Esileht Tööelu, raha ja seadused. tuludek ja kohtutäitur

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: tuludek ja kohtutäitur

Postitas:

kas ma siis kuidagi seda raha kätte ei saa kui kohtutäitur on peal. tuludekis kirjas et KT tahab raha – kas annab miskit teha üldse või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa sa kätte midagi ennem kui alles suvel! Ja kui asjad korras pole siis läheb raha KT-le

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 23:53; 14.02 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa saa raha kätte kuidagi. Saad alles suvel ja kui selleks ajaks pole oma probleeme kohtutäituriga lahendanud läheb raha võlanõudjale kus on selle raha õige koht!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 23:53; 14.02 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka tulumaksutagastus on sissetulek, seega selle arestimisel peab arvestama seaduses kirjas olevaga. Liidad ja lahutad ning teed kohtutäiturile avalduse, kui selleks põhjust on.

http://www.kpkoda.ee/content/avaliku-poole-lingid/t%C3%B6%C3%B6tasu-arestimise-skeem on arvutamisel abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks miinimum on kuus juba kätte saadud, näiteks palgast, siis teist miinimumi ei anna sulle enam keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas ma siis kuidagi seda raha kätte ei saa kui kohtutäitur on peal. tuludekis kirjas et KT tahab raha – kas annab miskit teha üldse või ei?[/tsitaat]Miks sa seda raha tahad kätte saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle skeemi abil saan ma aru, et KT ei saa arestida,kui hetkel sissetulekuid pole ja ülalpeetavaid 2. Summa 272, mis tulukaga tagasi saada. Kui tagastus on kuu ainuke sissetulek, kas siis kehtib see elatusmiinimum ka tulumaksu tagastusele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle skeemi abil saan ma aru, et KT ei saa arestida,kui hetkel sissetulekuid pole ja ülalpeetavaid 2. Summa 272, mis tulukaga tagasi saada. Kui tagastus on kuu ainuke sissetulek, kas siis kehtib see elatusmiinimum ka tulumaksu tagastusele? [/tsitaat]
Tulutagastus ei ole sissetulek ja KT võib arestida kogu võla ulatuses. See on aastaid nii olnud ja igatpidi nii maksuameti kui ka riigiga selgeks vaieldud. Midagi pole teha, pead oma võlga lihtsalt maksma, nii kahju, kui see ka on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mis imeasi see tulumaksu tagastus siis veel on ning miks sellel teemal riigi ja maksuametiga vaidlema peaks ?

Sellise loogika järgi saaks tulumaksutagastust saav töötu või madalapalgaline töötaja ikkagi toimetulekutoetust, kuna tegu pole sissetulekuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. tuludek ja kohtutäitur

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.