Esileht Kodunurk Tumba-madrats – kellel on, kiitke, laitke

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Tumba-madrats – kellel on, kiitke, laitke

Postitas:
Kägu

Kas tasuks osta? Iseenesest tundub vahva ja ruumisäästlik idee. Kel on, mida ostmisel silmas pidada? Kas need ühenduskohad külje all tunda pole?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

magasin sellise peal siis kui olin tudeng. Mugavam kui üskõik mis diivan, selles mõttes, et diivani mügarad külje all on ikka rohkem tunda ja diivan on lühem tavaliselt ka.

Sellisel tumba-madratsil on vähemalt minu kogemuse järgi  täiesti okei magada. (ja kui võrrelda täispuhutava madratsiga, siis kohe eriti hea)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et diivani mügarad külje all on ikka rohkem tunda ja diivan on lühem tavaliselt ka.

Mis mügarad?
Diivanid pole küll “tavaliselt” lühemad. Otsisin alla 2-meetrist ja pikemate valik oli ikka kordades suurem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin alla 2-meetrist ja pikemate valik oli ikka kordades suurem.

Mina näiteks otsisin endale vähemalt 2-meetrist diivan-voodit ja neid ei olnud üldse. Ikka olid mingid 170-190. Lõpuks ostsin päevavoodi.

Kus see koht on, kus kõik diivanid on pikemad kui 2m? Kas sa räägid nurgadiivanitest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesapuu Sisustuskeskuses olen näinud selliseid ilusaid tumbasid. Kokkupanduna oli mugavam kui tavaline tumba-voodi. Vist sai erinevates toonides ka neid.

https://www.pesapuu.ee/et/c/tumba-kulalistevoodi

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magan emal-isal külas olles sellise peal, ise otsin selle ning palju mugavam, kui diivanil magamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on suvilas paar tk, sellised õhemad. Natuke liiga õhukesed said. Kokkupanduna on istumiseks natuke madal ja magada kõva. Kujutan ette, et paksem oleks väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on suvilas paar tk, sellised õhemad. Natuke liiga õhukesed said. Kokkupanduna on istumiseks natuke madal ja magada kõva. Kujutan ette, et paksem oleks väga hea.

Kui paks (õhuke) sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on need klip-klop tüüpi tumbad aastaid kasutusel. Ühekohaline on väga hea, kahekohalistel on see sisuosa kate nii õhukene ja kehvast materjalist, et tihedamal kasutamisel kulub üpris ruttu läbi ja läheb koledalt topiliseks. Samas kui leiab kasutust harva, peab ilmselt pikalt vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on suvilas paar tk, sellised õhemad. Natuke liiga õhukesed said. Kokkupanduna on istumiseks natuke madal ja magada kõva. Kujutan ette, et paksem oleks väga hea.

Kui paks (õhuke) sul on?

Äkki 10 cm. No võrreldes siin eespool jagatud fotoga on visuaalselt kõvasti õhem.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina olen see kägu, kes tartus tudengina sellisel magas, minu tumbamadrats oli umbes sama paks kui see, mis siia pildina pandud, umbes 20cm madratsina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi külas olles ühe öö magab ära, aga ega mugav ei ole. Aga eks see selleks ongi ju mõeldud – ajutiseks lahenduseks, külalistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et osad on väga kitsad, nt see eespool toodud Pesapuu lingi oma. Nii et kes harjunud käsi-jalgu rohkem diagonaalis sirutama, see väga sellise 60 cm laiusega aseme peal magada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külalistele ok. Aga tumba kuskil toanurgas mind ei ahvatle. Igapäevaselt kasutamiseks? Siis on vaja kohta ka voodipesule. Pigem näen ajutise lahendusena, nt kui kolimine ja kõik toad ei ole veel valmis, et saaks päris voodid osta.

Ka lahtikäivad diivanid ei ole vastupidavuselt mõeldud igapäevaselt kokku-lahti tegemiseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Tumba-madrats – kellel on, kiitke, laitke