Esileht Pereelu ja suhted Tulin nüüd ära, aga ei suuda edasi

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 210 )

Teema: Tulin nüüd ära, aga ei suuda edasi

Postitas:

Minul ema ka lahkus lastega kodust, päevaks-paariks, et siis jälle isa palumise peale tagasi minna. Nädal-paar saime ilusat rahulikku elu elada ja algas taas kõik otsast-joomine, füüsiline ja vaimne vägivald. Tänu ema valikutel kaotasin oma lapsepõlve. Emaga mul nüüd, 30-aastadena, suhted puuduvad, kuna mul on väga raske teda mõista. Eriti nüüd, kui mul omal lapsed.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Olen täpselt samas kohas tagasi.
Ja loengi, et meenutada. Täpselt sama asi kordus, ainult et ilma mingi kahetsuseta mehe poolt.
Ta ei tunne enam mingit süüd.

Nüüd juba ei tunne enam mingit süüd ega kahetsust. Varsti väljendab selgelt, et sina oledki kõiges süüdi, polegi väärt paremat kohtlemist, oled selle kõik ära teeninud, kuidas sinuga käitutakse. Mingit kahetsust ja vabandusi ei tule varsti enam üldse ega mingeid häid aegu.
Eks sa siis kannata seni kui luud puruks lüüakse või pea lõhki.

Sorry, ütlen ausalt, et enam kaasa ei tunne.
See on juba lollus naise poolt.

Juhin tähelepanu, et teema tehti 6 kuud (!!!) tagasi, naine istub edasi täpselt samas seisus. Ja veel hullem, esimeses postituses on selgelt kirjas, et ta on varasemalt mitmeid teemasid juba teinud siia.

Teemaalgataja postitused on kõik sellised emotsionaalsed enesehaletsuslikud halinad. Kammoon, mõtle oma lastele! Võta nüüd ükskord end kätte ja jäta see mees igaveseks. Kui sa päriselt tahaks, siis leiaksid lahenduse. Inimesed on isegi oma töökohas ja sõprade juures ööbinud, sest soov kaaslasest lahku minna on nii suur, aga mujal ööbida pole olnud. Ometi mindud päeva pealt.
Ilmselgelt ei taha teemaalgataja reaalselt mitte midagi teha. Kõik soovitused on nagu hane selga vesi. Ainus, mis ta tahab, on vahel ennast haletseda ja teistelt haletsust saada.

Olen teile kirjutanud. Saanud nõu. Minu teemade märksõnad on olnud- Vägivald, vaimne vägivald, alkohoolik, lapsed, beebi.

Kui see nüüd liba ei ole, siis peaks lastekaitse juba sekkuma.
Üks naine laseb end aastaid alandada, terroriseerida ja klobida, lisaks alkolembus.
Ja lapsed kõige selle keskel.
Teaks, kes see naine on, ma annaks lastekaitsele vihje.
Nagu siin Tõutäkuga juhtus.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 12:11; 23.08 12:24; 29.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna nüüd hoolt, et ta enam “tobeda juhuse tõttu” su uutele plaanidele ja ettevalmistustele jälile ei saaks. Sest seda tead ju isegi, et pead neid uuesti tegema hakkama. Õnneks seekord on see lihtsam, sest tead juba palju paremini, mida kõike on vaja.

Üksainuke väga tõsine soovitus sulle: ära mitte kunagi iitsatagi talle, et kavatsed minna, ja eriti mitte seda, et sa nüüd ja praegu tõesti lähed. Vägivaldsete suhete puhul esineb nähtus nimega lahkumisärevus, seda just vägivallatseja poolt, mille vallandab reaalse lahkumise moment ja mille käigus ka varem suhteliselt vähe füüsiliselt vägivaldne olnud inimene võib lahkuja tappa. Ära riski iial sellega, sest sinu lastel on ema vaja. Lahkumine tehakse vaikselt ja siis, kui vägivallatseja on kodust ära, mitte mingite dramaatiliste lausete saatel omavahel olles. Kindlasti võta endale ka juurde tunnistajaid-aitajaid, et kui ta sinu lahkumise ajal peaks kohale ilmuma (selle peale on neil hea nina) siis ei saaks ta sulle midagi teha. Palun võta seda hoiatust tõsiselt, väga palju naisi on niimoodi oma elu kaotanud.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.04 00:17; 19.04 00:33; 23.08 14:04; 13.09 23:09; 18.02 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…aga ei tohi. Ebaviisakas.
Nii et olen vait ja ei naera, pioneeri ausõna.

+5
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 17:12; 21.04 10:16; 18.05 06:15; 23.08 14:10; 20.02 10:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kurb lugu.
Inimene iseendaga tööd ei tee, siis ei juhtu pööret tema elus.
Jätkub vägivald.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Olen täpselt samas kohas tagasi.

