Esileht Ilu ja tervis Tumedad ja hõredad juuksed ning sealt kumav hele peanahk

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tumedad ja hõredad juuksed ning sealt kumav hele peanahk

Postitas:

Mul on siis mustad juuksed, õhukesed juuksed ning väga valge nahk. No ja nii kole on, kuidas peanahk läbi kumab. Peanahka värvida pole vast mõtet, kuid mis ära petaks? Kole on seda hõredate juustega peanahka vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heledad juuksed, või krepita juuksepõhja, siis tundub ka, et juukseid rohkem ja peanahk eriti ei helenda vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siis mustad juuksed, õhukesed juuksed ning väga valge nahk. No ja nii kole on, kuidas peanahk läbi kumab. Peanahka värvida pole vast mõtet, kuid mis ära petaks? Kole on seda hõredate juustega peanahka vaadata.

Mis sa neist õhukestest juustest mustaks värvid? See on ju ette teada, et need kaks asja omavahel kokku ei sobi. Loomulikult tume juus on tihe ja tugev. Eestlase kaks karva ei ole mõeldud olema süsimust, ja see kombo näebki hale ja nõme välja. Eriti õudne on hele väljakasv – nagu kiilaks hakkaks minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:53; 18.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhinipp on see et lõika juuksed nii lühikeseks kui peakuju/muu välimus lubab ning aja neid lokki/kohevamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siis mustad juuksed, õhukesed juuksed ning väga valge nahk. No ja nii kole on, kuidas peanahk läbi kumab. Peanahka värvida pole vast mõtet, kuid mis ära petaks? Kole on seda hõredate juustega peanahka vaadata.

Mis sa neist õhukestest juustest mustaks värvid? See on ju ette teada, et need kaks asja omavahel kokku ei sobi. Loomulikult tume juus on tihe ja tugev. Eestlase kaks karva ei ole mõeldud olema süsimust, ja see kombo näebki hale ja nõme välja. Eriti õudne on hele väljakasv – nagu kiilaks hakkaks minema.

Miks sa arvad, et ta värvib? Mul on kaks tuttavat- isa ja tütar, mõlemal loomulik süsimust pea ja valge nahk, isal veel lisaks tedretäpid. Neil on küll hetkel veel päris palju juukseid peas aga kui hõredamaks jääks, siis poleks blondeerimine ka kindlasti hea mõte. Hea teada, et mõni eestlane näeb sünnist saadik hale ja nõme välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et ta värvib? Mul on kaks tuttavat- isa ja tütar, mõlemal loomulik süsimust pea ja valge nahk, isal veel lisaks tedretäpid. Neil on küll hetkel veel päris palju juukseid peas…

Ma ei arva vaid tean, et mustad juuksed ei ole loomulikult õhukesed ja hõredad. Teemaalgataja võib muidugi sinu rahustuseks üle kinnitada, et see olukord ei ole tal kaasa sündinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:53; 18.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ravimid need juuksed ära kaotavad? Ise tean ainult keemiaravi. Ma ei teagi, kui kiilaks hakatakse minema, siis äkki arstid saavad mingeid retseptiravimeid kirjutada, mis olukorda leevendavad? Keemiaravi puhul see vist ei aita, peab ootama ravi lõppu. Ma soovitaks ka juuksed heledamaks värvida, kui see pole su loomulik toon. Samas peab selleks blondeerima, mis kahjustab juukseid ju veelgi. Veel üks võimalus oleks juuksed just hästi pikaks kasvatada ja siis kuidagi nii üles panna, et kataks need kiilad kohad ära. Parukas on ka võimalus, aga loomulikest juustest parukas on kallis ja muidugi ei mõju parukakandmine oma juustele üldse hästi. Veel võib katsetada juuksemaskidega ja takjajuureõliga, aga ega need nüüd päris imet ka ei tee. Igasugune tupeerimine teeb juuksed veel hapramaks ja hõredamaks, lokk võib aidata, kuigi mingil määral kahjustab juukseid ka see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahjuks mingit püsivat lahendust ei oska soovitada, küll aga on mul üks nipp, mida saad mõnikord kasutada neil päevadel (või õhtutel), kui hea väljanägemine eriti oluline on. Mul on lähedane pereliige, kel samuti hormoonravi tõttu juuksed pealae pealt tunduvalt hõredamaks on jäänud, nii et peanahk ikka päris palju paistab. Ta kah tumedapäine. Avastasime, et väga hästi aitab probleemi peita selline toode (on olemas nii tumepruuni kui ka musta tooni):

http://www.loreal-paris.ee/tooted/juuksejuuri-kattev-tooniv-sprei-75ml/magic-retouch

Seda tuleb pihustada juuksejuurtele hästi ettevaatlikult, vähehaaval ja eemalt, õrna uduna. Kui see udu juustele langeb, siis mikroskoopilised värviosakesed sattuvad ka peanahale ja piisava koguse korral muutub läbi juuste kumava peanaha probleem optiliselt olematuks. Ütlesid oma postituses, et peanahka värvida pole vast mõtet… Aga proovi korra, tegelikult jääb see täiesti märkamatu, kui koos juustega ka õrna uduna peanahka toonitad. Nipp on selles, et ühte kohta ei tohi korraga lähedalt ja palju lasta, siis jääb näha. Kui nipp käpas ja oskad ühtlaselt peale kanda, siis on tulemus ilus, ausalt.
Ma oma pereliikmel käin juuksed ise vajadusel enne peole või kuhugi välja minemist selle spreiga üle, sest teisel inimesel on seda kergem teha, ülevaade on parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nii nagu Jörberg- kingaviksiga pealagi üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et ta värvib? Mul on kaks tuttavat- isa ja tütar, mõlemal loomulik süsimust pea ja valge nahk, isal veel lisaks tedretäpid. Neil on küll hetkel veel päris palju juukseid peas…

Ma ei arva vaid tean, et mustad juuksed ei ole loomulikult õhukesed ja hõredad. Teemaalgataja võib muidugi sinu rahustuseks üle kinnitada, et see olukord ei ole tal kaasa sündinud.

Ma ei ole teemaalgataja, aga juuste loomulik värv on mul ka pigem must kui pruun ja juuksed juba lapsest saadik õhukesed.

Mina olen juuksed toon-paar heledamaks värvinud, siis ei kuma peanahk nii teravalt välja. Eespool soovitatud o`Loreali juuste väljakasvu spreid olen ka proovinud, aga sellega ma hakkama ei saa – lasen kas liiga palju või liiga kõvasti, aga juuste alt peanahalt kumab läbi suur must sõõr:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka loomulikult mustjaspruunid juuksed ja väga pehmed ja hõredad. Ei ole mingit haigust. Lasen neid lühikeseks korrapäraselt lõigata. Aga heledaks pole värvinud. Heledamaks värvimine kahjustab ju juust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Tumedad ja hõredad juuksed ning sealt kumav hele peanahk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.