Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Tuludekl.

Postitas:

saab täita, tehtud 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tehtud, tegin mehe oma ka ära. Mina saan raha tagasi, mees ei saa. Ta ütleb etma tegin midagi valesti, et peaks kodulaenu pealt ju ikka saama. Ma nagu mäletan et mingi aegoli uudis, et varsti ei saa selle pealt. On see nüüd siis nii?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 18:55; 14.02 19:08; 14.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisestas ise oma intressid ikka? Saab kuni 300.- pealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 18:57; 14.02 19:16; 14.02 20:44; 14.02 21:29; 15.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seal deklaratsioonis lõi ette kõik andmed (aastatulu ja sotsiaalmaks vist oli) ja siis näitas alla ära kas saab/ei saa raha tagasi. Ütlesin talle et saad 0€tagasi, kinnitasin ära ja kõik. Pärast hakkas ütlema et ma tegin midagi valesti, et ta ei saa ju 0€tagasi, eelmine aasta sai kodulaenu pealt tagasi.
Ma ei tea mis värk on, küsib miks ma tagasi sain. Minul oli tehtud tulumaksumiinimumi avaldus 500€ peale, ta ise ei mäleta kas tegi või ei (tal palk kõvasti suurem ka kui mul).

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 18:55; 14.02 19:08; 14.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ise (või sina) enne deklari esitamist pidid tegema pangas linnukese, et intressid deklarile ilmuksid! Ega nad sinna ise ei lähe ju. Nii et tegid valesti jah.
Ja kõik andmed on näha, kes kui palju maksuvaba kasutanud, tulu saanud jms. Kuhu nii kiire oli et isegi vaadata polnud aega, mida üldse esitad?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 18:57; 14.02 19:16; 14.02 20:44; 14.02 21:29; 15.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb ja teeb uuesti. Ise tuleb ikka enne pangast eluasemelaenu intressid deklarile saata, siis saab neilt tagasi ka.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 19:19; 15.02 10:37; 15.02 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma juba neljandat korda viimase poole tunni jooksul proovin pangast laenuintresse deklaratsioonile edastada. pangast tuleb teade, et andmed edastatud, aga deklaratsioonile pole siiski veel jõudnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi, pangast kiri, et saadetud, deklaril pole. Ehk jõuvad siis homme, igal juhul deklarit ei kinnitanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete saatnud, siis minge deklaratsiooni, laenude juures on mingi nupp MTA andmed (täpset nime ei mäleta) – vajutage seda, siis tekivad intressid ka deklaratsioonile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 19:59; 14.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ütleb andmed puuduvad. Ilmselt siis pean ise kõik täitma? Mul ei anna ikka rahu kui loll ma suudan olla.. 🙁

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 18:55; 14.02 19:08; 14.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühisdeklarit vist ei saa sel aastal teha…?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te rabelete selle deklari täitmisega nii hirmasti??

Kõikidel perekoolikatel pidi ju nii ropp suur palk olema, ikka nii 2000 neto, et sealt te küll midagi tagasi ei saa. Tundub siiski, et palk ei ole nii vinge kui siia kirjutatakse….?

Mina maksan, nagu ikka, sel aastal juurde.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühisdeklarit vist ei saa sel aastal teha…?

Nii nagu vanasti, ei saa. Aga mehele saab kasutamata maksusoodustusi üle anda, lapsed enda deklarilt kustutada jne.
Loe täpsemalt:
https://www.emta.ee/et/eraklient/tulu-deklareerimine/2018-aasta-tuludeklaratsiooni-esitamine

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 18:57; 14.02 19:16; 14.02 20:44; 14.02 21:29; 15.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pääse ülekoormuse tõttu sisse, E-riik uuu…

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun see teema õigesse alafoorumisse kanda!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 20:53; 14.02 21:30; 14.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te rabelete selle deklari täitmisega nii hirmasti??

Kõikidel perekoolikatel pidi ju nii ropp suur palk olema, ikka nii 2000 neto, et sealt te küll midagi tagasi ei saa. Tundub siiski, et palk ei ole nii vinge kui siia kirjutatakse….?

Mina maksan, nagu ikka, sel aastal juurde.

Laste pealt saab juba päris hea summa tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastepealt saab tagasi ?
Minul endal näitab, et tagasi saada pole midagi ehk 0. Kandsin siis oma kasutamata asjad abikaasale ning temal kui vaatan arvestusi siis lastepealt näitab 0.00€
Kas nii peabki olema ? Lastepealt peaks midagi ikka saama vist ? Lapsi 2. Üks ka lasteaia laps. Lasteaia pealt ei saa vist midagi tagasi ?
Juve segane värk.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:07; 14.02 21:45; 14.02 21:46; 14.02 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju abikaasa tulumaksu maksnud on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 19:59; 14.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastepealt saab tagasi ?