Ja loengi, et meenutada. Täpselt sama asi kordus, ainult et ilma mingi kahetsuseta mehe poolt.

Ta ei tunne enam mingit süüd.

Nüüd juba ei tunne enam mingit süüd ega kahetsust. Varsti väljendab selgelt, et sina oledki kõiges süüdi, polegi väärt paremat kohtlemist, oled selle kõik ära teeninud, kuidas sinuga käitutakse. Mingit kahetsust ja vabandusi ei tule varsti enam üldse ega mingeid häid aegu.

Eks sa siis kannata seni kui luud puruks lüüakse või pea lõhki.

Sorry, ütlen ausalt, et enam kaasa ei tunne.

See on juba lollus naise poolt.

Juhin tähelepanu, et teema tehti 6 kuud (!!!) tagasi, naine istub edasi täpselt samas seisus. Ja veel hullem, esimeses postituses on selgelt kirjas, et ta on varasemalt mitmeid teemasid juba teinud siia.

Teemaalgataja postitused on kõik sellised emotsionaalsed enesehaletsuslikud halinad. Kammoon, mõtle oma lastele! Võta nüüd ükskord end kätte ja jäta see mees igaveseks. Kui sa päriselt tahaks, siis leiaksid lahenduse. Inimesed on isegi oma töökohas ja sõprade juures ööbinud, sest soov kaaslasest lahku minna on nii suur, aga mujal ööbida pole olnud. Ometi mindud päeva pealt.

Ilmselgelt ei taha teemaalgataja reaalselt mitte midagi teha. Kõik soovitused on nagu hane selga vesi. Ainus, mis ta tahab, on vahel ennast haletseda ja teistelt haletsust saada.

Olen teile kirjutanud. Saanud nõu. Minu teemade märksõnad on olnud- Vägivald, vaimne vägivald, alkohoolik, lapsed, beebi.

Kui see nüüd liba ei ole, siis peaks lastekaitse juba sekkuma.

Üks naine laseb end aastaid alandada, terroriseerida ja klobida, lisaks alkolembus.

Ja lapsed kõige selle keskel.

Teaks, kes see naine on, ma annaks lastekaitsele vihje.

Nagu siin Tõutäkuga juhtus.

Täiesti arusaadav Su frustratsioon minu pihta.
Tegelikult ma kirjutasin, et olen täpselt samas kohas, siis ma seda mõtlesingi- lahkusin kodust täpselt samamoodi nagu too kord kui kirjutasin. Seega ei, ma ei ole lastega koos vägivalla keskel. Ja jah, ma tean, et see oli 6 kuud tagasi. On tõesti emotsionaalne halin minu poolt, ma ise nõuandjana läheksin ka enda peale närvi, et miks ma midagi ei tee. Krt, ma ju üritan! Kõige tipuks ta ju vahepeal isegi naeruvääristab mu kujutlust, et ta on vägivaldne. Siis tekibki endal
kahtlus, et kas ta üldse on. Kui ei ole katkist luud ette näidata, siis kas ma üle ei dramatiseeri, kui terve meie elu peapeale keeran. Need on need kahtlused, mõistad!? Sellepärast ma neid teemasid olengi teinud, et paremini arusaada, kas need on ikka piisavad põhjused. Ja tean, et ON! Et ma ei halagi enam, ega küsi. Vaid tegin selle uue updeidi ka selle jaoks, et kui keegi teine on kunagi sama manipuleeritav nagu mina, siis ta saab lugeda, et see ei ole ûldse nii must ja valge.

+23
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 16:50; 18.04 19:37; 19.04 10:35; 20.04 19:14; 20.04 19:14; 21.04 00:35; 02.05 21:29; 03.05 01:13; 05.05 00:28; 18.05 00:52; 18.05 12:35; 23.05 22:13; 23.08 00:38; 23.08 00:53; 23.08 21:00; 23.08 21:07; 13.09 22:12; 18.02 16:37; 02.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A sa kirikusse oled plaaninud minna ? Keegi andis hea idee, kasuta siis seda.

Eee… Mida see aitab?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna nüüd hoolt, et ta enam “tobeda juhuse tõttu” su uutele plaanidele ja ettevalmistustele jälile ei saaks. Sest seda tead ju isegi, et pead neid uuesti tegema hakkama. Õnneks seekord on see lihtsam, sest tead juba palju paremini, mida kõike on vaja.

