Esileht Ilu ja tervis “Tundmatu” lööve !

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: “Tundmatu” lööve !

Postitas:

Tere,
Uurin siit perekoolist ka, äkki on keegi samasuguses teadmatuses nagu mina ise! Nimelt paar nädalat tagasi tuli mul üle keha punane lööve. Söönud-joonud midagi uut ei olnud nii, et allergiad välistasin. Käisin ka perearstil, tehti vereanalüüsid . põletiku näitajaid ei olnud ja üldiselt oli veri korras. Arst arvas, et mingisugune viirus või allergia, soovitas claritini tablette….Mingeid muid ravimeid ei määranud. Mõned päevad hiljem lööve taandus aga kõik võimalikud liigesed läksid paiste ja hakkasid valutama. Kükitada oli pea võimatu, näpud paistes, sõrmust kanda ei saanud. Isegi lõualuud olid valusad ( tegelikult on liigestega siiani häda).Arst soovitas ibumetiini. Kõige hullem on nüüd see, et minu 4a. tütrel täpselt sama teema.(täna 3. päev) Räägb pidevalt, et on nii väsinud ja lööve on ka samasugune nagu mul endal oli.Hommikul ärkas põsed lillakad punased, palavikku ei olnud meil kummagil. Arstil ka käidud ja kõik sama jutt. Põletiku näitajad puuduvad, veres oli viiruse näitaja.
Nüüd küsingi, kas on kellegil ka midagi sellist lähiajal olnud, lihtsalt huvitabki kas mingisugune tundmatu viirus liikvel?! Ja kas siis tõesti lööb ka lapsel liigestesse valud jne. Ei meeldi see teadmatus. Olen peaaegu kõik netis olevad arstide lehed ja foorumid läbi uurinud aga see mis meil on tundub pole kellegil veel olnud. 🙂 Lasteaiast uurisin ja mitte kellegil ei ole sellist löövet olnud.
Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 12:13; 24.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nõgestõbi ei või olla? Sellel on nii palju tekkipõhjusi ja on ka olemas selline vorm, mille tekkepõhjust ei oska isegi arstid määrata.
Meil oli peres aastaid tagasi mehel ja pojal ja kestis umbes neli kuud; kusjuures ülejäänud 4 pereliiget olid sellest täiesti vabad.

Ilmselt oli põhjus kas mingis tolmus või siis vees, sest nemad kahekesi viibisid kõige rohkem meie maamajas ja tõenäoliselt andis seal miski tõuke selle haiguse tekkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reumatoidartriit? borrelioos?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Borrelioos on mul endal aga tütrel mitte! Algul arvasingi, et sellest borrelioosist miskit tervisele külge hakanud aga ei, selle ma ikka välistakisn. Nõgestõbi pidi vist korraks mõneks tunniks nahale lööbe tekitama aga meil on/ minul oli ca4-5 päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 12:13; 24.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis “Tundmatu” lööve !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.