Esileht Ilu ja tervis Tumedatele silmaalustele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Tumedatele silmaalustele

Postitas:

Pärilikult on eluaeg olnud silmaalused tumedamad kuna nahk õhem ja veresooned kumavad läbi.
Kahjuks pole leidnud ühtegi sellist toodet, mis antud probleemi kuidagi vähendaks.
Oskate midagi soovitada? Maski, kreemi, jumestuskreemi või midagi muud, mis aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei tea, kas aitab, pole endal seda probleemi, aga proovi lihtsat maski: toidupoest kurkumipulber ja vedeldamiseks kas jogurt, mesi või kookosõli või oliiviõli või banaani, määri silma alla.
https://www.youtube.com/watch?v=uJil3MiGekI
Ma pole seda kasutanud silma alla vaid näomaskiks ja see teeb naha ilusamaks küll. Proovi, ehk aitab, kahju see ei tee, kõik on s66dav ja kui on s66dav ning kasulik, küll kõlbab ka peale määrida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle puhul pidi toimima karboksüteraapia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalselt erilist efekti ei saa, nahka need teraapiad ja muu elukestvalt ei paksenda ja veresooned püsivad ikka samas kauguses. Küll aga võid teraapiatega endale liiga teha, nii et ettevaatust. Silmad ja nende ümbrus on väga õrn piirkond ja nalja ei mõista.
Süütud maskid halba ei tee. Nooremana tundub see tumedate silmaaluste värk suur probleem, hiljem pole enam eriti tähtis, harjud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kunagi üks nahaarst soovitas tooteid, millel oleks Q10 sees. Pidi rohkem paiste (või midagi analoogset) tegema. Siis ei pidanud veresooned nii palju läbi paistma. Mul endal oli sama probleem kunagi. Kui aus olla, siis pöördumine Korea nahahoolduse poole tõi sellele lõpu. Julgen pea püsti ja silmad nähtaval ka talvel meigivabalt ringi liikuda, kui peaks taoline situatsioon ette sattuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama lugu. Eluaeg tumedad silmaalused olnud ja ei aita siin midagi, ainult peita saab. Peidan valgustpeegeldava pliiatsiga (vedel jumestuskreem), aga ei kanna seda mitte täies ulatuses silmade alla vaid väikeste vahedega. Ehk siis täpitan intervallidega ja siis hajutan sõrmedega. Jumestaja ütles, et tähtis on murda vari, mis silmade alla langeb, nii et alustan täpitamist juba ninajuure juurest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katmiseks on valgustpeegeldavad peitekreemid, illuminator on neile tavaliselt peale kirjutatud. Mina panen ka päris silma nurka seda, aga ei kanna ühtlaselt tervele silmaalusele vaid pigem silma sisenurga poole ja siis välisnurgapoole lihtsalt hajutan.

Väga oluline, et toon oleks õige – nii heledus kui ka, kas roosa või beeži alatooniga. Kui on vale toon,s iis tulemus kohutav, sh võib vanema mulje tekitada (nedal oli just kogemus, kui vahelduseks katsetasin veidi roosama alatooniga, mulle ikka läheb beež). Kui liiga hele on, siis ka tulemus vana (vt nt kasavõi telekast, tihti on just vanematel, 40-50+ inimestel silmaalused vägaväga heledaks tehtud, samas kui noroematel on rohkem sarnane ülejäänud näo jumele)

Siniseid silmaaluseid peaks varjama ka punane toon. Ise pole katsetanud, aga on ju olemas need peitekreemide komplektid – punane, roheline (punetavatele kohtadele). Se epeaks välja nägema siis nii, et esmalt vist kannad seda punakat (roosakat) peitekreemi silma alla ja pärast siis katad kas jumestuskreemi või sellesama illuminaotriga…aga pole ise proovinud

Hea on tõmmata ka tähelepanu otse ripsemet alla, st kui oled siis silmaalused nii hästi kui oskad ära katnud peitekreemiga, siis päris ripsmepiirlt teed veidi tumedama puudriga/lauvärviga/peitekreemiga justkui kontuuri, tekitad sellega siis kontrasti. Aga see vb päris igapäevameigis ei toimi, pigem selline lava/fotomeigi teema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kodustele viisidele (kurgiviilud jne) kasutan ma üht looduslikku toodet, mis teeb mu silmadega lausa imesid! https://purecosmetics.ee/toode/lummavate-silmaumbruste-oli/

Varjatud reklaam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kasutanud näiteks Lierac või Bionike tumedate silmaaluste kreemi? On neil mingisugust mõju?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul antud probleemi küll pole, aga parima katvusega silmaümbruse peitekreem mida eales proovinud olen, on Kevyn Aucoini oma. Kui teen pidulikku meiki, siis alati panen ja kulub ülivähe. Nt. https://www.cultbeauty.co.uk/kevyn-aucoin-the-sensual-skin-enhancer.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 14:58; 10.12 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul antud probleemi küll pole, aga parima katvusega silmaümbruse peitekreem mida eales proovinud olen, on Kevyn Aucoini oma. Kui teen pidulikku meiki, siis alati panen ja kulub ülivähe. Nt. https://www.cultbeauty.co.uk/kevyn-aucoin-the-sensual-skin-enhancer.html

Kui sul tumedaid silmaaluseid pole, siis mida sa täpsemalt peidad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul antud probleemi küll pole, aga parima katvusega silmaümbruse peitekreem mida eales proovinud olen, on Kevyn Aucoini oma. Kui teen pidulikku meiki, siis alati panen ja kulub ülivähe. Nt. https://www.cultbeauty.co.uk/kevyn-aucoin-the-sensual-skin-enhancer.html

Kui sul tumedaid silmaaluseid pole, siis mida sa täpsemalt peidad?

Nahatooni ühtlustamine meigi all tuleb igal juhul kasuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 14:58; 10.12 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kasutanud näiteks Lierac või Bionike tumedate silmaaluste kreemi? On neil mingisugust mõju?

Lierac on küll mõttetu. Nagu tavaline peitepulk aga sellise paksu koostisega, toob kortsud rohkem nähtavale. Ühesõnaga ainsatki efekti ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Bellapierre Banana mineraalset puudrit. See on natuke kollaka tooniga ning eelkõige just mõeldud tumedate silmaaluste peitmiseks, netist leiab videosid kuidas teha. Endale sattus iluadvendikalendris aga kuna ise ei vaja müün poole hinnaga, täiesti uus avamata

buduaar.tv3.ee/turg/kuulutus/3592653/uus-bellapierre-banana-mineraalne-viimistluspuuder-hind-poes-30-1?&detailedview=1

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Tumedatele silmaalustele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.