Esileht Imetamine Tundlikud rinnad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tundlikud rinnad

Postitas:

Tere, ei ole veel alustanud imetamisega, kuid hirmsasti kardan.
Olen rase 34.nädalat ja on hirm imetamise ees. Tean et sellest tuleb vaid v6itu saada, sest rinnapiim lapsele ylitähtis, aga..
Olen aastaid kannatanud ylitundlike rindade pärast. Mees on saanud vaid paaril korral hellitada enne rasedust. Mulle lihtsalt ei meeldi. Ma ei tea mis mul viga. Nad on vist väga tundlikud, kui mees hellitab, hakkab ebamugav ja ebameeldiv.
Ja nyyd kardan imetamist. Olen lugenud jutte, kuidas rinnad veritsevad imetamise ajal ja.. pakitsevad ja hellad.
Rääkisin ämmaemandaga, tema soovitas imetamise kursuse ära oodata, see nov l6pus.
Kas nibukaitsmed aitaksid sellisel puhul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 18:14; 16.11 09:16; 25.12 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära mõtle ette ja üle. Olin samasugune nagu sina, aga lapse sündides läks kõik kuidagi loomulikult. Laps oskas iseseisvalt imeda ja minul ei tulnud rahulolevat last vaadates pähegi, et see kuidagi ebameeldiv võiks olla. Nibud olid nädalakese hellad, aga kreem aitas. Imetamine meeldis lausa nii väga, et kui laps otsustas loobuda, siis mina valasin pisaraid. Võimalik, et sinuga läheb ka nii ja kui ei lähe, siis tegeled probleemiga ning kui selgub, et kuidagi ei saa, siis rpa aitab.
Muide, enam ma sinu moodi ei ole ;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, rahustasid mind maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 18:14; 16.11 09:16; 25.12 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole eriti tundlikud rinnad, aga mõlema lapsega on läinud ikkagi ligi kuu, enne kui rinnad sellise töötlusega on harjunud. Esimene nädal oli muidugi kõige hullem. Kindlasti peab jälgima, et laps haaraks rinda õigesti – vale imemisvõte teeb ikka veel palju rohkem valu. Nibukaitsed on samuti esialgu abiks, samuti erinevad nibukreemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veritsevad rinnad on pigem suur erand kui reegel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka üldse ei talu, kui mees rindu, eriti nibusid katsub, aga imrtsmisega polnud algusest peale ainsatki valu ega probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka üldse ei talu, kui mees rindu, eriti nibusid katsub, aga imrtsmisega polnud algusest peale ainsatki valu ega probleemi.

Sama. minu tisse võib näppida vaid titt.
Väga oluline on sünnitusmajja see nibukreem kaasa võtta, Maria-midagi, lanoliinipõhine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 12:09; 25.12 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti väga tundlikud rinnad. Näiteks u nädal enne päevi rinnad nii õrnad, et isegi ei saa puutuda.
Kuna sünnitasin ammu, siis ma täpselt ei mäleta, kuidas see imetamisega harjumine läks. Aga lõppkokkuvõttes läks kõik hästi ja nautisin imetamist. Laps sai rp-d laias laastus aasta.

Soovitan ette mitte muretseda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei tekkinud mingeid lõhesid ega erilist valulikkust, sest määrisin esimesest hekest peale nibudele Bebantheni. Ikka mitu nädalat järjest ja kogu aeg. Kodus reaalselt möllasingi palja tissiga ringi päeva aeg, et rinnad saaksid õhku ja rahulikult kreemi all olla. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei tekkinud mingeid lõhesid ega erilist valulikkust, sest määrisin esimesest hekest peale nibudele Bebantheni. Ikka mitu nädalat järjest ja kogu aeg. Kodus reaalselt möllasingi palja tissiga ringi päeva aeg, et rinnad saaksid õhku ja rahulikult kreemi all olla. ????

seda bepantheni võiks titele mitte sisse sööta, lanoliin on ses mõttes profülaktikaks parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 12:09; 25.12 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 erinevat nibukreemi nyyd varutud. Lisaks veel Bebhanten.
Viimasel ajal panen tähele, et nibud sygelevad, tekib 6rn koorik ja saan seda koorikut ka eemaldada kyyneotsaga. Mitte kunagi varem ei ole ma oma nibusid niimoodi katsuda saanud, ebameeldiv ja lausa vastik oli. Nii et mul lootused suured, et vähemalt titale saan parimat pakkuda.

Teemaalgataja, täna 39+1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 18:14; 16.11 09:16; 25.12 12:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Imetamine Tundlikud rinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.