Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsiooni teine pangakonto

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tuludeklaratsiooni teine pangakonto

Postitas:

Mul selline küsimus, et kui teen tuludeklaratsiooni ära, kas siis võin panna pangakonto enda asemele lapse pangakonto numbri? või peab olema ikka minu omaga kinnitatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ju sisestad, kelle arvele ja mis kontole soovid kanda, mingeid piiranguid pole. Ei, ei pea enda konto olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läbi panga logid sisse küll,aga ega see ei tähenda,et just sinna panka peab laekuma.
ID-kaardiga saab ka ju logida.Kas siis kantakse ID-kaardile? Blondiini aju mõnel.:-D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka kõik rahad laekuvad lapse kontole, miks? sest nii on mugavam ja odavam 😀
Aga, kui sul KT peal siis ei ole vahet kuhu kannad – ta võib EMTAst ka selle raha ära võtta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Läbi panga logid sisse küll,aga ega see ei tähenda,et just sinna panka peab laekuma.
ID-kaardiga saab ka ju logida.Kas siis kantakse ID-kaardile? Blondiini aju mõnel.:-D[/tsitaat]

Ma nüüd ei saa aru, keda sa siin blondiiniks tembeldad 🙂 Teemaalgtaja lause oli, et kas pangakonto peab olema temaga seotud, s.t kas konto number peab olema raha saaja või võib ka kellegi teise oma olla.
Ja kohalik ütles, et ise ju sisestad pangakonto. Seal ei ole mingit pistmist panka sisenemisega, ehk sisse logimisega!! Ehk sis kohalik mõtles, et tuludeklarisse sisestad kontonumbri, kuhu raha laekub.
Ma kohe mitte ei mõista, millest SINA aru ei saanud?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuludeklaratsiooni teine pangakonto

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.