Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 294 )

Teema: Tuludeklaratsioon 2021

Postitas:
Kägu

coopil ka siis pankadevahelised maksed pühade ajal liiguvad

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas õhtul võib veel laekuda? Ettrmaksukonto 0

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mäleta kas eelnevatel aastatel on õhtul peale 18.00 raha laekunud v. Peale lõunat juba ettemaksukonto 0

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt et täna enam miskit laekub. Kannatage nüüd reedeni ära😁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

EMTA kodulehe järgi algab tagastamine 25.
“25. veeb­ruar – algab tulumaksu tagastamine e-MTAs deklaratsiooni esitanud klientidele” (viide: https://www.emta.ee/eraklient/maksud-ja-tasumine/tulu-deklareerimine/2021-tulu-deklareerimine)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

EMTA kodulehe järgi algab tagastamine 25.

“25. veeb­ruar – algab tulumaksu tagastamine e-MTAs deklaratsiooni esitanud klientidele” (viide: https://www.emta.ee/eraklient/maksud-ja-tasumine/tulu-deklareerimine/2021-tulu-deklareerimine)

Nooo deklareerimine pidi ju algama 15.02 aga ikkagi sai 11ndal ära teha…

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu, paljudel on viimase sendini kõik raha kulutatud, et muudkui kontoseisu refreshite? Lastega inimesed võiksid ikka natukenegi säästa tarbimise hulluse kõrvalt.

+10
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Uskumatu, paljudel on viimase sendini kõik raha kulutatud, et muudkui kontoseisu refreshite? Lastega inimesed võiksid ikka natukenegi säästa tarbimise hulluse kõrvalt.

Iga viies eestlane elab suhtelises vaesuses. Katsu siis niimoodi säästa.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka huvi pärast emta lehele ja mul ka otsus tehtud. Ettemaksukonto oli 0, loodan reedesele laekumisele, siis saame minna voodit ja diivanit ostma.

3 lapsega saab ikka korralikult tagasi. Me igal aastal kasutame selle raha kodu heaks ära.

Sama. Meil ka 3 last. Ja alati läheb see raha laste ja kodu jaoks. Seekord 8 uut söögitooli, 10rummi puid, vanemale lapsele uus jalgratas, väiksed tahtsid spaasse minna(lähme kaheks päevaks Saaremaale) ja sooviti ka Ahhaasse.

Reedel laekub 🙂

Miks peab koik sisse tuleva raha kohe ära kulutama, tehke mulle see selgeks.

Selle võiks tsitaadina postitada ka yhele teisele vastajale, kes tormab kohe uut voodit ja diivanit ostma.

Minul ei sõltu väljaminekud kyll kuidagi sissetulekute ajast.

Ja enamasti on nii, et asju on tegelikult niigi üleliia, miks neid juurde osta.

Tuludeklari olen aastakumneid esitanud a la 31.03, kuna varem pole viitsimist ja aega ja siis 31.03 on sundseis ja pean ära tegema. Aga klõbistada juba 11.02 klaviatuuri ja 23.02 närvitseda, kas ikka saab juba täna v ei? Kas teil siis tõesti muidu raha polekski, kui deklariga tulumaksu ei tagastataks, et laps spaasse viia või riiul osta?

0
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka huvi pärast emta lehele ja mul ka otsus tehtud. Ettemaksukonto oli 0, loodan reedesele laekumisele, siis saame minna voodit ja diivanit ostma.

3 lapsega saab ikka korralikult tagasi. Me igal aastal kasutame selle raha kodu heaks ära.

Sama. Meil ka 3 last. Ja alati läheb see raha laste ja kodu jaoks. Seekord 8 uut söögitooli, 10rummi puid, vanemale lapsele uus jalgratas, väiksed tahtsid spaasse minna(lähme kaheks päevaks Saaremaale) ja sooviti ka Ahhaasse.

Reedel laekub 🙂

Selle võiks tsitaadina postitada ka yhele teisele vastajale, kes tormab kohe uut voodit ja diivanit ostma.

Tuludeklari olen aastakumneid esitanud a la 31.03, kuna varem pole viitsimist ja aega ja siis 31.03 on sundseis ja pean ära tegema. Aga klõbistada juba 11.02 klaviatuuri ja 23.02 närvitseda, kas ikka saab juba täna v ei? Kas teil siis tõesti muidu raha polekski, kui deklariga tulumaksu ei tagastataks, et laps spaasse viia või riiul osta?

Mina olen see, kes ostab diivani ja voodi. Mul on olemas ka säästud selleks, et neid häda korral kasutada. Kas midagi läheb katki, tervisemure või milleks iganes. Tuludeklari raha võtangi kui 13.palka, mille eest ostan jooksvalt vajaliku. Ma tegelikult ei tea enne esitamist, mis summas tagasi saan. Ei taha ka igat teenitud senti säästa, sest närutamine pole mingi elu.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reedel laekub 🙂

Me need toolide ja spaa ostjad.
Meil samuti tehnikate jms ostuks eraldi kontod, samuti on säästu konto selleks,kui mees peaks töö kaotama nt aastaks, siis seni saame oma arvetega hakkama. Me võtame samuti seda kui tavalist töölt saadud preemiat ja kasutame selle pere/kodu tarbeks. Uued söögitoolid lähevad lihtsalt 1100€, seega ostamegi korraga ära mis vaja. Ehk, et miks ma peaks selle raha nt hoiusele panema, et siis selle eest 2-3 kuu pärast toolid ja puud osta? Neid asju läheb meil vaja just praegu, seega ostamegi praegu. Eraldi läheb iga kuu siis kahele kontole nö säästi raha, ühele siis nö ala kui kodus mingi tehnika alt veab või kiire remont vaja teha, teine siis ongi väga mustadeks päevadeks säästukonto, mida me võtaks tõesti siis välja, ala kui mees jääks läbi ime töötuks,või arveid maksta ei jõua.

