Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuluka raha veel ei ole tulnud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tuluka raha veel ei ole tulnud

Postitas:

Kas minuga keegi liitub.Mul pole veel tuluka raha käes kellel veel pole.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis inimesed on peast lolliks läinud et nädalas vormitakse mitu teemat sama küsimusega. No küll see raha tuleb kuhu kiiret??? Neil aega raha tagasi maksta oktoobri kuuni. Siin nagu hüsteeria lahti. Kas inimene elatub ainult sellest et selline paanika lahti? Kisage siis mta lehel. Mis see perekooli peaks tegema?Ukrianas on sõda mis võib ka iga hetk ka meieni jõuda ja siinse inimese ainus mure on et tuluteklaratsiooni pole tulnud. Targast mõistusest on kõige rohkem puudu. Mis see inimene selle rahaga teeb kui kupli all puhub tuul.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas minuga keegi liitub.Mul pole veel tuluka raha käes kellel veel pole.

Liitub millega? Kavatsed MA ukse taha protestima minna?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole veel deklarit esitanudki. Aega ju maa ja ilm. Kuhu sul nii kiire?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin deklaratsiooni ära 11.02 öösel ja 25.02 hommikul oli raha arvel.  On siiani.  🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ka midagi saanud ja ei saagi, pidin juurde maksma juba teist aastat. Pean jälle raamatupidajaga rääkima, teoreetiliselt oleks pidanud annetuste ja pensionisamba pealt ikka mingi summa tulema, koolitused võisid ju olla sellised, mis tuludeklaratsiooni ei sobi.

Senimaani toimis see süsteem, et tulumaksu peeti kinni vastavalt teenitud tulule, eelmisel aastal tekkis millegipärast puudujääk, sai uus avaldus esitatud, sel aastal sama lugu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Senimaani toimis see süsteem, et tulumaksu peeti kinni vastavalt teenitud tulule, eelmisel aastal tekkis millegipärast puudujääk, sai uus avaldus esitatud, sel aastal sama lugu ????

Milline see uus avaldus oli, mis summa TMvabaks määrasid? Ja palju kokkuvõttes töötasu said?
Kui eelnevalt peeti kinni TM vastavalt teenitud summale ja see summa aasta jooksul suurenes märgatavalt, siis võib täiesti loogiline olla, et aasta algul arvestati TMvaba raha igakuiselt maksimaalses lubatud koguses, aga suurenenud tulu tõttu aasta kokkuvõttes peadki tagasi maksma. Mail on ju astmeline tulumaks, mitte fikseeritud summa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuluka raha veel ei ole tulnud