Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 414 )

Teema: Tuludeklaratsioon 2020

Postitas:
Kägu

mul oli hommikul vara juba otsus tehtud.kanti ettemaksukontole.ja siis 0 ettemaksukontol…uimased .😂😊

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esitasin 15.02 hommikul ja otsust pole 🙁 abikaasa esitas 15.02 õhtul, täna otsus tehtud ja saab esmaspäeval oma paarsaada eurot, mina aga pean ootama oma nelja numbriga tagastust :/

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Esitasin 15.02 hommikul ja otsust pole 🙁 abikaasa esitas 15.02 õhtul, täna otsus tehtud ja saab esmaspäeval oma paarsaada eurot, mina aga pean ootama oma nelja numbriga tagastust :/

</p>
Ma esitasin 14.02 aga muutsin 15.02 õhtul. Siiani ootel ja tegemist suurema summaga. Enne kolmapäeva vist ei looda midagi saada.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Ma esitasin 14.02 aga muutsin 15.02 õhtul. Siiani ootel ja tegemist suurema summaga. Enne kolmapäeva vist ei looda midagi saada.

Mina tegin 14.02 ja sain tagasi eile. 1400€

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma tegin vist 22.02. Mul on tagasi saada 150 eurot, aga millal ma saan vahet pole, sest see väike raha mind rikkamaks ei tee. Pangaarvel on kaugelt üle 10 000 euro ja seepärast see mind ei huvita.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, perekool on edukaid ja kõrgepalgalisi kägusid täis, aga ometi igal aastal tuludeklaratsiooni teema maalib hoopis teistsuguse pildi.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, perekool on edukaid ja kõrgepalgalisi kägusid täis, aga ometi igal aastal tuludeklaratsiooni teema maalib hoopis teistsuguse pildi.

Ma arvestasin sellega, et vahetan selle raha eest kõik integreeritavad masinad välja ja seetõttu ei pea ma oma kogumisfondi kallale minema, seega tõesti ootan, sest elevus uute masinate vastu on suur. Nõme tõesti, et uute masinate saamine liigub nädala-paar edasi 😀

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olengi teinud oma elus mitmeid mitte rahatarku otsuseid. Praegu on see säästmine ja investeerimine nii aktuaalne, aga kui mina nii-öelda täiskasvanuks sain, siis enamik elaski palgapäevast palgapäevani. Kõik mis jäi üle, kuskile oli ikka “vaja” paigutada. Palk on mul hea, aga ise olen rahaasjus ikka täiesti loll 🤦

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimase postitusega nõus. Selleks, et olla finantstark, on esmalt finantsharidust vaja. Nüüd vaikselt hakkab see massidesse jõudma, kuid meie ühiskonnas on see ikka väga pikalt valitute privileeg olnud. Peale sotsiaalse tausta mängivad siin ka rolli isikuomadused. Kui hästi osatakse kohest rahuldust pikemaajalise tasu vastu välja vahetada jne. Ja seegi jälle kasvatuse küsimus paljuski.

Seda küll liialdatult, aga kedagi parastada, et tal kuu lõpus raha pole, on sama hea kui alavääristada aafrika last, kes pole lugema õppinud. No pole meile siin elus võrdseid kaarte kätte jagatud ning ümberõppimine ei käi ka just nipsust.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minumeelest on tore see, kuidas inimesed, kellel on ‘suva’ sellest ‘väiksest’ rahast ja kellel on kümned tuhanded kontol, käivad siin lugemas-kommenteerimas, kui suva neil on😂

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minumeelest on tore see, kuidas inimesed, kellel on ‘suva’ sellest ‘väiksest’ rahast ja kellel on kümned tuhanded kontol, käivad siin lugemas-kommenteerimas, kui suva neil on😂

Just just ja siis ei palk on mul väga hea 😃 küll on tore, et perekoolis nii heal järjel käod istuvad 😃

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi eelmiste aastate põhjal kogemust kaua siis tagastusega umbes läheb kui deklar kontrolli läheb? Mõni nädal kauem? Päev? Kuu? Oktoobriks? 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas täna ka mõni otsus on tehtud või peab nädalalõppu ootama, et midagi toimuks?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin 14.02 õhtu poole ja raha tuli täna varahommikul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegin ka 14ndal aga ikka suht õhtul.. 22-23 vahel. Otsus tehti reedel ja täna laekus raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tagastuskontrollis mu mehel, see võtab ikka aega ma arvan, ükski aasta ei ole sellist asja olnud, alati kiiresti kätte saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi eelmiste aastate põhjal kogemust kaua siis tagastusega umbes läheb kui deklar kontrolli läheb? Mõni nädal kauem? Päev? Kuu? Oktoobriks? 😀

Minul kulus paar päeva. Aga no ma ei teinud ka kohe deklareerimise alguses, kui koormus suur, tegin alles aprillis (eelmisel kevadel pikendati deklareerimise perioodi).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas täna ka mõni otsus on tehtud või peab nädalalõppu ootama, et midagi toimuks?

Tegime 15.02 lõunapaiku. Lisaks pidime esitama tõendi, et makse on makstud Soome maksuametile. Olime valmis, et läheb kauem, aga otsus oli täna tehtud. Lisaks oli hommikul raha ettemaksukontol, mis aga 10 ajal oli juba läinud. Ilmselt täna-homme toimub siis laekumine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Emta lehel näen, et nõuete ja kohustuste saldo real on -414,-, mis oli ka real tagastatav tulumaks. Kas see tähendab, et ikkagi saan tulumaksu tagasi või miinusmärk summa ees ja kohustuse nimetus tähendab, et see läheb hoopis maksuametile? Kuskil seal oli ka mingi kuupäev, 01.10.2021

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust näha, et otsus on tehtud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mul näitab, et “ootab otsust” kas siis on kontrolli läinud v mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mul näitab, et “ootab otsust” kas siis on kontrolli läinud v mitte?

Ootab otsust tähendab, et ootab otsust. Seda kas on kontrolli läinud või mitte seda ei näegi – järgmine teade on selle kohta, et otsus tehtud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust näha, et otsus on tehtud?

Teed lahti koha kus on tuludeklaratsioons, seal kõige alumine rida otsused – selle peab + märgiga nö. lahti tegema siis näha otsuse rida .

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi, kes muutis RSP hüvitise tõttu deklaratsiooni, on deklaratsioon kontrolli ka juba läbinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Infoks, kui kellegile abiks – ühisdeklar tehtud 15.02 õhtul, täna hommikuks otsus ja raha ettemaksukontolt maas. Arvele veel pole jõudnud aga see juhtub päeva jooksul.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tehtud deklar 15.02 pealelõunat. Tänasega otsus tehtud ja raha ettemaksukontolt maha läinud. Arvel veel ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meile laekus täna. Esitasime 18. veebruaril.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tehtud 15.02, siiani ootab otsust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi, kes muutis RSP hüvitise tõttu deklaratsiooni, on deklaratsioon kontrolli ka juba läbinud?

Minul, tegin deklari 15.02 koos MTA teenindajaga tel teel. Mu kõne suunati mingile ametnikule. Ta aitas mul arvutada ja õiged numbrid õigetele ridadele kirjutada. Deklar läbis kontrolli ja raha laekus eile hommikul.
Õnneks sattusin väga toreda ja meeldiva ametniku juurde.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei liigu miskit. Tegime 15.02 ja ei ole otsust ega midagi. Ei mul ega abikaasal.

+1
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 414 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2020