Üksainuke väga tõsine soovitus sulle: ära mitte kunagi iitsatagi talle, et kavatsed minna, ja eriti mitte seda, et sa nüüd ja praegu tõesti lähed. Vägivaldsete suhete puhul esineb nähtus nimega lahkumisärevus, seda just vägivallatseja poolt, mille vallandab reaalse lahkumise moment ja mille käigus ka varem suhteliselt vähe füüsiliselt vägivaldne olnud inimene võib lahkuja tappa. Ära riski iial sellega, sest sinu lastel on ema vaja. Lahkumine tehakse vaikselt ja siis, kui vägivallatseja on kodust ära, mitte mingite dramaatiliste lausete saatel omavahel olles. Kindlasti võta endale ka juurde tunnistajaid-aitajaid, et kui ta sinu lahkumise ajal peaks kohale ilmuma (selle peale on neil hea nina) siis ei saaks ta sulle midagi teha. Palun võta seda hoiatust tõsiselt, väga palju naisi on niimoodi oma elu kaotanud.

Ma kartsingi seda varem. Mitte nii hirmsana nagu Sina kirjeldasid, aga inetut minekut ja planeerisingi vaikset minekut.
Aga ma mõtlesin, et kui mulle nii tehtaks, mida mina siis tunneksin. Tulen koju ja maja on tühi, pole naist ega lapsi. See ju tapab inimese emotsionaalselt.

Aga tõsi, enam ma ei saa asju planeerida. Ma pean ainult tegutsema, sest eelmine kogemus näitas mulle juba, kuidas see võib untsu minna ning kuidas ma võin tagasi ringi sattuda.

Aitäh nõuande eest!

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 16:50; 18.04 19:37; 19.04 10:35; 20.04 19:14; 20.04 19:14; 21.04 00:35; 02.05 21:29; 03.05 01:13; 05.05 00:28; 18.05 00:52; 18.05 12:35; 23.05 22:13; 23.08 00:38; 23.08 00:53; 23.08 21:00; 23.08 21:07; 13.09 22:12; 18.02 16:37; 02.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna nüüd hoolt, et ta enam “tobeda juhuse tõttu” su uutele plaanidele ja ettevalmistustele jälile ei saaks. Sest seda tead ju isegi, et pead neid uuesti tegema hakkama. Õnneks seekord on see lihtsam, sest tead juba palju paremini, mida kõike on vaja.

Üksainuke väga tõsine soovitus sulle: ära mitte kunagi iitsatagi talle, et kavatsed minna, ja eriti mitte seda, et sa nüüd ja praegu tõesti lähed. Vägivaldsete suhete puhul esineb nähtus nimega lahkumisärevus, seda just vägivallatseja poolt, mille vallandab reaalse lahkumise moment ja mille käigus ka varem suhteliselt vähe füüsiliselt vägivaldne olnud inimene võib lahkuja tappa. Ära riski iial sellega, sest sinu lastel on ema vaja. Lahkumine tehakse vaikselt ja siis, kui vägivallatseja on kodust ära, mitte mingite dramaatiliste lausete saatel omavahel olles. Kindlasti võta endale ka juurde tunnistajaid-aitajaid, et kui ta sinu lahkumise ajal peaks kohale ilmuma (selle peale on neil hea nina) siis ei saaks ta sulle midagi teha. Palun võta seda hoiatust tõsiselt, väga palju naisi on niimoodi oma elu kaotanud.

Ma kartsingi seda varem. Mitte nii hirmsana nagu Sina kirjeldasid, aga inetut minekut ja planeerisingi vaikset minekut.

Aga ma mõtlesin, et kui mulle nii tehtaks, mida mina siis tunneksin. Tulen koju ja maja on tühi, pole naist ega lapsi. See ju tapab inimese emotsionaalselt.

Aga tõsi, enam ma ei saa asju planeerida. Ma pean ainult tegutsema, sest eelmine kogemus näitas mulle juba, kuidas see võib untsu minna ning kuidas ma võin tagasi ringi sattuda.

Aitäh nõuande eest!

Selleks ongi olemas naiste varjupaigad, turvakodud, et sa tagasi ei satuks vaid saaksid endale ja lastele jalad alla.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 21:53; 10.05 09:07; 23.08 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägivaldsest suhtest lahkumine ongi tihtipeale pikem protsess, sest vägivallatseja lohistab sind mööda ameerika mägesid – ükspäev on paradiis ja teine päev põrgu. Kui iga päev oleks põrgu, oleks palju lihtsam ära minna. Mind aitas omal ajal palju Lundy Bancrofti raamat “Miks ta seda teeb”, mul on sellest mitu lehekülge tähtsamaid punkte välja kirjutatud vägivaldse suhte kohta, nii et kui keegi tahab, võin saata. pop.corn@mail.ee

