Esileht Ilu Tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušid

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušid

Postitas:
Kägu

Kuidas need tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušid on? Kas püsivad peal korralikult? On piisavalt tumedad? Lähevad laiali lihtsalt?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tušš on see sõna, appi noh.

+26
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.dermosil.ee/jumestus/silmad/ripsmetu%C5%A1id/3995-good-lash-day-ripsmetu%C5%A1%C5%A1

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.notino.ee/make-up/ripsmetuss-tundlikele-silmadele/?gclid=EAIaIQobChMIkpDfiJaE_gIVzwWiAx1zEwFhEAAYASAAEgKXyvD_BwE

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Ma pole küsinud linke veebilehekülgedele kust saaks osta tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušše.

Mind huvitab mõne sedatüüpi ripsmetušši kasutuskogemus.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lancome Hypnose. Hind on muidugi 30-40 eurot. Minul sellega silmad ei kipita. Kaubamajas üks proua soovitas mulle, kui ütlesin, et soovin ripsmetuši tundlikele silmadele. Kunagi ostsin mingi odavama otsa “tundlike silmade ripsmetuši”, sellega silmad kipitasid rohkem kui mingi suvalise kõige odavama tušiga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas püsivad peal korralikult? On piisavalt tumedad? Lähevad laiali lihtsalt?

 Aga kas püsis peal korralikult? Kas oli piisavalt tume? Läks laiali lihtsalt?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ripsmetušši

ripsmetuši

Jumal issand, see oli mingi kolmanda klassi teema. Kui loll saab inimene olla.

+10
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Ma pole küsinud linke veebilehekülgedele kust saaks osta tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušše.

No selles asi ongi, et inimesed on erinevad. Mis ühele supersensitive, see teisele üldse mitte. Tuleb ise proovida ja minna kosmeetikapoodi, kus naised soovitavad. Ise ei kasuta ripsmetušši juba 9 aastat ja ei ole elust midagi puudu jäänud. Äkki sul ka ei jää, kui jätad ostmata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma saan aru, et tušši tuleb väga tihti vahetada, sest bakterid hakkavad seal oma pesa tegema. Mida tihemini vahetad, seda parem silmadele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas püsivad peal korralikult? On piisavalt tumedad? Lähevad laiali lihtsalt?

Aga kas püsis peal korralikult? Kas oli piisavalt tume? Läks laiali lihtsalt?

Lancome ei lähe sul kuskil laiali ja püsib ilusti peal. Ja värv on must, kui seda värvi ostad. Ütleks, et on ikka vahe, kas ostad mõnema peenema firma ripsmetuši või suvalise Maybelline’i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ugh, ripsmedušš on nii eilne päev. Kõik trenditeadlikud inimesed võtavad tänapäeval ripsmevanne.

https://www.pmuhub.com/lash-bath-what-is-it-and-why-is-it-necessary/

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Idun’i oma kasutusel, täiesti sobib. Väga tundlikud silmad, lühikesed ja hõredad ripsmed. Meeldib, et pikendab, mitte ei tekita tihedat klompi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi idikas teavitab kommentaarist, mis tevaitab korrektsest sõnast? Mine ravile, tõesti.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi idikas teavitab kommentaarist, mis tevaitab korrektsest sõnast? Mine ravile, tõesti.

Eks ikka teemaalgataja, kes ei oska kirjutada, aga kellele ei meeldi, kui seda talle öeldakse.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Idun’i oma kasutusel, täiesti sobib. Väga tundlikud silmad, lühikesed ja hõredad ripsmed. Meeldib, et pikendab, mitte ei tekita tihedat klompi.

Mul ka Idun (magna), väga meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi idikas teavitab kommentaarist, mis tevaitab korrektsest sõnast? Mine ravile, tõesti.

Oma ravivajadust ei ole tunnetanud, et siin tühise teema pärast räuskad ning “lolle” ja “idikaid” lennutad? Täielik närvihaige.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma ravivajadust ei ole tunnetanud, et siin tühise teema pärast räuskad ning “lolle” ja “idikaid” lennutad? Täielik närvihaige.

