Esileht Pereelu ja suhted Tülid mehega, mis väljuvad kontrolli alt

Näitan 11 postitust - vahemik 181 kuni 191 (kokku 191 )

Teema: Tülid mehega, mis väljuvad kontrolli alt

Postitas:
Kägu

Sa oled ise haige.

Ei, mina pole haige. Värske tutvuse alguses igavikuliselt koos olemist räägivad vaid vägivaldsed inimesed. Mine ravile.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled ise haige.

:O Sina oled küll tüüpiline näide suhtesõltlasest naisest. Õõvastav.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled ise haige.

Ei, mina pole haige. Värske tutvuse alguses igavikuliselt koos olemist räägivad vaid vägivaldsed inimesed. Mine ravile.

Sa rääkisid KOOSELU algusest, mitte tutvuse. Vot ma tõesti ei alusta kooselu iga suvalisega. Ja kui sa neil asjadel vahet ei tee, on sul tõesti midagi viga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa rääkisid KOOSELU algusest, mitte tutvuse. Vot ma tõesti ei alusta kooselu iga suvalisega. Ja kui sa neil asjadel vahet ei tee, on sul tõesti midagi viga.

Kooselu üldiselt alustataksegi, kui 6 kuud tuttavad. See ON värske tutvus. Ole inimesega paar aastat koos, siis hakkab alles selguma, kellega tegu.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Värske tutvuse alguses igavikuliselt koos olemist räägivad vaid vägivaldsed inimesed.

Eks ikka räägitakse igavesest koosolemiset arvates, et sai õige võetud ning teine ka tunneb nii.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kooselu üldiselt alustataksegi, kui 6 kuud tuttavad.

Vaata, vaata, milline huvitav põhjapanev fakt. Meie elav entsüklopeedia on taas klaviatuuri taha tulnud meid valgustama. Mis üldiselt. Allikas? Viide uuringule, palun.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kooselu üldiselt alustataksegi, kui 6 kuud tuttavad.

Vaata, vaata, milline huvitav põhjapanev fakt. Meie elav entsüklopeedia on taas klaviatuuri taha tulnud meid valgustama. Mis üldiselt. Allikas? Viide uuringule, palun.

Sinna ei käi koma vahele. Kui 6 kuud. Entsüklopeedia oskab kirjutada.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kooselu üldiselt alustataksegi, kui 6 kuud tuttavad. See ON värske tutvus. Ole inimesega paar aastat koos, siis hakkab alles selguma, kellega tegu.

Sa oled ise suhtesõltlane, kui kuue kuuga kokku kolid (ja arvad, et see on normaalne).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled ise suhtesõltlane, kui kuue kuuga kokku kolid (ja arvad, et see on normaalne).

Esimene vastaja koliks selle välismaa mehega kohe kokku, aga kahjuks pole võimalik. Sisetunne on see, mis ütleb, et teine on sulle õige. Mõne inimesega tunned kohe ennast hästi, teisega ei tunne ja mõnikord ongi petlik ja saad kõrvetada. Seda näitab aeg, mis suhted jäävad püsima. TA olukorras olles nendel samadel tingimustel oleks mina rahul eluga, oleneb taustast ja iseendast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parem on kahe elamispinna vahel töllerdada? Ööd veedetakse nagunii koos. Kui tunne on õige, võib kokku kolida ka nädala pärast. Lahku saab alati minna, pole mingi kunsttükk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parem on kahe elamispinna vahel töllerdada? Ööd veedetakse nagunii koos. Kui tunne on õige, võib kokku kolida ka nädala pärast. Lahku saab alati minna, pole mingi kunsttükk.

Kindlasti lihtsam mingis vanuses. Puhkad välja, sätid end valmis, veedad hästi aega ja lähed koju tagasi. Kui eesmärk pole lapsed ja ühine kodu ja ühised jõulud, tähtpäevad. Sobib neile, kellel lapsed olemas ja suuremad või ei soovigi lapsi.

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 181 kuni 191 (kokku 191 )

Esileht Pereelu ja suhted Tülid mehega, mis väljuvad kontrolli alt