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 19:40; 19.04 00:44; 20.04 19:48; 21.04 05:40; 03.05 19:43; 23.08 23:36; 24.08 19:14; 24.08 19:18; 24.08 19:21; 31.03 00:09; 02.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägivaldsest suhtest lahkumine ongi tihtipeale pikem protsess, sest vägivallatseja lohistab sind mööda ameerika mägesid – ükspäev on paradiis ja teine päev põrgu. Kui iga päev oleks põrgu, oleks palju lihtsam ära minna. Mind aitas omal ajal palju Lundy Bancrofti raamat “Miks ta seda teeb”, mul on sellest mitu lehekülge tähtsamaid punkte välja kirjutatud vägivaldse suhte kohta, nii et kui keegi tahab, võin saata. pop.corn@mail.ee

Kas sa siia ei tahaks neid kopida? Ilmselt loeks paljud huviga.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jookse ometi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägivaldsest suhtest lahkumine ongi tihtipeale pikem protsess, sest vägivallatseja lohistab sind mööda ameerika mägesid – ükspäev on paradiis ja teine päev põrgu. Kui iga päev oleks põrgu, oleks palju lihtsam ära minna. Mind aitas omal ajal palju Lundy Bancrofti raamat “Miks ta seda teeb”, mul on sellest mitu lehekülge tähtsamaid punkte välja kirjutatud vägivaldse suhte kohta, nii et kui keegi tahab, võin saata. pop.corn@mail.ee

Kas sa siia ei tahaks neid kopida? Ilmselt loeks paljud huviga.

Ma võin proovida. Perekool ei lase pikemat teksti postitada, nii et seda peab mitmes osas tegema.

(panen mõned huvitavamad kohad, päris kõike ei hakka kopeerima)

See raamat on raamatukogudes saadaval ja iga lehekülg sellest on puhas kuld, kindlasti soovitan lugeda ka neil, kes ise vägivaldses suhtes olnud pole, aitab silmi avada selles osas, et “miks sa siis ära ei tule kui ta nii halb on?”

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 19:40; 19.04 00:44; 20.04 19:48; 21.04 05:40; 03.05 19:43; 23.08 23:36; 24.08 19:14; 24.08 19:18; 24.08 19:21; 31.03 00:09; 02.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägivaldne mees on paarisuhte alguses sageli ebatavaliselt osav väljendama oma hoolivuse suurust, ta võib panna teid tundma end sedavõrd erilise ja väljavalituna – justkui oleksite te ainus inimene, kes talle eales niivõrd palju korda võib minna.
Kuidas silmipimestav suhte algus vägivaldse mehega teid lõksu võib püüda:

– nagu iga armulõõmas inimene, jookseb naine algul ringi ja räägib oma sõpradele ja sugulastele, kui superlahe mees tal on. Olles mehe kord sedavõrd üles kiitnud, on naisel pärast väärkohtlemise algamist raske seda teistele tunnistada, seetõttu hoiab ta seda kaua aega saladuses.
– naisel on raske loobuda iseenda unistusest, sest ta uskus ju, et on leidnud imelise mehe.
– naine juurdleb tahes-tahtmata selle kallal, kas ta on äkki ise midagi valesti teinud või on ta mingi tõsine isiklik puudus, mis pani nende paradiisiaia maa peale kukkuma, seega üritab ta leida probleemile lahendust iseenda sees.

Vaadake ette mehega, kes ütleb, et teie olete hoopis teistsugune kui kõik teised naised, kellega ta on seni seotud olnud, et te olete esimene partner, kes teda hästi kohtleb või et tema eelmised partnerid pole suutnud teda mõista. Teil tekib kiusatus näha topelt vaeva tõestamaks, et teie ei ole niisugune nagu need eelmised naised ja juba oletegi ühte jalga pidi lõksus. Enam pole jäänud palju aega selleni, kui ta ütleb ka teile, et te olete „täpselt samasugune nagu kõik ülejäänudki“. Tema tajumissüsteem tingib selle, et ükski naine ei suuda olla tema jaoks hea naine, olles sama-aegselt tema partner.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 19:40; 19.04 00:44; 20.04 19:48; 21.04 05:40; 03.05 19:43; 23.08 23:36; 24.08 19:14; 24.08 19:18; 24.08 19:21; 31.03 00:09; 02.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu programmiga liitub mõni uus mees, siis ütleb ta sageli: „Ma olen siin sellepärast, et ma kaotan vahel enda üle kontrolli. Mul on vaja õppida end paremini kontrollima“. Selle peale korrigeerin ma teda alati: „Sinu probleem ei ole mitte selles, et sa kaotad enda üle kontrolli, vaid selles, et sa püüad saavutada kontrolli oma partneri üle. Selleks, et muutuda, ei ole sul vaja saavutada kontrolli enda üle, vaid loobuda partnerit kontrollimast“. Suur osa mehe vägivald-susest avaldub karistuste vormis, mis suunatakse teie vastu kättemaksuna selle eest, et te püüd-site mehe kontrollivale käitumisele vastu hakata.