Sinu arvates peaks ma selle tuluka raha jaoks kolmanda konto ka tegema? Et seda pm ei raiskaks? Miks? 😃

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi siin arvab, et raha läheb seistes paremaks. Kui praegu saate oma toolid 1100.- eest, siis tulebki osta, mitte oodata. Varsti maksaksid juba 1500.- 🙂

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reedel laekub 🙂

Oh mis pardifilee “ma varem ei viitsi kui 30.03”. Sa arvad, et oled siis teistest kuidagi parem, et aprillis asud raha kulutama?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh mis pardifilee “ma varem ei viitsi kui 30.03”. Sa arvad, et oled siis teistest kuidagi parem, et aprillis asud raha kulutama?

Sel aastal ta satub sundseisu 2. mai õhtul, siis alles kukub tähtaeg. Sest sinnani pole seda 10 minutit aega.  Aastaid on MA leht umbes olnud nii esimestel kui viimastel päevadel. Eelmisel aastalgi kurdeti 31. märtsil, et oi-appi, ei saa sisse, mis nüüd saab? Sest paljud ei teadnud, et tähtaega pikendati kuu võrra.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reedel laekub 🙂

1. Miks peab koik sisse tuleva raha kohe ära kulutama, tehke mulle see selgeks.

31.03 sundseis? Mitte ükski tõeliselt heal järjel olev inimene, ei suhtu oma rahasse nii.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil samuti tehnikate jms ostuks eraldi kontod, samuti on säästu konto selleks,kui mees peaks töö kaotama nt aastaks, siis seni saame oma arvetega hakkama. Me võtame samuti seda kui tavalist töölt saadud preemiat ja kasutame selle pere/kodu tarbeks. Uued söögitoolid lähevad lihtsalt 1100€, seega ostamegi korraga ära mis vaja. Ehk, et miks ma peaks selle raha nt hoiusele panema, et siis selle eest 2-3 kuu pärast toolid ja puud osta? Neid asju läheb meil vaja just praegu, seega ostamegi praegu. Eraldi läheb iga kuu siis kahele kontole nö säästi raha, ühele siis nö ala kui kodus mingi tehnika alt veab või kiire remont vaja teha, teine siis ongi väga mustadeks päevadeks säästukonto, mida me võtaks tõesti siis välja, ala kui mees jääks läbi ime töötuks,või arveid maksta ei jõua.

Tundub, et teie pere põhisissetulek tuleb mehelt, nii et ehk targutaksid siin vähem.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reedel laekub 🙂

1. Miks peab koik sisse tuleva raha kohe ära kulutama, tehke mulle see selgeks. Selle võiks tsitaadina postitada ka yhele teisele vastajale, kes tormab kohe uut voodit ja diivanit ostma.

31.03 sundseis? Mitte ükski tõeliselt heal järjel olev inimene, ei suhtu oma rahasse nii.

Okei, tähtaega on pikendatud.

Aga muidu sundseis jah, sest deklaratsiooni olen kohustatud esitama, juba investeeringute tõttu.

Ega ma paha pärast uurinud, et miks päeva pealt vaja saadav raha ära kulutada. Lihtsalt ise ei oska ette kujutada, et see 1000+ eurot laekumine võib olla miski, mida nii pingsalt ootama peab. Ja ausalt öeldes ei suuda ka välja mõelda, mida ma selle eest ostma pean tormama. Mis vahet seal on, tuleb see laekumine 23.02 või 23.04, tuleb ju niikuinii.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ausalt öeldes ei suuda ka välja mõelda, mida ma selle eest ostma pean tormama. Mis vahet seal on, tuleb see laekumine 23.02 või 23.04, tuleb ju niikuinii.

No sina ei suuda, kui sul polegi midagi vaja. Kui aga pere nt sisustab oma uut kodu ja neil pole kas korralikku voodit või laua taga toole, siis on ju arusaadav, et tahaks neid võimalikult kiiresti ja enne, kui need arvatavasti kallimaks lähevad. Hea voodi on suur asi ja kestab aastakümneid. Ei näe selles midagi imelikku. Oma kodu sisustamine on vägagi ok. Ka laste heaks.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heh! Deklari esitamine esimeste seas on nagu rahvasport 🙂 Mulle meeldib. Ja raha meeldib ka- nii tore, et üks kord aastas ühe päevaga tuleb tonn juurde.

/jaa, jaa.. tean tean, intressita laen riigile….

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raha arvel 👌

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raha arvel👏

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis pank teil on? Mul SEBs pole veel

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka arvel – Swed.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

25.02 seisuga otsus tehtud mul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Swed

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

raha arvel, seb

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jep, mul ka tuli nüüd SEBsse üle

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis kuupäeval deklari esitasid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegin deklari 11ndal aga paar pâeva hiljem lollipeaga muutsin seda. Nuud siiani otsus ootel

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegin deklari 11ndal aga paar pâeva hiljem lollipeaga muutsin seda. Nuud siiani otsus ootel

Ma ka tegin 11, aga muutsin 13ndal ja ka ootel

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 294 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2021