Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludekl. kiusab tulude osas.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tuludekl. kiusab tulude osas.

Postitas:
Kägu

Mul kästakse kontrollida üle tulud ja tulumaks-märge viimasel lehel beezikastiga ristküllikus on see tekst. Kas see näitab, et on viga kusagil, või on see soovituslik?
Peaks ütlema, et pagan, ma ei oska kontrollida.
Mul on töötatud 3 esimest kuud, siis sünnituspuhkus, siis vanemahüvitis.
Ma ei oska selles orienteeruda, kust mida mis makse maha läheb ja kas summad on õiged, selleks on ju ometi hunnik raamatupidajaid tööl, et asjad õiged saaks.
Kuidas selle jamaga käituma pean?

Endal on ka piinlik küsida…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tuludekl. kiusab tulude osas.

Et ei oska keegi hea nõuandega aidata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on lihtsalt hoiatus või tähelepanu juhtimise koht. Kui on kollane kast, siis võid ära kinnitada, kui punane,siis on midagi valesti. nii mulle hommikul mta -st öeldi. Kinnitatud deklaratsioonil seda kasti enam ei näita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh!
Ma ise ei saanud MTA-d kätte, nii pikad järjekorrad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa ise midagi ei jaga, kinnita siis ära, milles probleem. Igaks juhuks nad peavad sellise kirja ju sinna panema. Mitte sellepärast, et nende programm midagi valesti arvestaks, vaid algandmed võivad olla valed. Näiteks pole lasteaed koolituskulusid maksuametile deklareerinud vms, siis on sul võimalus parandada ja deklaratsiooni kontrollitakse veelkord. Üldiselt on see üsna vähe tõenäoline, et seal midagi valesti on, seega kinnita ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

probleem oli just tuludes. Minul need töölt, pension, haigusrahad, vanemahüvitis, dekreedirahad. Ma tõesti ei tea, kuidas mis maksud kusagilt just lähevad ja mis järjekorras… Praegu kinnitasin igatahes ära ja tehku raamatupidajad ise oma õppinud erialast tööd ja mina teen oma erialast tööd. Ise oman jah ülevaadet vaid kui palju maksti mulle kontole ja kui palju maksan laenu ja trenne aga mitte kuhu mis maksud lähevad. No igatahes võib teema lugeda lõpetanuks. Tänud abistajatele!

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludekl. kiusab tulude osas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.