Vägivaldne mees tahabki olla müsteerium. Selleks, et pääseda vasutusest oma käitumise eest ja vältida oma probleemile otsa vaatamist, peab ta veenma kõiki enda ümbruses viibijaid – ja ka iseennast – et tema käitumises pole mingit loogikat. Tal on vaja, et tema partner keskenduks kõigele muule, välja arvatud tema käitumise tõelistele põhjustele. Üks viise, kuidas vägivallatseja hoidub iseendaga vastandumast, on veenda teid selles, et teie olete tema käitumise põhjus või vähemalt lasub teil osa süüst.

Kui mõni mu klient väidab, et ta muutus vägivaldseks seetõttu, et kaotas täielikult enda üle kontrolli, siis küsin ma temalt, miks ta ei teinud midagi veel hullemat? Klient suudab alati öelda mingi põhjuse. Kui meest on tabanud ükskõik kas verbaalselt või füüsiliselt avalduv vägivalla-sööst, säilitab ta teadlikkuse terve rea küsimuste üle: „Kas ma teen midagi sellist, millest teised inimesed võivad teada saada, nii et see näitaks mind halvas valguses? Kas ma teen midagi sellist, mis ajab mind seadusega pahuksisse? Kas ma võin ise viga saada? Kas ma teen midagi sellist, mida ma ise pean liialt julmaks, jämedaks või vägivaldseks?“ Isegi füüsiliselt vägivaldsel mehel on olemas enesekontroll. Näiteks sel hetkel, kui politseiauto peatub maja ees, rahuneb ta tavaliselt otsekohe maha ja kui politseinikud ruumi astuvad, räägib ta nendega juba sõbralikul ja mõistval toonil.

Vägivaldsel mehel ei jää puudu oskusest lahendada konflikte mittevägivaldselt; tal jääb puudu tahtmisest seda teha.

Vägivallatsejad tulevad sageli lagedale absurdse väitega, nagu oleks neid selleks ajendanud südamepõhjast tulevad armastavad tunded. Mis aga võiks veel selgemalt tõestada, et mees oma partnerit ei armastanud? Kui mõni ema tapaks ära oma lapse, kas me aktsepteeriksime väidet, et ta tegi seda olles sedavõrd haaratud ülevoolavast hoolimisest? Mitte hetkekski. Tõeline armastus tähendab teise inimese respekteerimist inimolendina, talle parima rahtmist ning tema enesehinnangu ja sõltumatuse toetamist.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 19:40; 19.04 00:44; 20.04 19:48; 21.04 05:40; 03.05 19:43; 23.08 23:36; 24.08 19:14; 24.08 19:18; 24.08 19:21; 31.03 00:09; 02.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki postitusi ei jõudnud läbi lugeda ja vbl jäi midagi olulist lugemata, aga ma tõesti soovin sulle jõudu ja tugevat tahtejõudu ja et, hoiaksid oma lapsi sellise mehe eest. Nende tervis, heaolu, enesekindlus jne sõltub ju kõik sinust ja sellest missuguses keskkonnas nad üles on pidanud kasvama. Ei ole küll pidanud õnneks vägivaldse mehega kokku puutuma, aga seda julgen küll öelda, et laste nimel pingutaksin ja mehe meelituste orki ei langeks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– naisel on raske loobuda iseenda unistusest, sest ta uskus ju, et on leidnud imelise mehe.
– naine juurdleb tahes-tahtmata selle kallal, kas ta on äkki ise midagi valesti teinud või on ta mingi tõsine isiklik puudus, mis pani nende paradiisiaia maa peale kukkuma, seega üritab ta leida probleemile lahendust iseenda sees.

Just need on tavaliselt kõige suuremad põhjused, miks naine vägivaldsesse suhtesse jääb. See suur usk ja arusaam, et mees on ju “muidu hea mees”. Ja need ilusamad perioodid kinnitavad justkui seda uskumust.
Lisaks vägivalduri poolt pidev sisendamine, et naine on ise süüdi endale osaks saanud kohtlemises. Lõpuks naine kahtlebki, et kujutab mehe vägivaldsust ette ja on ise kõik oma olemuse ja käitumisega tinginud, ise süüdi.

Ja TA igast postitusest on näha, et just need väljatoodud põhjused on need, miks ta ikka seda mustrit jätkab.
Tuleb see koera saba nüüd ja lõplikult maha raiuda. Aitab jupitamisest. Sul ei õnnestu enam seda saba tagasi kasvatada.

