Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 343 )

Teema: Tuludeklaratsioon 2021

Postitas:
Kägu

Raha arvel, swed. Tegin 11.nda õhtu poole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tänase kuupäevaga otsuse deklaratsioon on tehtud umbes öösel kell 2. Ehk siis 12.02.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul seb-s arvel, tegin 11.02 21 paiku

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kellel täna raha tuli. Mis kuupäeval tuli otsus?

Mul näitab, et otsus kinnitatud 25.02 ehk täna kas siis lootust täna saada või pigem esmaspäeval?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsus tehtud 23 hommikul, täna laekus

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul tuli raha, esitasin 11.02 õhtul 22 ajal, otsus tuli kolmapäeval.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile kellel täna raha tuli. Mis kuupäeval tuli otsus?

Mul näitab, et otsus kinnitatud 25.02 ehk täna kas siis lootust täna saada või pigem esmaspäeval?

Pigem esmaspäeval.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Mul selline küsimus, et kahed erinevad aktsiad tavakontole ostetud ja dividende ka saanud.
  2. Siis olen teinud ka veel investeerimiskonto ja kasvukonto.
  3. Küsimus aga selles, kuidas ma deklareerin tavakontol olevad aktsiad? Seda ma ei soovi investeerimiskontona kirja panna, sest teen sealt ju igapäeva tehinguid.
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte enne esmaspäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange ikka oma pärisnimed ka juurde, kes võistleb esimesena raha arvele saamises. Muidu me ju ei teagi, kes on võidumees.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Mul selline küsimus, et kahed erinevad aktsiad tavakontole ostetud ja dividende ka saanud.
  2. Siis olen teinud ka veel investeerimiskonto ja kasvukonto.
  3. Küsimus aga selles, kuidas ma deklareerin tavakontol olevad aktsiad? Seda ma ei soovi investeerimiskontona kirja panna, sest teen sealt ju igapäeva tehinguid.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#deklareerimine-tavasysteemis

Siin on hea seletus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange ikka oma pärisnimed ka juurde, kes võistleb esimesena raha arvele saamises. Muidu me ju ei teagi, kes on võidumees.

Mine juba ravile ükskord kui teiste õnn nii kadedaks muudab

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange ikka oma pärisnimed ka juurde, kes võistleb esimesena raha arvele saamises. Muidu me ju ei teagi, kes on võidumees.

Mine juba ravile ükskord kui teiste õnn nii kadedaks muudab

😀

Kas see on tõesti mingi õnn, et saad makstud tulu võimalikult kiiresti tagasi?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan tagasi 1400 eurot ja minul sellega kiiret pole, kuna kõik on kavas kanda otse kolmandasse sambasse.

Aga tõesti, ju on peredes olud nii kehvad, et see raha on määramatu tähtsusega. Keegi siin kirjutas, et iga viies elab absoluutses vaesuses. Jah, tunnen ka peresid, kel olud kehvemapoolsed, aitan ise kaht peret juba 10 aastat ja päris põhjalikult kursis vähemalt ühe Tallinna linnaosa madala sissetulekuga peredega. Kahjuks on nii, et hinnanguliselt 85% neist omab peres vähemalt üht uuemat iPhone`i, suured laiekraani telerid on igas toas ning firmariided ainus valik, sageli äritsetakse annetatud riietega jne. Pered, kelle mina olin valinud aidata, on vähesed, kes eristuvad. Neil on palju lapsi ning ongi keeruline, aga nende fookus ei ole tarbimisel, vaid laste koolitamisel, tagamaks neile parim haridus ja parimad võimalused kui vanematel. a.

Mina väidan, aga see on ainult minu arvamus, et paljud vaesed vajavad hoopis finantskoolitust, kuidas oma elu majandada. Ning tarbimishulluse radikaalset vähendamist.

