõlemale oma elamispinda vaja, kust siis üksteisel oma moonakotiga külas käite. Saaksite ehk paremini läbigi ja vaimse tervisegi korda – ei pea üksteise kiiksudega igapäevaselt arvestama.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 22:13; 05.10 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle koolitahvel & kriit, riputa seina & las sikerdab. Nagunii tydineb nädala või paariga, siis võtad maha, riputad ajastukohase maali asemele.

Aspergeri syndroom tekitab pigem oskamatust reageerida kui empaatiavõimetust. St tal on ikka mingi muu probla usutavasti.

Ole hea, loe Aspergeri sündroomi kohta enne kui siia väitlema tuled.

Ole hea, ela ise pool sajandit selle syndroomiga & kasvata sama diagnoosiga laps täisealisex enne, kui mulle lektyyri soovitama tuled.

Elan ja kasvatan.

Lektüüri konkreetselt ei soovita, küll aga julgustan lisaks eestikeelsele (tõlke)kirjandusele tutvuma ka muudes keeltes ilmunud uurimustega.

Soovita siis midagi, mida ma veel ei olex lugenud. Inglise, soome või vene keeles, kui võimalik: saxa, rootsi, hispaania, itaalia, ladina, flaami & prantsuse keelt ma kahjux loen vaeva, vandumise & sõnastikuga, aga muid keeli ei julge katsetadagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, ma tean mida sa tunned!

Meil on pidevalt sellelaadsed tülid. Meil ka korter minu oma, minu rahade eest ise sisustanud. Mees sissekolides tahtis vannitoa seiname seda koledat suurt kãterätikukuivatajat. See S kujuline rõve mòlakas. Ei lubanud. Tuli tüli. Siis thtis elutuppa seinale monteerida kodukino kõlareid. Siis vibu esikusse. Mingi vaiba sai emalt mida tahtis samuti elutuppa. Köòki tõi mikrolaineahju. Valgest plastmassist! Mul kõik kòögimasinad terasest nö.

Näiteid on lõputult ja tülisi nii palju ja nii tihti, et meeletult siiber on.

Sul on täielik õigus. Mees peaks oma auru millegi muu, pere jaoks olulisema asja peale kulutama, mitte ajama taga mingit oma stiili sisekujunduses… täielikult naeruväärne! Edenegu oma karjääriredelil, tehku midagi suurt!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:18; 05.10 16:45; 05.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui olukord oleks vastupidine?

Nt elad mehe korteris, mida mees on oma maitse ja hoolega kujundanud ja siis sa soovid oma nurka miskit, mis mehele ei meeldi? Mõlemat pidi oleks nõme lugu. Tulevikku vaadates mõtleks sügavalt järele, kas tahaks iķka vaimselt vägivaldse mehega koos olla.

Mees oma maitse ja hoolega kujundanud..? Üldjuhul meestel väga hea meel, et naine tuleb ja kõik tema suvalise sodi ümber teeb, et kodu hubaseks ja soojaks muuta, kui ta vähegi mehelik mees on. Annab veel omalt poolt raha naisele ka, mida kulutada. (Kui see mees just ülimalt naiselik või homo pole…)

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:18; 05.10 16:45; 05.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka meestel (täiesti tavalistel) võib olla siiski kujunduse osa oma arvamus. Näit. meil oli eriarvamus lagede osas – mehe väljapakutu ei sobinud mulle üldse ning minu väljapakutu jälle talle. Lõpuks leidsime kompromissi ehk nüüd on selline lagi, millega mõlemad nõus on.

Olen nõus eelmise käoga – vaidlusi sisustusteemadel ja ka igasugu muudel teemadel võib olla igas suhtes ning need iseenesest ei näita, et suhe oleks kohutavalt probleemne. Enamus paare lahendavad need kuidagi ära, ilma et asi väga veriseks läheks.

Mis on aga see, mis naispoole mööda psühhiaatreid käima paneb (juba aastaid), jäi selgusetuks.
Kas see, et mees on kergesti ägestuv, nalja ei mõista – läheb väiksemagi eriarvamuse peale põlema, kukub süüdistama ja ähvardama? Kergesti ägestuva inimesega on küll, jah, raske koos elada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul meestel väga hea meel, et naine tuleb ja kõik tema suvalise sodi ümber teeb, et kodu hubaseks ja soojaks muuta, kui ta vähegi mehelik mees on.

Ära üldista oma ossikese alusel.
On mehi, kes disainivad oma kodu ise ja teavad täpselt, mis seal olema peab või ei pea.
Ja naise mingeid vuaalkardinaid või valget ja pisut kolletunud mikrokat lihtsalt ei aktsepteeri. (ok, neil on ka pisut teistsugused naised)

Aga teemaalgataja vist on juba aru saanud, mis selle “tahvliprobleemi” taga tegelikult on?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.10 07:16; 05.10 18:45; 06.10 08:01; 06.10 16:15; 06.10 18:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüli sisustuse pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.