Nagu siin kõik kasutajad juba selgeks on üritanud teha ning sa ka ise tugevalt kahtled, siis:

* EI, su mees ilmselt tegelikult ei ole ikkagi hea ja imeline mees
* EI, sa pole ise süüdi tema käitumises, vihapursetes ja vägivallas

*JAA, sa pead aktsepteerima ja nägema oma meest täpselt sellisena nagu ta on. Täpselt sellisena nagu ta end näitab, selline ta ka on. Sinu kujutlused ja fantaasiad ei loe. Tähtis on tegelikkus
*JAA, iga inimene, sh su mees vastutab ainult ise oma käitumise, sõnade ja reaktsioonide eest. Sina ei ole süüdi, kui need lähevad tal üle võlli ja ületavad üldtuntud normipiire!

ÄRA NÜÜD ENAM TAGASI MINE!
Meest ära jutule üldse võta, v.a rangelt jutt, mis on seotud ainult lastega.
Suhtle temaga ainult sõnumite, meili teel, konkreetselt, lühidalt ja ainult asjalikel, lastega seotud teemadel. Kõik teie suhtega seonduv jäägu ära.
Elu läheb edasi! Keskendu ainult oma lastele, seda enam et sul on alles väga väike laps. Sinu lapsed ei taha kasvada üles mürgises ja vägivaldses õhkkonnas. Sul on piisavalt väike laps, kes vajab 100% tähelepanu. Pööra see talle ja mees viska peast välja.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 12:11; 23.08 12:24; 29.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on juba 2 ja pool aastat sellest, kui ma põhjalikult peksa sain.
Ekskaaslane otsib mind endiselt erinevatest kohtadest üles. Viimane jutt oli see, et ma lõikasin ise oma kõrva lõhki ja saatsin ta vangi.

Hakka nüüd kähku astuma. Veel parem teise linna. Ja kohe.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 03:33; 20.04 19:37; 20.04 20:52; 03.05 02:48; 03.05 21:56; 29.08 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest soovitan pöörduda naiste tugikeskuse poole. Neilt saab nõu, psühholoogilist abi, vajadusel juristi abi, aitavad lahutuse jms. Keegi ei mõista sind seal hukka.
Kahju, et siin ei saa otse kirjutada sinule ????

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin paar korda siin palju soovitatud naiste tugikeskuse numbril, aga ma ei saanud sealt küll mingit tuge või asjalikku nõu. Keegi ei tahtnud mu lugu kuulata ega mulle toeks olla. Tohutult raske oli see vahepealne periood, kui siin viimati kirjutasin, et lastega ära olin, kuna nii palju minu jaoks võimatuid otsuseid oli vaja teha, siis muudkui keerutasin telefoni käes ja olin kõik abi nõus vastu võtma, kui ainult oleks leidnud seda kuskilt. Lõpuks leidsin ikka iseendast selle abi ja tugevuse, just nimelt laste pärast ja tegin ise päevapealt need otsused. Kuigi kartsin meeletult, siis läksin tagasi, kui ta oli tööl, pakkisin esmased asjad ja kolisin lastega koos välja. Võtsingi esimese ettejuhtuva normaalse korteri, mis oli vaba ja mida sobivas hinnas pakuti ja kolisin kohe sisse ning nüüd me siin siis elame. Mis edasi saab, ma ei tea, aga tagasi ma ei lähe. Õnneks üürikorter on juba piisavalt siduv, et takistada mind tagasi minemast. Ja katsun iga päev meenutada endale seda tumedat poolt.
Pikaajalist plaani ei oska veel teha, lasen asjadel veel loksuda ja vaadata, mis mu ümber juhtub sellega seoses, siis on näha, kuidas edasi.
Kindel on see, et ma tunnen, et olen üksi oma lastega õnnelik. Päriselt õnnelik ja kõik on minu enda poolt ette teada ja aimatav ja ei ole mingit terroriseerimist ega tujutsemist mehe poolt, ôhtuti oleme koos lastega ja lähen koos nendega vara magama ja tunnen ennast hästi, vahepeal nutan jälle peatäie, aga siis rühin edasi.
Ma nii loodan, et see on nüüd minu ja laste nn õnnelik lõpp, et me ei satu tagasi sinna ringi…

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 16:50; 18.04 19:37; 19.04 10:35; 20.04 19:14; 20.04 19:14; 21.04 00:35; 02.05 21:29; 03.05 01:13; 05.05 00:28; 18.05 00:52; 18.05 12:35; 23.05 22:13; 23.08 00:38; 23.08 00:53; 23.08 21:00; 23.08 21:07; 13.09 22:12; 18.02 16:37; 02.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgeltnägijad ja ennustajad siin! Laske teisel elada nii nagu ta paremaks peab

Aga siis ärgu halagu siin ja nutgu, et mees peksab:) All chill sel juhul.