Loomulikult on erandeid, aga neid üleliia palju ei koht

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal aastal sama jutt Maksu ja Tolliametil..kandeid tehakse suvalises järjekorras. Aga saavad lubatud kuupäeval ikka need, kes tegid mitu päeva varem ( seekord vist laisa 11. kuupäevast juba sai teha?) Ma tegin sel aastal 15. ja mul otsus alles “ootel”.

Tavaliselt olen teinud 14. õhtul ja loomulikult olen raha saanud ka esimeste seas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal aastal sama jutt Maksu ja Tolliametil..kandeid tehakse suvalises järjekorras. Aga saavad lubatud kuupäeval ikka need, kes tegid mitu päeva varem ( seekord vist laisa 11. kuupäevast juba sai teha?) Ma tegin sel aastal 15. ja mul otsus alles “ootel”.

Tavaliselt olen teinud 14. õhtul ja loomulikult olen raha saanud ka esimeste seas.

No siis sul läheb veel kaua, sest mina tehin 12. veebruari õhtul ja ka otsus ootel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin 12.02 hommikul ja eilsega otsus tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka tegin 11, aga muutsin 13ndal ja ka ootel

Mul samuti 11. kuupäeval tehtud ja 13.ndal muudetud deklaratsioon veel otsuse ootel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin 12.02 ja koheselt oli automaatne otsus, mis aga siiani on “ootel”. Veider.

Varasesmatel aastatel on tagasimakse väga kiiresti tehtud. Milles asi olla võiks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Mul selline küsimus, et kahed erinevad aktsiad tavakontole ostetud ja dividende ka saanud.
  2. Siis olen teinud ka veel investeerimiskonto ja kasvukonto.
  3. Küsimus aga selles, kuidas ma deklareerin tavakontol olevad aktsiad? Seda ma ei soovi investeerimiskontona kirja panna, sest teen sealt ju igapäeva tehinguid.

tavakontole ostetud aktsiaid pead deklareerima alles siis, kui sa nad kunagi maha müüd.

eesti dividendid lähevad deklarile automaatselt.

internetipangas tuleb enne deklareerima asumist teha investeerimiskonto aruanne ja see siis nupuvajutusega maksuametisse saata.

investeerimiskontole tulnud dividendid märgid investeerimiskonto aruandes ära kui sissemakse investeerimiskontole.

kui tegid investeerimiskonto alles 2021, pead selle konto numbri deklaris fikseerima (esmakordsel deklareerimisel) edaspidi läheb automaatselt..

välismaalt saadud dividendid on vaja käsitsi deklarisse sisse kirjutada. alajaotus”välismaalt saadud tulumaksustatav, aga eestis tulumaksuvaba tulu” vis oli punkt 8.8 kui õigesti mäletan.

kasvuhoiuse deklareerimine sõltub sellest, kas on see investeerimiskontona loodud või tavakontona.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha arvel(luminor)- deklari tegin 12.02 hommikul, otsus tuli 25.02,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha pole, oh, pole isegi deklarit teinud veel.

Ikka elus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi täna ka otsus tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi täna ka otsus tehtud?

Täna tehtud otsus. Deklari tegin 12.02.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin deklari 12.02. Täna 28.02. otsus tehtud ja raha ettemaksukontolt ka kadunud. Arvele veel laekunud pole, mul SEB.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas täna ka kellelgi otsus tehtud ja sellisel juhul, mis kpv  deklaratsioon oli täidetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas täna ka kellelgi otsus tehtud ja sellisel juhul, mis kpv deklaratsioon oli täidetud?

Minul. Esitasin 13.02 hommikul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin 13 tuluka ja pole veel otsust. Tigedaks ajab et venib see aasta nii.

Jah see on mu ainus raha ja ainus sissetulek. Jäin töötuks ja elasin säästudest, mis nüüdseks otsakorral.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Deklaratsioon esitatud 13.02 õhtul. Täna lõunast oli otsus tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka täna otsus. Esitasin 12.02.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 343 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2021