Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuluteki teema

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tuluteki teema

Postitas:
Kägu

Kui lasterahad on tulnud terve aasta lapse nimele,kas pean midagi tegema selleks et kajastaks tulutekis see?teien oleks selline küsimus et kui mees maksab laenu ja mina alles läksin tööle juunis,kummale on kasulikum panna lapsed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tuluteki teema

sulle ei maksta sel aastal midagi tagasi
lapsed on kasulik panna naabrimehe tulutekki

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see on liba teema aga ma vastan ikka. Lasteraha ei ole tulumaksuga maksustatav raha, et see sinna ei käigi. Kuna sa räägid sellises käändes nagu sul üks laps, siis ühe lapse eest tagasi ei saa.

Please wait...
Postitas:
kohalik

Peretoetused, sh lapsetoetus EI OLE tulumaksustatav ja on absoluutselt ükskõik, kelle arvele need laekusid, naguniii need tuludeklaratsioonis ei kajastu.

Kui olete abielus on kõige kasulikum teha ühisdeklaratsioon (saad mehe arvelt tagasi oma mittetöötatud kuude eest, kui endal äravõetut ei jätku, saate laenuintressidelt ja laste eest ja koolituskuludelt) st võimalikult palju.

Kui abielus pole…
Lapsed (kui neid on üle 1) on kasulik kanda selle vanema tuludeklaratsiooni, kellelt on rohkem tulumaksu ära võetud.

E siis kui laste isa töötas kogu eelmise aasta ja teenis kuus üle 144 euro,sina töötasid ainult pool aastat ja palk polnud kordi üle miinimumpalga, on kasulik lapsed lisada isa deklaratsiooni ja ema omast kustutada laste andmed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise külma ilmaga soovitaksin hoopis vatitekki.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tuluteki teema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.