Nutgu?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.04 00:17; 19.04 00:33; 23.08 14:04; 13.09 23:09; 18.02 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin paar korda siin palju soovitatud naiste tugikeskuse numbril, aga ma ei saanud sealt küll mingit tuge või asjalikku nõu. Keegi ei tahtnud mu lugu kuulata ega mulle toeks olla.

Huvitav värk? Ma arvasin nendest vastupidi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 19:33; 14.09 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, praegu loen ja meenutan. Küll oli helge aeg kui lastega omaette elasime. Kauaks seda ei olnud, varsti meelitati mind tagasi koju- ta oli kõik teinud, et muutuda. Ilus mull kestis täpselt senikaua, kuni olin tagasi kolinud. Siis oli ainult pahameel minu vastu, et olin lahkunud. Kätt ka küll ei tõstnud mu vastu. Ja varsti oli ka lubadused unustatud.
Mis on murekoht, et ma ei lahku uuesti? Nüüd on küll häbi lähedaste ees. Ja laste solgutamise tõttu olen mina juba ammu paha, emotsionaalselt olen täielik vare juba. Kogun jõudu. Ei ole nagu põhjust enam varjupaigaga ka ühendust võtta, sest ta ju ei tee mulle liiga, see on nii varjatult manipuleeriv, et mina olen ise selle kõik nagu välja mõelnud ja teda valesti mõistnud.

Ei ole ta ideaalne mees 🙁 Aga kellele ma enam kurdan? Naljanumber olen

+6
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 16:50; 18.04 19:37; 19.04 10:35; 20.04 19:14; 20.04 19:14; 21.04 00:35; 02.05 21:29; 03.05 01:13; 05.05 00:28; 18.05 00:52; 18.05 12:35; 23.05 22:13; 23.08 00:38; 23.08 00:53; 23.08 21:00; 23.08 21:07; 13.09 22:12; 18.02 16:37; 02.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on murekoht, et ma ei lahku uuesti? Nüüd on küll häbi lähedaste ees.

Aga kellele ma enam kurdan? Naljanumber olen

See on nüüd küll väga äraspidi mõtlemine. “Häbi” ja “naljanumber” võiks äärmisel juhul öelda, kui sa jääksidki oma olukorda sitsima. Aga kui sa nüüd ennast jälle kord kokku võtad ja uuesti lahkud, siis vastupidi, tõstab see kõigi lugupidamist sinu vastu: näed, tal oli raske, tegi vigu, kukkus ja tõusis, aga lõpuks õppis oma eelnevast kogemusest ja tegi asja ikkagi ära! Tubli!

Oled justnimelt väga tubli kui uuesti lähed. Niisugused mõtted, nagu sa praegu räägid, on pigem mingisugune tagurpidine eneseveenmine, miks sa ikkagi sellesse suhtesse jääma peaksid. Aja ennast püsti ja mine leia jälle see helge aeg üles, see on ikka seal olemas ja ootab sind koos lastega.

Varjupaigaga võiksid ikkagi ühendust võtta, paluda neilt moraalset abi uuesti minekuks. Kas sa tõesti arvad et sa oled esimene, kes talumatusse suhtesse on korra või korduvaltki tagasi läinud? Aga ikkagi pead uuesti minema, täpselt nagu ennegi, kuid seekord targemana, et enam tagasi ei läheks.

Mine ikka. Otsi ainult abi, kuidas pärast mitte tagasi minna. Aga kui sa praegu ei lähe, siis ei saagi ju midagi sinu elus paremaks muutuda.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.04 00:17; 19.04 00:33; 23.08 14:04; 13.09 23:09; 18.02 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises olukorras ei saa enda ja kogu elu- ja olukorra paranemist mõõta päevade ja kuudega. Jah, praegu, täna, on häbi, jah, on keeruline – aga vastu saad Sa rahulikud aastad. Sa ei saa neid kohe, ei täna, paari kuuga ega ilmselt ka mitte aastaga.

Olen ise olnud see lahkunud ja tagasiläinud naine. Jah, loomulikult muutusin ma mõne inimese silmis naeruväärseks, isekaeiteamistahabnaiseks. Oli neid, kes tunnustasid. Pere jääb! Ma läksin uuesti ära kolme aasta pärast. Sellest, et tagasitulek oli viga, sain ma aru kümne päeva möödudes.

Kõik see kõlab kohutavalt dramaatiliselt. Tegelikult on vaja kainet mõistust, kalkuleerimist, matemaatikat, külma närvi. Jah, tahaks nutta, kurta, põgeneda. Pole mõtet unistada – aidata ennast ja oma lapsi saad  kõige õigemini Sina ja ainult Sina.