Minul endal näitab, et tagasi saada pole midagi ehk 0. Kandsin siis oma kasutamata asjad abikaasale ning temal kui vaatan arvestusi siis lastepealt näitab 0.00€

Kas nii peabki olema ? Lastepealt peaks midagi ikka saama vist ? Lapsi 2. Üks ka lasteaia laps. Lasteaia pealt ei saa vist midagi tagasi ?

Juve segane värk.

Kas lastepea on analoogne sõnaga linnapea või mida see võiks tähendada?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastepealt saab tagasi ?

Minul endal näitab, et tagasi saada pole midagi ehk 0. Kandsin siis oma kasutamata asjad abikaasale ning temal kui vaatan arvestusi siis lastepealt näitab 0.00€

Kas nii peabki olema ? Lastepealt peaks midagi ikka saama vist ? Lapsi 2. Üks ka lasteaia laps. Lasteaia pealt ei saa vist midagi tagasi ?

Juve segane värk.

Kas lapsed oma deklarist enne kustutasid? Lasteaia eest saab tagasi küll – kui lasteaed on need MAle deklareerinud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 18:57; 14.02 19:16; 14.02 20:44; 14.02 21:29; 15.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastepealt saab tagasi ?

Minul endal näitab, et tagasi saada pole midagi ehk 0. Kandsin siis oma kasutamata asjad abikaasale ning temal kui vaatan arvestusi siis lastepealt näitab 0.00€

Kas nii peabki olema ? Lastepealt peaks midagi ikka saama vist ? Lapsi 2. Üks ka lasteaia laps. Lasteaia pealt ei saa vist midagi tagasi ?

Juve segane värk.

Kas lastepea on analoogne sõnaga linnapea või mida see võiks tähendada?

On, on! See on nagu õepere ja loomupoolest.
(Emakeelepäev on 14.märtsil!)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 20:53; 14.02 21:30; 14.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pääse ülekoormuse tõttu sisse, E-riik uuu…

Mul oli sama tekst algul. Kui 5 minutit hiljem proovisin, sain ilusti sisse ja deklari tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastepealt saab tagasi ?

Minul endal näitab, et tagasi saada pole midagi ehk 0. Kandsin siis oma kasutamata asjad abikaasale ning temal kui vaatan arvestusi siis lastepealt näitab 0.00€

Kas nii peabki olema ? Lastepealt peaks midagi ikka saama vist ? Lapsi 2. Üks ka lasteaia laps. Lasteaia pealt ei saa vist midagi tagasi ?

Juve segane värk.

Tulumaksu saad tagasi saada ainult siis, kui sa oled seda maksnud, täpsemalt üle maksnud. Kas sa ise üldse tööl käisid? Palk laekub arvele või ümbrikusse? Ametliku palga korral – kui suur see on ja kui palju sa tulumaksuvabastust igakuiselt kasutasid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ütleb andmed puuduvad. Ilmselt siis pean ise kõik täitma? Mul ei anna ikka rahu kui loll ma suudan olla.. ????

Kes/mis sulle ütleb?
Ega jah, viimane lause on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, kõik, kes te kurdate, et tagasi saada on 0, küsige endalt üks küsimus:

-kas te eelmisel aastal üldse tulumaksu maksite? kui ei maksnud, pole ka midagi tagasi saada.
-tagastus ei saa olla suurem, kui makstud tulumaks.
-lasteaiatasudelt jm koolituskuludelt saab tulumaksu tagasi ainult siis, kui tulumaksu on ka makstud. Ja koolitaja on need teie deklaratsioonile kandnud.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 21:45; 14.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ei olegi midagi tagasi saada. Juhul kui siis ainult lapse lasteaia pealt.
Vaatasin, et mehel ei näitagi lapsi deklaril. Kui võtan endal täiendava maksuvabastuse laste osas lahti siis kas pean nad sealt kustutama ja siis ilmuvad nad mehele ?
Vabandan kui tunduvad imelikud küsimused. Oleme abielus alles üle poole aasta natuke ning teeme esimest korda sellist nö ülekandmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:07; 14.02 21:45; 14.02 21:46; 14.02 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on maksnud tulumaksu. Kuid ka temal ei näita, et ta saaks lapse lasteaialt tagasi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:07; 14.02 21:45; 14.02 21:46; 14.02 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on maksnud tulumaksu. Kuid ka temal ei näita, et ta saaks lapse lasteaialt tagasi.

Ja kas lasteaed on kandnud makstud lasteaiatasu mehe deklarisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 21:45; 14.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehtud, 2 lapse pealt saan tagasi lasteaedade ja trennide pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen kohe ausalt, et ma ei saa modagi aru. Kas selleks et lapsed mehe deklarisse kanda pean nad endalt kustutama ? Kui ma panen, et kannan enda kasutamata maksuvabastuse mehele siis seda tal näitab kohas kus on ala andmete ülekandmine vms. Aga kohas kus on laste pealt täiendav maksuvaba tulu on endiselt 0.00€ sama ka koolituskulude kohal.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:07; 14.02 21:45; 14.02 21:46; 14.02 22:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.