Esileht Ilu Tumedates juusts hall

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tumedates juusts hall

Postitas:
Kägu

Üksikud hallid karvad hakkasid ilmuma juba 30ndate algul, veel paar aastat tagasi ei olnud asi väga hull, kui mõned kuud juuksurisse ei jõudnud. Värvin oma loomulikku tooni. Ja nüüd, olen 38, kuuga on väljakasv märgatav ja kole, pealael ikka üsna hall.
Mis variandid siis on – käiagi edaspidi iga kuu juuksuril värvimas? Tean, et paljude jaoks ongi igakuine juuksuriskäik normaalne ja loomulik, aga ma ikka veel püüan harjuda.
Olen ise ka püüdnud värvida, aga tulemus pole siiski päris see.
Või lastagi hall vohama – mulle jätab see kuidagi hoolitsemata mulje. Oleks üleni valge-hall, siis teine asi. Ehk on lihtsalt harjumise küsimus.
Ühesõnaga jah, sellised “eksistentsiaalsed” probleemid pühade eel…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ongi kolm varianti: iga kuu (pigem iga 6 nädala tagant) värvida, lasta vohama, või pea kiilaks ajada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina panen värvispreid peale, aga eks tulebki üsna sageli värvida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käin juuksuris ca 40 päeva tagant. Mulle ei meeldi hall olla, pealegi oleks väljakasvatamise ajal ju päris rõve olla. Ise ma nii ei suuda värvida, et värvin ainult väljakasvu ja kogu aeg üle pea värvimine kahjustab tarbetult juukseid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tumedapäised, hallide juustega kliendid käivad juuksuris 3 ndala tagant.

juuksur.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

brünetid saavad halli ise ka kodus üle värvida, blondide puhul ei ole see nii lihtne.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti 3 nädalaga on juba märgatav väljakasv. Endal ka tumedad juuksed ja halli üsna palju. Käin juuksuris ja värvin ise vaheldumisi. Ise kasutan vahtjuuksevärvi, Schwarzkopf Perfect Mousse. Väga lihtne kasutada ja hajutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen küll 10a noorem, aga kasutan kord kuus toonivat juuksevärvi, aitab veidigi pikendada juuksuriskäike.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

et lükata edasi juuksuris käimist soovitan ka kreppidega põhja tõsta, see ka petab ära,

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ise ka vahepeal poolpüsiva värviga kodus värvinud (loreal castingut kasutanud), aga see jääb hallile siiski kehvasti (ja värvierinevus on ka).
Aga eks siis peabki lihtsalt endale selle regulaarsuse sisse harjutama, kui ei taha hallipäine olla. Ei tea, mis imelahendusest lootsin kuulda 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Spreivärvi kasutan.
Üks variant on veel triibud sisse teha, et ei oleks vahe nii väga näha või üldse heledamaks värvida.
Toonivat vahtu sai juuksuri soovitusel kasutatud, aga mul see hallile peale ei hakanud.
Ja siis muidugi oleneb kus see hall on ja kuidas juukseid sättida.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui palju seda halli siis on, et värvides oma loomulikku tooni, ei ole tulemus see?

Mul ka tumedad juuksed, pikad ja väga paksud. Värvin ka halli tõttu, loomulikule sarnast tooni. Ise, kodus. Ei ole mingit probleemi, sest enamus juustest veel ei ole hall ja kuna värv õiget tooni, ei peagi nii ideaalselt värvima – peaasi, et hall kaetud. Tihti jääb veel värvi ülegi, sest ei tee juukseid üleni kokku – väljakasv ja siis natuke ka pikkusesse ühtlustamiseks.

Sul kas on pea lihi poolhall juba või ikka ei värvi loomuliku tooniga.

Klassikaliselt soovitatakse triibutamist. Ise plaanin tulevikus vaikselt heledama pruuni poole liikuda, kui juba üle poole hall. Hetkel tumepruun/must. Heledamas pruunis võib siis ka triipe teha ja vanuse kasvades üleni halli poole liikuda

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen brünett, ka hallisegused juuksed juba. Värvin ise kodus, läks paar kuud aega, enne kui leidsin õige tooni. Värvin 3-4 nädala tagant ja kui pikem vahe jääb, siis kasutan toonivat lakki

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul hakkas juba 25-aastaselt halli sisse tulema. 30-aastasest peale olen iga 6 nädala tagant värvinud. Vahepeal olin mitu aastat heledam, siis oli lihtsam, ei paistnud nii hästi välja. Nüüd olen jälle tume, värvin iga 4-5 nädala tagant. Tahan kevadel hakata tasapisi jälle heledamaks tegema juuste tooni. Seda lasen teha juuksuris, muidu värvin ise. Kasutan praegu Syossi värve, aga olen ka Garnieri kasutanud. Ma ei saa aru, mis on ise värvimises keerulist? Kas tõesti on inimeste juuksed nii erinevad, et ühele jääb värv peale ja katab halli ära, aga teisel mitte? Mul ei ole 20 aasta pideva ise värvimise jooksul mitte kordagi asi aia taha läinud. (ptüi-ptüi-ptüi)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan sul otsida infot henna ja indigo seguga värvimise kohta. Veel parem, kui leiad juuksuri, kes nendega värvib. Otsi hennaserai.ee lehelt ja Fb Hennaskond grupist. Taimedega võid värvida nii tihti kui vaja ja soovi, ilma tervist kahjustamata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

värvin hennaga. väljakasvu värvin ise kodus, vahel käin juuksuris, kui viitsin. henna pakk maksab 1.- pole suurem probleem. juuksed on mustjaspruunid, hennaga jäävad punakad triibud sisse. mulle meeldib.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole veel hall, aga värvin tumedaka ja teengi seda regulaarselt 3 nädala tagant juuksuri juures. Ise kodus väljakasvu ikka sama ilusti ja täpselt ei ole võimalik värvida, kukla taha ei näegi ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ikka juuksuris 5-6 nädala tagant värvimas. Kord ainult juured, järgmine kord üle pea. Aga niikuinii lühikeste juustega harvemini käia ei saa, lõikus vajab ka värskendamist.

0
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ilu Tumedates juusts hall