Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 661 kuni 690 (kokku 699 )

Teema: Tuludeklaratsioon 2022

Postitas:
Kägu

Ma tegin umbes 17 või 18.02 ja ei ole midagi veel laekunud. Summa oli natuke alla 100 euro. Tuleb millal tuleb, vahet väga ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

13.02 esitasin ja täna varahommikul tuli üle raha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas kellegil siin on kunagi  järelkontrollis olnud ja pidanud hiljem juurde maksma või üldse ei saa midagi? On siin mingeid kindlaid põhjuseid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On siin mingeid kindlaid põhjuseid?

Ilmselt Eesti maksuseadusandlus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi üldse päeva peale ka otsuseid saab või tehaksegi vaid ports varahommikuti?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi üldse päeva peale ka otsuseid saab või tehaksegi vaid ports varahommikuti?

Keset päeva ei muutu midagi. Päeva jooksul kül tehakse otsuseid, aga reaalsuses see kajastub ööse 00:00 kui päev vahetub, automaatselr arvutis.

Üks päev otsus, teine päev raha( kui see on tööpäev).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi üldse päeva peale ka otsuseid saab või tehaksegi vaid ports varahommikuti?

Niu-niu, ikka raha kätte saamata!

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas kellegil siin on kunagi järelkontrollis olnud ja pidanud hiljem juurde maksma või üldse ei saa midagi? On siin mingeid kindlaid põhjuseid?

Kohtutäiturid, riigivõlad jne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas kellegil siin on kunagi järelkontrollis olnud ja pidanud hiljem juurde maksma või üldse ei saa midagi? On siin mingeid kindlaid põhjuseid?

Kohtutäiturid, riigivõlad jne.

Miks seda vastust miinustada? Loomulikult lähevad trahvid, võlad jne tagastatavast rahast maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab – kui ma panen linnukese tuludeklarisse, et tuleviku kohustused (maamaks) sealt maha läheks, kas siis ma ei pea seda eraldi maksma? Sry ma blond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab – kui ma panen linnukese tuludeklarisse, et tuleviku kohustused (maamaks) sealt maha läheks, kas siis ma ei pea seda eraldi maksma? Sry ma blond.

Loomulikult ei pea eraldi maksma. Selleks see linnuke ju ongi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud 😀 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud ???? ????

Ei, nüüd võetakse sõna lihtsalt peretoetuste teemas. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud ???? ????

Ei, nüüd võetakse sõna lihtsalt peretoetuste teemas. ????

😀 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud ???? ????

Eip, minul 1500 tulemata, aga eks siis tuleb, millal tuleb.
Tõsi, enamasti on küll palju kiiremini tegutsetud, aga ametlikult riigil selleks aega ju veel mitu-mitu kuud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka tulemata, ei paku enam elevust ka 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud ???? ????

Eip, minul 1500 tulemata, aga eks siis tuleb, millal tuleb.

Tõsi, enamasti on küll palju kiiremini tegutsetud, aga ametlikult riigil selleks aega ju veel mitu-mitu kuud.

brrr.. tundub mida suurem summa seda kauem ootad 😀 ei tea, ei pea statistikat… aga tuttavad, kes on 200-150 saanud juba… ma ka ootan oma 800

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul otsus tegemata, aga kui võtan lahti nõuded ja selle detailvaate nõude tagastuse summas, siis seal on küll kirjas, et tagastuskontrollis summa – kas see kõigil ja ootabki süsteemi automaatkontrolli/otsust või on lisakontrolli suunatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul otsus tegemata, aga kui võtan lahti nõuded ja selle detailvaate nõude tagastuse summas, siis seal on küll kirjas, et tagastuskontrollis summa – kas see kõigil ja ootabki süsteemi automaatkontrolli/otsust või on lisakontrolli suunatud?

Teie deklaratsioon on valitud kontrollimiseks ja vajadusel võtame Teiega ühendust.  On minul kirjas + saatus : ootel. Kohtutäitureid asju mul ei ole. Võlgu ei ole. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul otsus tegemata, aga kui võtan lahti nõuded ja selle detailvaate nõude tagastuse summas, siis seal on küll kirjas, et tagastuskontrollis summa – kas see kõigil ja ootabki süsteemi automaatkontrolli/otsust või on lisakontrolli suunatud?