Võta siis kriitika omaks, mitte ära ole nannipunn ja pealekaebaja. Ise veel täiskasvanud inimene, miski 8 klassi koolis ikka vast käidud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Ma pole küsinud linke veebilehekülgedele kust saaks osta tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušše.

Mind huvitab mõne sedatüüpi ripsmetušši kasutuskogemus.

Ripsmetušš – rismetuši!!!

+10
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind huvitab mõne sedatüüpi ripsmetušši kasutuskogemus.

Appi!

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab mõne sedatüüpi ripsmetušši kasutuskogemus.

Appi!

Kirjuta veel paar korda, saad äkki tänase tähelepanuvajaduse rahuldatud.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta veel paar korda, saad äkki tänase tähelepanuvajaduse rahuldatud.

Erinevad inimesed siin sinu üle pead vangutamas.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bell Hypoallergenic ripsmetušše olen kasutanud mitu aastat juba, peal püsib hästi ja hinnaklass odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi!

Kirjuta veel paar korda, saad äkki tänase tähelepanuvajaduse rahuldatud.

Mina arvan, et tema võib oma APPI kirjutada veel kasvõi sada korda, TA aga katsugu seda š-tähtedega sõna enam igaks juhuks üldse mitte kasutada, ta ei saa ju ilmselgelt hakkama. Las kasutab oma dušše ja laovärve tasakesi omaette edasi.

+9
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Appi!

Kirjuta veel paar korda, saad äkki tänase tähelepanuvajaduse rahuldatud.

Mina arvan, et tema võib oma APPI kirjutada veel kasvõi sada korda, TA aga katsugu seda š-tähtedega sõna enam igaks juhuks üldse mitte kasutada, ta ei saa ju ilmselgelt hakkama. Las kasutab oma dušše ja laovärve tasakesi omaette edasi.

Nende kasutute ohkimiste asemel võiks midagi asjalikku siis kirjutada, nt mis on sõnade dušš ja tušš erinevus ja et need käänduvad nagu kapp. Kapp : kapi : kappi suudab igaüks ära õppida. Sellest ka ilmselt piisab, kui näidata, et lau tuleb sõnast silmalaug, kuhu seda värvi pannakse. Link ÕS-ile või Sõnaveebile on juba asjakohane. Aga noh, teadagi, miks siin eelistatakse aitamisele solvamist.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lancome Hypnose. Hind on muidugi 30-40 eurot. Minul sellega silmad ei kipita. Kaubamajas üks proua soovitas mulle, kui ütlesin, et soovin ripsmetuši tundlikele silmadele. Kunagi ostsin mingi odavama otsa “tundlike silmade ripsmetuši”, sellega silmad kipitasid rohkem kui mingi suvalise kõige odavama tušiga.

Mulle üldse ei sobinud. Silmad kipitasid ja lisaks pudenes jubedalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Ma pole küsinud linke veebilehekülgedele kust saaks osta tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušše.

No selles asi ongi, et inimesed on erinevad. Mis ühele supersensitive, see teisele üldse mitte. Tuleb ise proovida ja minna kosmeetikapoodi, kus naised soovitavad. Ise ei kasuta ripsmetušši juba 9 aastat ja ei ole elust midagi puudu jäänud. Äkki sul ka ei jää, kui jätad ostmata.

No kui vähegi võimalik, siis ripsmetušši ikka peaks kasutama….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahaa, dušikägu on seesama, kes Tööelus kaebles, et töö juures läks abielupaar tema, noore vallalise naisterahva pärast tülli.

Jälle tegi kasuajaabisse teema, et KÕIK kommentaarid tuleb kustutada ja keegi pole teemat läbi lugenud.

Palun näidake mulle ka, kus käib siin teemas kaklemine ja räuskamine? Aa, ma tean, need kes sulle ütlesid, et ripsmedušš on vale kirjapilt on kõik puha pahategijad?

Tšutšufrei, Nugis!

Tsitaat Kautajaabist:

Palun kustutada kõik selle teemaalgatuse postitused ja jätta ainult algne teema, et teemast teadlikud saaksid tagasisidet olla. Teemas käib kaklemine ja ükski postitaja pole teemaalgatust läbi lugenud ja postitatud vastused on räuskavad ja teemast mööda.

Aitäh!

 

 

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu Tundlikele silmadele mõeldud ripsmedušid