Mina olen jõudud nüüd – pärast viit aastat teistkordset lahkumist faasi, kus jah, on võimalik oma kolme lapse isaga suhelda nagu inimene inimesega, tema vägivaldsuse ja vihapursetega tegelevad nüüd teised, meil ei ole enam ohvri ja vägivallatseja rolli, distants ja  reglementatsioon on paljutki muutnud. Mis ma tahan öelda – lastele pead sa muidugi olema suuteline tagama moraalse ja füüsilise heaolu – laste rõõm aitab ka Sind ennast. Olles ahistavas kooselus muutub paraku laste rõõm kuidagi teisejärguliseks. Aga Sa näed õige pea, kuidas laste rõõm aitab Sind ennast.

Ilmselt sai pikk ja imelik jutt – lihtsalt see “tagasimineku” teema puudutas mind.

Ja kuigi uue mehe leidmine pole antud olukorras prioriteet, mkm, siis usu, peale paari-kolme aastat, kuigi see tundub üüüüüüüratu aeg, on täiesti võiumalik olla koos inimesega, kes armastab, väärtustab, hindab, hoiab, austab. Lihtsalt on vaja AEGA. Ja SINU TAHET.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ju ütlesin Sulle, et nii läheb. miks inimesed ometi ei kuula 🙁

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 22:12; 19.04 11:09; 20.04 23:16; 23.04 08:21; 08.05 22:49; 18.02 20:23;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Keskmiselt üritatakse vägivaldsest suhtest 6 korda lahkuda enne lõplikku lahkumist. Olgu see siis jalad ees või omal jalal. Sinu otsus tagasi minna oli igati ootuspärane, kuid ära arva, et sa seepärast pead elu lõpuni tema juurde jääma.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kuule, vastupidi, varjupaikades nad ainult selliseid olukordi näevadki, kus tullakse ja minnakse mitu korda tagasi. Vägivaldsest suhtest välja saamine käibki nii. Keegi ei pea sind naljanumbriks.</p>
Ma ei tea, kas siin keegi juba kirjutas sulle seda, aga muideks, vägivaldurid on oma ohvritest sõltuvuses. Neil peab olema keegi, keda terroriseerida ja suurim hirm on, et äkki ohver laseb jalga ja polegi enam kedagi oma kontrolli all hoida. Sellepärast ei tasu järgmine kord uskuda, et mees teeb midagi, et muutuda. Tegelikult teeb ta lihtsalt tsirkust, et sind tagasi meelitada, sest tal on vaja sama moodi edasi elada nagu varem. Nägid selle nüüd ära, järgmisel korral juba tead.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 17:17; 19.02 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, praegu loen ja meenutan. Küll oli helge aeg kui lastega omaette elasime. Kauaks seda ei olnud, varsti meelitati mind tagasi koju- ta oli kõik teinud, et muutuda. Ilus mull kestis täpselt senikaua, kuni olin tagasi kolinud. Siis oli ainult pahameel minu vastu, et olin lahkunud. Kätt ka küll ei tõstnud mu vastu. Ja varsti oli ka lubadused unustatud.

Mis on murekoht, et ma ei lahku uuesti? Nüüd on küll häbi lähedaste ees. Ja laste solgutamise tõttu olen mina juba ammu paha, emotsionaalselt olen täielik vare juba. Kogun jõudu. Ei ole nagu põhjust enam varjupaigaga ka ühendust võtta, sest ta ju ei tee mulle liiga, see on nii varjatult manipuleeriv, et mina olen ise selle kõik nagu välja mõelnud ja teda valesti mõistnud.

Ei ole ta ideaalne mees ???? Aga kellele ma enam kurdan? Naljanumber olen

Oledki vare. Sa ei saagi olla praegu midagi muud, kui vare. Varjupaigad-psühholoogid-nõuandjad asetavad vaikimisi su õlgadele tegelikult tohutu koorma eeldades, et sa pead suutma lahkuda. Sa pead suutma, sa pead olema nii stabiilne, tugev ja “korras”, et lahkuda. Ja siis sul ongi häbi, et sa oled vare. Depressioonis, omadega läbi. Ei suuda vastata abistajate ootustele. Just see tunne võtab viimase jõu ja soovi abi otsida ning surub maadligi.   ???????? (kogemata vajutasin emotikonidele ega saa neid kustutada).

 

Sul on õigus mitte suuta. Sul on õigus olla vare. Hoia eemale abistajatest (ka spetsialistidest), kes sulle seda piinlikkustunnet salamisi süstivad. Nii leiad oma jõu.

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 210 )


Esileht Pereelu ja suhted Tulin nüüd ära, aga ei suuda edasi