Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsiooni otsuse ootel

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Tuludeklaratsiooni otsuse ootel

Postitas:

Tere.

Tänavu aasta tegin tuludeklaratsiooni ja saatsin ära 14 veebruaril esimese kolme tunni jooksul alates sellest kui see avati. Aga tänasel 29 veebruaril käisin vaatamas, et kus maal see siis on. Leidsin, et otsus ei ole veel tehtud.

Mul on selline küsimus, et millest sõltub tuludeklaratsiooni otsuse tegemine? Kas see kontrolli tulemus ehk otsus sõltub enammakstud tulumaksu summa suurusest või duludeklari esitamise järjekorrast?

Minul on tagasi saada 1569.60€.

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline küsimus, et millest sõltub tuludeklaratsiooni otsuse tegemine? Kas see kontrolli tulemus ehk otsus sõltub enammakstud tulumaksu summa suurusest või duludeklari esitamise järjekorrast?

Ei olene mitte kummastki, vaid kontrolli nõudvatest asjaoludest.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Ehk siis uurivad üle 2 nädala kas palgalt on korralikult makse tasutud?

Tundub selline jaburalt pikk ooteaeg.

+1
-17
Please wait...
Postitas:

Aga miks sa arvad, et ainult sinu oma on ootel? Ma julgen arvata, et paljudel on veel. Kiiret ju pole kui väljamaksed algavad alles alates 05.03. Selle teema peale vaatasin ka enda oma ja on samuti ootel.

+6
0
Please wait...
Postitas:

Ma nagu ka mõtlen et tuleb kuna tuleb…Ega tulemata ei jää…Inimesed nagu haiged peast selle tuluka teemal ,et selle jaoks vaja eraldi teema teha…siis lüüakse jälle ruttu laiaks ja jälle häda ja ving et raha pole.

+8
-1
Please wait...
Postitas:

Pigem on see raha taga. Raha kantakse tagasi jupiti ja seni kuni deklari raha ei ole nö kande järjekorras, siis ei ole deklar ka süsteemi poolt kinnitatud. Sest kinnituse korral tuleb kohe ka raha kanda. Nii paljude inimestele rahade kandmine on suur protsess.

0
-2
Please wait...
Postitas:

Sa elad ainukesena Eestis? Mitusadatuhat deklaratsiooni on vaja käsitsi üle vaadata.

+2
-1
Please wait...
Postitas:

Eks neil jah palju seda kontrollimist

Paljud müüvad netis ja ei deklareeri ja samuti nende üürimistega.

0
0
Please wait...
Postitas:

ega ametnikud ei kiirusta….

0
-2
Please wait...
Postitas:

Mis teil nagu viga on? Või ametnikud peaksid kohe seesama sekund tuludeklaratsiooni läbi vaatama ja otsuse tegema? Küll see otsus tuleb, siis kui ta tuleb.

+7
-1
Please wait...
Postitas:

Maksuametil polegi aega, sest kontrolivad väga firmasid, et teha ettekirjutusi kui midagi valesti. Sealt tuleb ju raha.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Täna 11, ikka otsust ei ole. Ometi täiesti tavaline deklaratsioon ei ole mingeid kahtlaseid asju. Mees sai oma 20 euri esimesel päeval.

0
-5
Please wait...
Postitas:

Kui inimene peab osa saadud tulust tagasi maksma aga ei tee seda, mis siis saab?

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui inimene peab osa saadud tulust tagasi maksma aga ei tee seda, mis siis saab?

Siis maksab intresse 21,9% aastas.

+2
0
Please wait...
Postitas:

“Osa saadud tulust tagasi maksma” ehk on tekkinud maksukohustus. Õige vastus on see, et kui ignoreerid tähtaega ja ignoreerid ka maksuvõla teavitusi, siis suunatakse see sundtäitmisele.

“Maksu- ja Tolliameti tegevused maksuvõla sissenõudmisel: pangakontode arestimine, varale keelumärke seadmine, väärtpaberite või väärtpaberikonto blokeerimine, rahaliste õiguste arestimine, täitemenetluse jätkamine kohtutäituri kaudu, sissenõudmine rahvusvahelise ametiabi korras.” Riik saab oma raha varem või hiljem kätte, varem on lihtsalt maksjale odavam.

+5
0
Please wait...
Postitas:

Abikaasa tegi 16.02 ja mina 19.02 ja mõlemil veel otsus ootel.

Vanasti ikka sai nädalaga raha.

Kas mõnel veel nii pikalt ootel?

0
-4
Please wait...
Postitas:

tegin 15.02 .  8.03 oli raha üle tulnud

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma tegin 19.02 ja ka siiani ootel

0
0
Please wait...
Postitas:

Sajad tuhanded on vaja üle vaadata. See võib isegi aastaid aega võtta.

0
-3
Please wait...
Postitas:

Sa elad ainukesena Eestis? Mitusadatuhat deklaratsiooni on vaja käsitsi üle vaadata.

<!– ezoic_video_placeholder-long_content-640×360-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-640×360-999995-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-426×240-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-426×240-999995-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-384×216-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-384×216-999995-nonexxxclearxxxblock –>

neid, mis automaatkontrolli ei läbi ja mida siis inimene üle vaatab, on ikka kordades vähem kui “mitusadatuhat”.

0
0
Please wait...
Postitas:

Esitasin 28.02. Veel on ootel.

0
0
Please wait...
Postitas:

Meil ka deklaratsioon tehtud 15.02. Ja täna vaatasime deklaratsioon kontrollis. Kusjuures ainult palga tulu ja maks arvutada alates 0 eurost. Ainult sellelt peakski tagasi tulema🫣.

0
-1
Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsiooni otsuse ootel