Teie deklaratsioon on valitud kontrollimiseks ja vajadusel võtame Teiega ühendust. On minul kirjas + saatus : ootel. Kohtutäitureid asju mul ei ole. Võlgu ei ole.

Okei, siis see ilmselt ikka lihtsalt, et ootab automaatotsust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas kellegil siin on kunagi järelkontrollis olnud ja pidanud hiljem juurde maksma või üldse ei saa midagi? On siin mingeid kindlaid põhjuseid?

Kohtutäiturid, riigivõlad jne.

Miks seda vastust miinustada? Loomulikult lähevad trahvid, võlad jne tagastatavast rahast maha.

Kohtutäiturite nõuded on ikka nõuete all.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud ???? ????

Eip, minul 1500 tulemata, aga eks siis tuleb, millal tuleb.

Tõsi, enamasti on küll palju kiiremini tegutsetud, aga ametlikult riigil selleks aega ju veel mitu-mitu kuud.

brrr.. tundub mida suurem summa seda kauem ootad ???? ei tea, ei pea statistikat… aga tuttavad, kes on 200-150 saanud juba… ma ka ootan oma 800

Minu 800 saabus 01.03.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub juba vähe vaiksem – miljonid kõigil käes vist. Süda rahul peeneks ära tõmmatud ???? ????

Eip, minul 1500 tulemata, aga eks siis tuleb, millal tuleb.

Tõsi, enamasti on küll palju kiiremini tegutsetud, aga ametlikult riigil selleks aega ju veel mitu-mitu kuud.

brrr.. tundub mida suurem summa seda kauem ootad ???? ei tea, ei pea statistikat… aga tuttavad, kes on 200-150 saanud juba… ma ka ootan oma 800

Minu 800 saabus 01.03.

Ja minu 1300€ 02.03

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegite ka nii?

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/120155102/anna-mulle-oma-lapse-isikukood-maksan-100-eurot-ehk-kuidas-uksikuid-lapsi-tuludeklaratsiooni-lisades-pettuse-teel-rikastutakse

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegite ka nii?

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/120155102/anna-mulle-oma-lapse-isikukood-maksan-100-eurot-ehk-kuidas-uksikuid-lapsi-tuludeklaratsiooni-lisades-pettuse-teel-rikastutakse

Jah, ikka! Kõikide sõbrannade 10 last panin kirja ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegite ka nii?

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/120155102/anna-mulle-oma-lapse-isikukood-maksan-100-eurot-ehk-kuidas-uksikuid-lapsi-tuludeklaratsiooni-lisades-pettuse-teel-rikastutakse

Jah, ikka! Kõikide sõbrannade 10 last panin kirja ????

Peab ikka viitsimist olema ???? ja siis mina aus inimene mõtlen miks mu tuludek nii kaua ootel on. Sellepärast neid susserdajaid  kontrollitakse  raudselt ????????

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma seda artiklit lugesin jah, suu ammuli ja mõtlesin “Nii ka saab või?” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka viitsimist olema ???? ja siis mina aus inimene mõtlen miks mu tuludek nii kaua ootel on. Sellepärast neid susserdajaid  kontrollitakse  raudselt ????????

Mul on viimased 5 aastat see pull läbi läinud, ei tea kedagi, kes ei lisaks võõraid lapsi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka viitsimist olema ???? ja siis mina aus inimene mõtlen miks mu tuludek nii kaua ootel on. Sellepärast neid susserdajaid kontrollitakse raudselt ????????

Mul on viimased 5 aastat see pull läbi läinud, ei tea kedagi, kes ei lisaks võõraid lapsi.

Kui kõik keda tead, kes lisavad võõraid lapsi siis kohe tekib huvi, et kelle lapsi nad sinna lisavad 😀 . Seega ometi peate ju teadma neid, kes ei lisa, kelle lapsi sinna lisada?! Sama laps ei saa ju mitmes olla.

 

Aga jah, ausad inimesed isegi ei tule selle peale.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kõik keda tead, kes lisavad võõraid lapsi siis kohe tekib huvi, et kelle lapsi nad sinna lisavad ???? . Seega ometi peate ju teadma neid, kes ei lisa, kelle lapsi sinna lisada?! Sama laps ei saa ju mitmes olla.   Aga jah, ausad inimesed isegi ei tule selle peale.

Ohjah, see oli iroonia sellele lihtsakesele, kes tõemeeli uskus kellegi 10 lapse lisamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 661 kuni 690 (kokku 699 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsioon 2022